Bütçe ve Sponsorluk

bekleyip görmekte fayda var, belki formalari felan hosumuza gider. Tabi birde sözlesme kac yillik o önemli

Çok mu zor isim yapmış firmalarla anlaşmak. Bjk bile Adidas'la anlaşabiliyor. Biz nerde adı duyulmamış merdiven altı firmalar var onları buluyoruz. 15-16 sezonundan beri adam akıllı formalar yapılmadı şu şubeye. Hummels rezaletti. Bundan da pek ümidim yok.

Futbol takımında olduğu gibi Nike ile anlaşsınlar, basketbol ürünlerini taraftara satışa sunsunlar yemin ediyorum futbol forması alacağıma basketinkini alırım ama bunlarda vizyon yok. Sadece Mustafa Cengiz yönetimi için demiyorum Özbek ve Aysal yönetimleri de böyleydi.

Yine dev bir hizmetle kapiniza geldim ilk benden duyun istedim. 5 milyon liralik sponsor hayirli olsun diyelim mi. Sponsordan gelecek parayi onceki borclara yatirmak isteyen yoneticilerimiz ve parayi direk oyunculara yatiririz diyen sponsor bu konuda anlasirsa hayirli olsun diyebiliriz ama bizde bu zihniyet varken gidip parayi onceki borclari kapatmakta kullanabilcekleri 3 milyonluk sigorta sirketini sponsor yaparlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Euro kurunu 7.4 olarak düşünürsen (düz hesap olması için ) 675 bin Euro yapıyor.Ama Euro yıl sonuna kadar 8 TL olabilir.

Yönetim kuruluna bakınca, sponsorluk için bendeki beklenti, Karaambar Kamyoncular Derneği, Köşem Taksi veya Ailem Market seviyesinde zaten.

Givova nın sadece maç formalarında adını gördük antreman ve kamp ürünleri yok herhalde formalarında da tasarım namına bir şey yok. Giymediğim için tam net konuşmayayım ama Tv den görebildiğim kadarıyla şortları da dar gibi sporcularımızın hareket kabileyetini kısıtlar nitelik de kesimi . Umarım anlaşma bir yıllıktır adidas ve benzeri kalitede bir sponsor görürüz seneye .

Bilyoner hem futbola hem basketbola sponsor oldu denildi. Basketbol için belirlenen rakam nedir?

Bildiğiniz gibi mevcut ekip Givova ile malzeme sponsorluğu anlaşması yapmıştı fakat sadece forma verilmişti Givova'dan. Anlaşma nasıl oldu? İçeriği nedir? Kaç yılı kapsar bilgimiz yok. Bu rezalet anlaşmayla alakalı enteresan bir bilgi vereyim; bu formaları gümrükten çıkarma parasını bile bizim kulübümüz ödemiş ve ciddi bir meblağ bu. Bu kadar aciziyet içinde bir yönetim anlayışına teslimiz... Alenen zarar!

Bildiğiniz gibi mevcut ekip Givova ile malzeme sponsorluğu anlaşması yapmıştı fakat sadece forma verilmişti Givova'dan. Anlaşma nasıl oldu? İçeriği nedir? Kaç yılı kapsar bilgimiz yok. Bu rezalet anlaşmayla alakalı enteresan bir bilgi vereyim; bu formaları gümrükten çıkarma parasını bile bizim kulübümüz ödemiş ve ciddi bir meblağ bu. Bu kadar aciziyet içinde bir yönetim anlayışına teslimiz... Alenen zarar!
Bugünkü rezillik kotamızı da böylece doldurmuş olduk. Muhteşem yönetimimiz yine şaşırtmıyor sağolsunlar.

Givova konusunda daha önce yazmıştım, konu haberleştirilmiş. Antrenman ürünlerinin hala gümrükte olduğu bilgisi var. Maddi yetersizlik sebebiyle antrenman ürünlerini gümrükten çekememişler. Ayrıca Adidas firmasının teklifi olmuş sanırım yazın fakat bizim yönetim Givova diye bir firmaya gidiyor. Çok şaibeli bir durum. Yazık şubenin bu durumuna ...

Adidas dururken Givovo yı tercih etmek de enteresan Nike da yanlış hatırlamıyorsam daha önce gündeme geldiğinde sadece Euroleague e daimi katılımı olan takımlar için ekipman sponsoru oluyor diye bir söylenti çıkmıştı