Cumartesi Burhan Felekteyiz !

16-9 öndeyiz. Iyi ya zor da olsa kötü de oynasak 3 puani aliyoruz.

ben boyle bir oyun görmedim ya bu kadar basitmi bu iş ya..sezon sonuda geldimi niye ligi devamlı altıncı bitiriyoruz diyoruz.işte bunun için...şu macı 3-1 alsak arkasla fark 1 e inecekti...ve 3.şansımız lıgde artacaktı..yazık ya...

dsogru rakıp guclu bunu herkes biliyor.ama macı 3-1 alacak duruma getirmişiz ve inanılır gibi değil 7-8 sayılardan ustelık sonlara dogru seti verdik...bu macı 3-1 alamazsan ligi niye devamlı 5-6 bitiriyoruz diye sormayacaksın kendine...

Şamil biz de armut toplamıyoruz ya, Fener'i Halkbank'ı net skorlarla yendik, kupada Ziraat'ı eledik. Tam bu maçlardan sonra gelen maçları net skorlarla alsak ligde deli dolu gideceğiz ama...

Ayrıca 16-9'dan seti vermek de voleybolda imkansıza yakın bir şey ama bunu başardık gerçekten. Karşımızdaki rakip bizden güçlü olsa olabilir diyeceğim ama o da değil. Lakaytlık hat safhada

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Arkadaşlar oynadığımız takımın adına bakıpta küçümsemeyin çok iyi bir kadroya karşı oynuyoruz.
Şamil, haklısın iyi bir kadroya ve hocaya sahip MEF ama 16-9´dan set verilmez bana göre. Zaten çarşambanın yorgunluğu var üstlerinde, o skoru yakaladıktan sonra biraz ciddiye al oyunu ve bitir.

milli piyangoya da 3-2 yenilmiştik bu sefer mefi 3-2 yeniyoruz ama o macta bu kadar uzulmemiştim...bu mac 3-1 bitirilmeliydi....