CL 4 . Hafta Cfr Cluj - Galatasaray

CL 4. Hafta Cfr Cluj 1-3 Galatasaray
Tarih:07.11.2012
Saat: 21.45
Stad: Dr. Constantin Radulescu
Hakem:William Collum
Yayın: D-Smart 77.Kanal Smart Spor ve Smart Spor HD

Takımımızın 19 kişilik kadrosunda; Fernando Muslera, Ufuk Ceylan, Cris, Dany Nounkeu, Hakan Balta, Semih Kaya, Emmanuel Eboue, Sabri Sarıoğlu, Hamit Altıntop, Aydın Yılmaz, Selçuk İnan, Albert Riera, Yekta Kurtuluş, Engin Baytar, Emre Çolak, Nordin Amrabat, Burak Yılmaz, Umut Bulut ve Sercan Yıldırım yer alıyor.

Hava şartları yine yağmurlu maç saatinde 7-8 derece sıcaklık olması bekleniyor.

William Collum'un hakemi aldatmaya yönelik hareketlerde çok kart gösterebilen bir hakem olduğu söyleniliyor.

Deplasman maçlarında eliimizdeki forvet oyuncularının daha etkili olabileceğini düşünüyorum. AÇıkçası rahat bir galibiyet bekliyorum. Hadi hayırlısı.
Acaba şampiyonlar ligi tarihinde ilk 3 maçta 1 puan alıp gruptan çıkabilen bir takım oldu mu???

Deplasman maçlarında eliimizdeki forvet oyuncularının daha etkili olabileceğini düşünüyorum. AÇıkçası rahat bir galibiyet bekliyorum. Hadi hayırlısı.
Acaba şampiyonlar ligi tarihinde ilk 3 maçta 1 puan alıp gruptan çıkabilen bir takım oldu mu???

Yanlış hatırlamıyorsam Liverpool ilk 3 maçta 1 puan alıp Beşiktaş'ı 8 golle uğurlamıştı daha sonra 10 puanla gruptan çıkmıştı...

Bu maçı bizim almamız ve ManU nun alması muhtemel bu durumda bu maçı kazanırsak 2.sıradayız ve daha sonra içerde liderliği garanti olacak olan ManU ile oynayacağız çok kritik bir dönemeç...

İlk 11;
Fernando Muslera, Emmanuel Eboue, Cris, Dany Nounkeu, Albert Riera, Hamit Altıntop, Yekta Kurtuluş, Selçuk İnan, Emre Çolak, Burak Yılmaz, Umut Bulut

3-1 kazandık Dany-Hamit-Riera ve Burak bence takımın en iyileriydi...Artık Grup liderliğini garantilemiş ManU yu İstanbulda yenmemiz lazım.

Tribünde fazlasıyla baskın olan bizimkiler 3-1'ken ''sen var ya sen''i girince 3-3 biter diye düşüneniniz oldu mu? :)