Bugün...

Miami-Detroit sebebiyle saat 13:00'de kalktım.Birkaç arkadaşla Carrefour'da aylaklık ettim.Bütün gün bundan ibaret. :?

ya sabahtan musaıt olunca 1 gırıp bakayım ne var ne yok diye işte msn saolsun ewle falan konuşmaca akşam olsada uyusak başkada 1 şey yok şimdilik

BUGÜN: Çok güzel bir gün çünkü tam 2 aydır beklediğim T-shırt elime ulaştı...
Tabiki bu T-shırt'ün elime ulaşmasında büyük emeği geçen Arsameia unutamam onun çabalarıyla elime ulaştı..
Ona buradan çok çok teşekkür ederim.Bu iyiliğini asla unutamam...
:claps :claps :claps :claps :claps :claps :claps

Sabah nöbetlerim bitti yahu bu hava bu kadar sıcak olurmuydu eskiden (şart olsun yazlıkta böle yanmıoduk :p) haftanın son mesai günü bu haftayı da bitti sayıyorum , iyilik güzellik daha ne olsun...

2zlerin yanından geldim.. onların bol bol fotolarını cektim .. hemde sarı kırmızı.
bi an önce koycam siteye.. eheh.
ve sonunda beklenen mektubum geldii.. en büyük nuray başka büyük yok :) :atki

Kap kaç terörüne kurban gidiyorduk az kaldı.Ucuz atlattık.İnanamıyorum yaa sonunda İstanbuldan sonra Ankara'ya da yayılmaya başladı kapkaççılık,gaspcılık terörü :( .Durum gittikçe vahimleşiyor.Bu gidişata kim dur diyecek :?

Barış Yarar' Alıntı:
Kap kaç terörüne kurban gidiyorduk az kaldı.Ucuz atlattık.İnanamıyorum yaa sonunda İstanbuldan sonra Ankara'ya da yayılmaya başladı kapkaççılık,gaspcılık terörü :( .Durum gittikçe vahimleşiyor.Bu gidişata kim dur diyecek :?

Ankara'da pek yaşanmazdı. Şanssızsın demek ki. Nerede başına geldi? Merak ettim bak şimdi.

19onur85' Alıntı:
Barış Yarar' Alıntı:

Ankara'da pek yaşanmazdı. Şanssızsın demek ki. Nerede başına geldi? Merak ettim bak şimdi.

Kızılay'da üstelik şehrin tam göbeği.En işlek yerdir ama bir an böyle tenha zamanına denk geldi.O kızılayı zaten sevmiyordum ufak bir işim olduğu için gittim oraya şimdi nefretim iyice arttı :(

Ankara'da da sık yaşanmaya başladı.1 ay önce bir arkadaşımızı kurban vermiştik bu teröre.Bazı arkadaşlarım bir kaç kez telefon ve cüzdan çaldırdıklarını söylüyor.

Aman arkadaşlar Türkiye'nin neresinde olursanız olun dikkat edin lütfen

Bugün Çarşı izni :p
ewde web cam aldırdım geyik gırla Allah msn i icat edenden razı olsun
1 yandan sabah nescafe, şimdi kulaklıkta kızarkadaşımız konuşmuyo bende CEZA dinliom :(

başka da HER ŞEY BOŞ!!!

ben bugun okul gezısınden dondum..gezı dedıgım kucuk bısey degıl buarda TRABZONDAN CIKTIK YOLA CANAKKALE-BURSA-ANKARA VE DONDUK TRABZONA

Gunduz nobetı bıter geyık zamanı baslar yavas yavasaksam yemegı hazırlıkları sora cay partısı (ee napalım icecek basaka 1 sey yok kı ) sora da yatak gece nobet falan derken sora klasık carsamba kahvaltı menusu corba borek (ne guzel dımı !!!) sorayok ya farklılık arıyorum hayatımda ama anca haftasonları aslında hep aynı ama ...
Yok kesın kez farklı 1 seyler yasıycam :p

Ben KARNEMİN güzel olmasını buraya borçluyum...
Hergün okuldan geldikten sonra 1 saat evde internetteyim zaten bütün saatimi buradan geçirip stres attıktan sonra derslerime çalıştım ve buda başarıyı getirdi. :eek:key :eek:key :eek:key :eek:key
Herkese tavsiye ederim...

Bugün sabah 6.30 sularında kahvaltıya ınerken acemi askerin 1i poaçanın içine halka tatlısı koyup gözümün önünde yedi:p