Cezalar sonrasi rotasyon

Once oyunculari yazalim

Yabancilar

Jacopson
Boddicker
Little
Johnson

Yerliler

Umut
Cihad
Ufuk

Gencler

Ismet
Fatih

Sakat

Arda

Cezalilar

Burak
Gokhan
Mert

---------

Bu kadroyla ve 4 yabancinin ayni anda oynamamasi gerekliligini dusunerek kurun bakalim kadrolarinizi.
Cezalar dusundugumuzden cok daha kotu etkilicek bizi ne yazikki.
Arda ya muhtaciz ne yazikki.Umarim duzelmistir ve oynar.

Umut Tınay-Jacopson-Cihat-Boddicker-Little
Budur ilk 5
Arda çok önemli eğer çıkarsa sakatlıktan hele bu dönemde çok yararı olur

Öncelikle kadroyu doldurmak için genç takımdan oyuncular alınacaktır. İsmet, Fatih kesin olur onların dışında Berk(sanırım ismini tam bilmiyorum) guard olarak, Hüseyin uzun oyuncu olarak gelir tahminen. Ama faul problemi olmadıkça oynayacaklarını sanmıyorum.

Bu maçta Arda da yoksa Cihad neredeyse 40 dakika oynayacak gibime geliyor. Bence en mantıki ilk 5 Ron-Umut-Cihad-Boddicker-Little olur. Sahada 3 yabancısız oynayacağımız zaman olmaz herhalde.
Jacobson girerken Umut çıkar, ayrıca uzunlardan biri çıkar ve Ufuk girer.
Cihad yorulursa 3 numaraya Boddicker geçer, Ufuk ve Little içerde oynar. Gençler de katkı yapması gerekebilir yarın ve 3 maçta. Özellikle İsmet ve Fatih süre alabilirler.

cem in analizine aynen katılıyorum ama çok sorun yaşayacağız. ufuk ve umutun üzerine ekstra yük gelecek kanımca. umut 25-30 dakika ufuk10-17 dakika arası oynar gibi geliyo bana.
little ın sakatlığıda!! umarım geçer

Umut-Nick-Cihat-Boddicker-Littl diyorum Ron Johnson 40dk aynı performansı gösteremiyor kritik dakikalarda ve bizim için kabus olan 4.periyotta oynamalı bu maçta gençler büyük ihtimalle oynayacaklar kendilerini göstermeleri açısından büyük fırsat
özellikle Burak Sezgin'i arayacağız. Gökhan Ülker maçında oynamamıştı
Mert'in olup olmaması zaten problem değil
Arda inşallah oynar takımın oynarsa takımın en kıdemlisi olarak oynayacak sazı eline almalıdır.

Berbat bir ceza oldu.En mantıklı ilk 5 Johnson-Cihad-Arda-Boddicker-Little olur.Ama işimiz çok zor.Pota altındaki sorunumuzu Arda'nın dominantlığı ile telafi ederiz.Harun çok iyi oynamazsa kazanabiliriz ama Telekom ve Daçka maçları umutsuz.Yönetim hemen baskı yapıp Gökhan ve Mert'in cezasını kaldırtıp,Burak'ınkini 1 veya 2 maça indirtmeli.Küme düşmesek bari!

SEKO Gokhan ulker macinda oynamisti.

koch mantikli dedigin 5 te Cihad 2 numara =)

Cift guard ve Cift power-forward oynamaliyiz bana gore.ITU nun zaten olayi on alanda.
Boddicker-Cihad arka alani yeterince alabilir.

X' Alıntı:
SEKO Gokhan ulker macinda oynamisti.

koch mantikli dedigin 5 te Cihad 2 numara =)

Cift guard ve Cift power-forward oynamaliyiz bana gore.ITU nun zaten olayi on alanda.
Boddicker-Cihad arka alani yeterince alabilir.
X bana göre en doğru olan bu.Seni görüşüne de saygı duyuyorum.Ayrıca Koch'a pivot diyenler var.Koch'tan pivot olursa Cihad'dan PG bile olur.

ZOR MAÇLARRRRRR

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE ARDA NİYE SAKAT BİLENİNİZ VARMI KADRO BENCE ŞÖYLE OLMALI UMUT-JACOBSON-CİHAD-BRIAN-LITTLE BAŞKA ÇAREMİZ YOK!!!!!! VE EN KRITİK DAKİKALARDA RON OYNAYIP GERİ KALAN DAKİKALARDA UMUT OYNAMALI YOKSA 3 MAÇTADA YENİLEBİLİRİZ!!!!!!!!

koch zaten Cihad 5 oyniyabilir duruma gore ama 1-2 oyniyamaz.3 te bile zorlaniyor.
Gerci sene basinda 2 denendi hazirlik maclarinda ama.

öncelikle harunu en iyi savunacak adamı bulmalıyız bana göre bu kişi johnson olabilir jacobsonun savunması berbat
bana göre arda sakat olduguna göre cihad 3 numara olmalı jacobson 6. adam olabilir uzun rotasyonunda ufuk gülgen önemli rol alır bi de ismet var işte demektir ki 8 kişi ile felan oynayacaz
ilk beş bana göre
umut tınay-ron johnson-cihad-boddicker-d.little 6.adam jacobson

jonshon
umut
nick
cihad
brain

zaten dışarıdan oynayacağız itü pota altı iyi değil eğer dış atışlarımızda isabet oranı yüksek olursa ve harunu ortalama altında tutarsak maçı rahat alacağımızı umuyorum hele bi de ARDA olursa rahat geçeriz