Bu Yılın En İyi Transferi Kim?

Re:

Cem Baba' Alıntı:
Hüseyin Beşok en iyi transferimizse vay halimize...

Vay halimize dediğiniz oyuncu Hüseyin Beşok.Hani şu aşağıdaki başarılarda payı olan oyuncu

1996 Koraç Kupası Şampiyonluğu
1996 TBL Şampiyonluğu
1996 Türkiye Kupası şampiyonluğu
1997 TBL Şampiyonluğu
1998 TBL Finali
1998 Türkiye Kupası Şampiyonluğu
1999 TBL Finali
2000 TBL Finali
2000 Euroleague Dörtlü Final
2000 Cumhurbaşkanlığı Kupası
2001 Türkiye Kupası Şampiyonluğu
2001 Suproleague Dörtlü Final
2001 TBL Finali
2001 Avrupa Basketbol Şampiyonası Finali
2002 İsrail Kupa Şampiyonluğu
2002 İsrail Lig Şampiyonluğu
2002 Euroleague Yarı Final
2003 İsrail Kupa Şampiyonluğu
2003 İsrail Lig Şampiyonluğu
2003 Ardiyatik Ligi Finali
2004 Hırvat Ligi Yarı Final
2005 Fransa ProA Ligi All-Stars Maçı
2005 Fransa ProA Normal Sezon Liderliği
2005 Fransa ProA Yarı Final
2005 Fransa All-Star Maçı
2006 Fransa ProA Ligi Şampiyonluğu

İlginç...

Re: Re:

Mert Yigit Kazan' Alıntı:
[quote="Cem Baba":1bd9b]Hüseyin Beşok en iyi transferimizse vay halimize...

Vay halimize dediğiniz oyuncu Hüseyin Beşok.Hani şu aşağıdaki başarılarda payı olan oyuncu

1996 Koraç Kupası Şampiyonluğu
1996 TBL Şampiyonluğu
1996 Türkiye Kupası şampiyonluğu
1997 TBL Şampiyonluğu
1998 TBL Finali
1998 Türkiye Kupası Şampiyonluğu
1999 TBL Finali
2000 TBL Finali
2000 Euroleague Dörtlü Final
2000 Cumhurbaşkanlığı Kupası
2001 Türkiye Kupası Şampiyonluğu
2001 Suproleague Dörtlü Final
2001 TBL Finali
2001 Avrupa Basketbol Şampiyonası Finali
2002 İsrail Kupa Şampiyonluğu
2002 İsrail Lig Şampiyonluğu
2002 Euroleague Yarı Final
2003 İsrail Kupa Şampiyonluğu
2003 İsrail Lig Şampiyonluğu
2003 Ardiyatik Ligi Finali
2004 Hırvat Ligi Yarı Final
2005 Fransa ProA Ligi All-Stars Maçı
2005 Fransa ProA Normal Sezon Liderliği
2005 Fransa ProA Yarı Final
2005 Fransa All-Star Maçı
2006 Fransa ProA Ligi Şampiyonluğu

İlginç...[/quote:1bd9b]
yorum'a gerek bile yok tablo ortada

Ben bu mesajımdan önce, bu konuya en iyi transferimizin Hüseyin Beşok olduğunu yazmıştım çünkü kendimi bildim bileli izlediğim, gelişimine tanık olduğum bir oyuncu. Ancak daha görmediğimiz, tanımadığımız yabancı oyuncularımız var. Hangisinin ne ölçüde katkı sağlayacağını, Murat hocanın bu sezonki hücum ve müdafa planını, hatta ilk beşini dahi bilemeyiz. O yüzden bence izlediğimiz oyuncular hakkında yorum yaparsak daha iyi olur. Ha, olur mu öyle derseniz konu biraz erken açılmış. Geçen sezon aynı konu devre arasında açılmıştı. :)

Kesinlikle Hüseyin Beşok...Euroleague seviyesinde yılardır istikrarlı bir şekilde mücadele eden bir oyuncu...Bu sene sayesinde Fenerbahçe Ülker -Efes Pilsen gibi rakiplerimize karşı pota altında başa baş mücadele edebiliriz...Hatta tecrübesiyle Fenerbahçe Ülker in pivotlarına rahatlıkla üstünlük sağlayabilir ama adamlarda 5 numara oynayacak o kadar çok yetenekli adam var ki bi bakıma bench o kadar iyi ki (Semih Erden-Gasper Vidmar-Oğuz Savaş-Ömer Aşık) hangi biriyle baş edecek :roll:

bence uc numarayı bekleyelım ona gore degerlendırme yapalım!

huseyın'ın nasıl katkı yapacagını herkes gorecek bu sene pota altını domıne edecek

hüseyin in kariyeri ortadadır ztn konuşmak bile gereksiz.yanlız charles gaines skytürk te eurolig maçlarında çok iyi oynuyordu inş.oradaki perfonmasını biraz daha arttırıp biraz avrupada ii yerlere getirir.ztn avrupa tecrübesi olan cüneyt hüseyin ve charles var fatihte ülker 3-5 dak oynamıştı.herşey bu 3 oyuncunun tecrübesine bakar avrupada.

Merhaba gsbasket forumunun değerli üyeleri.Ben kendime özgü bir yorumda bulunmak istiyorum.Bir oyuncunun yaşı inanın önemli değil.Oyuncunun yabancı ya da türk olması da önemli değil (katkı açısından baz alırsak), önemli olan oyuncuların birbirleri ile rotasyonları ve bu düzen sisteminde birbirini çok iyi ezberlemeleridir bence.Ben foruma ilk kez yazı yazıyorum fakat forumu yaklaşık 9 aydır takip etmekteyim.Malik Dixon, kesinlikle taraftarı tribüne çekecek ve kaliteli bir oyuncu.Yaşına buyrun bakın 30'un üzerinde.Fakat hala gelse çok iş yapacağı gerçek.Bu adamın gelmesine sevinecek olan arkadaşlar eğer ki Hüseyin'in yaşından dolayı eleştiri yapıyorlarsa bence birdaha düşünmelerinde fayda var.Eğer eleştirileri yaşından dolayı değilse daha olumlu eleştiriler yapılmasında fayda var.Kaldı ki tecrübe olarak Mert arkadaşımın da belirttiği gibi sayısız başarılara imza atmış.Takımın transferi her zaman takım ruhudur.Eğer takım bu ruhu transfer edebilirse ( yenilmez armada ruhu ), o zaman sahada isimden çok kişiler olacak.Ama bu bir bütünlükle olacak iştir,sadece takım ile değil.Yönetim, takım, taraftar, sponsorlar, malzemeciler, o kulübe emek ve yürek veren herkes..İşte bunun oluşması en büyük transfer olur diye düşünüyorum.İyi akşamlar...