Bu Sezon En İyi Yabancı Performansı Değerlendirmesi

Bu Sezon En İyi Yabancı Performansı Değerlendirmesi

• Kullanılan toplam oy
    101
Gaines bir takım oyuncusu ve savaşçı. Bireysel olarak bize nerdeyse hiç maç kazandırmadı. Ama hep istikrarlı oldu. Owes ise bir türlü istikrar yakalayamadı. Ondan daha çok şey beklerdim.
Hite'ın ise ligdeki istatistiklerinin böyle olmasının nedeni 3+2 kuralı ve sistem...

yetenekleri sınırlı olmasına rağmen müthiş 1 savaşçı basketbolu yüreğiyle oynuyor şutu olmayabilir ziyanı yok ama kocaman bir yüreği var
CHARLES WAYNE GAİNES

Volkan Demir' Alıntı:
biri britton johnsen e oy vermiş :kop :kop

Volkan, Johnsen'e oy veren arkadaşın düşünceleri ile senin düşüncelerin aynı olmak zorunda mı?

Bende Dee Brown'ın sezonu kötü geçirdiğini düşünüyorum fakat kendisine 3 oy atılmış.

Ama Dee Brown'a oy atanlar hakkında senin gibi bir yorumda bulunmadım. Bulunmamda..

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Volkan Demir":38gp00xe]biri britton johnsen e oy vermiş :kop :kop

Volkan, Johnsen'e oy veren arkadaşın düşünceleri ile senin düşüncelerin aynı olmak zorunda mı?

Bende Dee Brown'ın sezonu kötü geçirdiğini düşünüyorum fakat kendisine 3 oy atılmış.

Ama Dee Brown'a oy atanlar hakkında senin gibi bir yorumda bulunmadım. Bulunmamda..[/quote:38gp00xe]

107 oydan sadece 1 kişinin britton a vermesi komik bence. :kop :kop

Volkan Demir' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":258o11z7][quote="Volkan Demir":258o11z7]biri britton johnsen e oy vermiş :kop :kop

Ama Dee Brown'a oy atanlar hakkında senin gibi bir yorumda bulunmadım. Bulunmamda..[/quote:258o11z7]

107 oydan sadece 1 kişinin britton a vermesi komik bence. :kop :kop[/quote:258o11z7]

Tamam sen gül o zaman..

Unutmaki herkesin bir düşüncesi vardır ve buna saygı duymak insani bir davranıştır.Bilmem anlatabildim mi?

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Volkan Demir":2chvsh0u]ankete baktıkça gülüyorum yaa :kop :kop :kop :kop

Ankete bakarken yazdığım iletideki insani davranış stilini kendine örnek alırsan emin ol ki gülmezsin..[/quote:2chvsh0u]
ben britton un oyunada senin bu yazdığın sana göre insani bana göre saçma yazılarada sadece gülüyorum. :kop

Volkan Demir' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":3qu8qonu][quote="Volkan Demir":3qu8qonu]ankete baktıkça gülüyorum yaa :kop :kop :kop :kop

Ankete bakarken yazdığım iletideki insani davranış stilini kendine örnek alırsan emin ol ki gülmezsin..[/quote:3qu8qonu]
ben britton un oyunada senin bu yazdığın sana göre insani bana göre saçma yazılarada sadece gülüyorum. :kop[/quote:3qu8qonu]

Johnsen'e oy veren arkadaşa dua etmelisin bence.Onun ve benim sayemde 17 seneden beri sahip olamadığın kişiliğini bulmaya çalışıyorsun.Davranışların insanlığa yakışır derecede şekillenmeye başlamıştır umarım.Ama ne kadar şekillense de düşüncelere saygı duymadığın derecede sen yine aynı olursun.Hani şu atalarımızın ''semer'' hikayesi gibi..Altında olsa aynı tahta da olsa aynı.Ne aynı dersen.Yakınında ayna varsa sana yardımcı olacaktır Volkan..Kal sağlıcakla.

ya ben britton a veren e niye veriyosun mu dedim.sadece bu sezon un en bekleneni veremeyen oyuncusuna oy verilmesi komik geldi.bu benim fikrim.sen "Bu Sezon En İyi Yabancı Performansı Değerlendirmesi" konusuna kendi yorumunu yaz.başkalarının fikirlerinede bu kadar takma.

Volkan Demir' Alıntı:
ya ben britton a veren e niye veriyosun mu dedim.sadece bu sezon un en bekleneni veremeyen oyuncusuna oy verilmesi komik geldi.bu benim fikrim.sen "Bu Sezon En İyi Yabancı Performansı Değerlendirmesi" konusuna kendi yorumunu yaz.başkalarının fikirlerinede bu kadar takma.

Başkalarının fikirlerini takma diyorsun Volkan ama verilen 1 oyu tartışıyorsun..
Ben tartışmanda da değilim aslında.Sadece tavrın hoşuma gitmedi.Saygı çerçevesini aşmışsın resmen.
Neyse..

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Volkan Demir":2mordapc]ya ben britton a veren e niye veriyosun mu dedim.sadece bu sezon un en bekleneni veremeyen oyuncusuna oy verilmesi komik geldi.bu benim fikrim.sen "Bu Sezon En İyi Yabancı Performansı Değerlendirmesi" konusuna kendi yorumunu yaz.başkalarının fikirlerinede bu kadar takma.

Başkalarının fikirlerini takma diyorsun Volkan ama verilen 1 oyu tartışıyorsun..
Ben tartışmanda da değilim aslında.Sadece tavrın hoşuma gitmedi.Saygı çerçevesini aşmışsın resmen.
Neyse..[/quote:2mordapc]
verilen bir oyu tartışmıyorum.sen kendi kendine tartışma çıkarıyosun.

tartışmasız gaines ve owens sezonun en iyileriydi.gaines bir adım öne çıktı belki ama oyu fazla olduğu için owens'a verdim oyumu.