Daha Seri Bitmedi !

• Konbuyu başlatan Veysi Deniz Baskın
  • Başlangıç tarihi
V

Veysi Deniz Baskın

Misafir
Takımla ilgili hemen gönderelim , asalım , keselim başladı forumda. Ama daha seri bitmedi. Benim de umudum az hepimiz gibi. Ama bugün kupa filan verediler ve hala durum 3-1. Biraz olsun umudumuz var ve herkes buna göre yazacağını yazsın lütfen. Şu seri bittikten sonra değerlendirmelerimizi yapalım. Resmi olarak seri henüz bitmedi. Eğer ki ''Galatasaray'ın adının lduğu yerde umut vardır'' diyorsak bi zahmet lafımızın arkasında duralım. Bu forumdaki bi çok insanın biraz önce biten maçın son 2 dakikasında trafiğe takılmamak için takımını alkışlamaya vakit ayırmayanlara nasıl tepki gösterdiğini gördüm. Biz şimdi seri bitmiş gibi davranırsak onlardan bi farkımız kalmaz. Eğer ki bu takımla gurur duyuyorsak , azimlerini alkışlıyorsak lütfen son maça konsantre olalımve desteğimizi takımımızdan esirgemeyelim. Bütün sene takımımızın yanında olmaya ve armamıza sahi çıkmaya çalıştık elimizden geldiğince . Şimdi de bunu devam ettirip umudumuzu sürdürelim ve pozitif düşünelim.
Umarım yönetim 6. maç diye bilet çıkarsa ve satsa ve de o biletler 5. maçtan öne bitse. Müthiş bir motivasyon olacaktır takıma. Umarım bu mesajı okuyan herkes takımını şimdi de destekleyip , umudunu koruması gerektiğini farkeder ve kazanan ''hepimizin'' Galatasaray'ı olur.

Tam ben başlıklara yazacaktım daha seri bitmedi siz adamları yolluyosunuz şimdiden diye, eline sağlık! Hepimizin var fikirleri elbet ama sezon bitsin önce.

Umarım yönetim 6. maç diye bilet çıkarsa ve satsa ve de o biletler 5. maçtan öne bitse. Müthiş bir motivasyon olacaktır takıma. Umarım bu mesajı okuyan herkes takımını şimdi de destekleyip , umudunu koruması gerektiğini farkeder ve kazanan ''hepimizin'' Galatasaray'ı olur.

Süper fikir 5. maçı kaybedersek de en kötü şubeye gelir olur.Keşke yapılsa

4-3 alıcağız seriyi rahat olun! herşey kontrol altında sadece daha dramatize yapmaya çalışıyoruz olayları ben takıma güveniyorum gelecek yaşanmadan bilinemez ve tayin edilemez Deniz in dediği gibi daha bitmedi!

Biliyorum Amerikan deniz piyadeleri bakanlığın sokağının köşesine gelmişken "Amerika kaybedecek!" diye basına demeç veren meşhur Irak Enformasyon Bakanına benzedim ama napacaksın:=)

Ben bu ortamın takıma yararlı olacağını düşünüyorum. Takım olarak da taraftar olarak da daha rahat çıkacağımız bir maç aslında çünkü üzüntümüzü bugün seriyi kaybetmiş gibi yaşadık. Bu maça rahat modda çıkmamız avantaj olacak. Başarabiliriz ama rahat olursak başarabiliriz. Rahat olursak savunma yapmıcaz anlamı çıkmasın, daha iyi savunma yaparız. Bu takımın kimliğinde yazıyor savunma.

Kısacası taraftardaki bu havayı bir avantaj olarak görüyorum.

Eve gelince sağlıklı kafa ile düşününce ben de serinin bitmediği kanısındayım. Ama Rancik'in ve Schumpert'in fedakarlık etmesi gerekiyor. Rancik birazx oynayabilecek durumda ise oynamalı. Bu takım bana asla vazgeçmemeyi hatırlattı. Bİr çoğumuzda bunu öğretti. Bugün bile 4. periyot başladığında başarılar gelir geçer diyen taraftara buyrun dedi maça soktu. Bir maç istiyorum onlardan. Sİnan Erdem de kazansınlar. Ondan sonra İpekçi de yenilseler de önemli dğeil. Bu kez daha dolu dolu yaşayalım onlarla bu süreci.

Bu sene kuşkusuz yenilgiler hüsranlar başta olmak üzere bir çok kötü olaya sahne oldu. Eminim bu seneyi kimse unutmayacak. ALi samiyen Aslantepe futbol basketbol bir çok branş ve hikaye saklı bu senenin içinde. Ama en çok hatırlanacaklar kuşkusuz basketbol takımlarımız olacak. Onların sevdasının peşine düşen kötü gününde daha da hırsla yanında olan 3000 kişiyi de unutmamak lazım. Ben umudumu kesmedim...

Süper fikir 5. maçı kaybedersek de en kötü şubeye gelir olur.Keşke yapılsa

Oynanacağı kesin olmayan bir maçın bileti satılamaz yasal değil diye biliyorum.
Seriye gelince bu maçı kaybetmekle çok zora soktuk. Sınırlı rotasyon ve sakatlar ancak bundan çok daha iyisini beklemek zaten abartı olurdu. Son maçı pes etmeden ruhumuzla oynayalım takımımız alkışı çoktan hak etti.

Oynanacağı kesin olmayan bir maçın bileti satılamaz yasal değil diye biliyorum.
Seriye gelince bu maçı kaybetmekle çok zora soktuk. Sınırlı rotasyon ve sakatlar ancak bundan çok daha iyisini beklemek zaten abartı olurdu. Son maçı pes etmeden ruhumuzla oynayalım takımımız alkışı çoktan hak etti.

Hımm keşke yapılabilme şansı olsa ve yapılsa demeliydim o halde

Kimseyi asıp kimseyi kesmeye gerek yok yahu..Taraftar olarak öyle bir moda girmeyelim sakın..

Bu takım 21 yıl sonra finale çıktı..ve bu takım elinden gelen herşeyi yaptı,kapasitesinin üstüne çıktı..Bu takım şampiyon olamasa da bu sezon için ülkerden başarılıdır..Ülker kadrosu şampiyonluk için kuruldu,ona göre yatırım yapıldı..Onların şampiyon olması zaten bekleniyordu..

Biz ise bu sezon için beklenenin çok üstündeyiz..bu bir kıvılcımdı,gelecek adına ışıktı..Şimdi taraftar olarak yapmamız gereken tek şey;gelecek adına umutlu olmak..

Beni bu sözleri her sezon söyleyen insanlarla karıştırmayın,daha önceki sezonlarda bu tarz sözleri söylemekten mümkün olduğunca kaçındım,o günlerde bunları söylemek sadece hayalcilik olurdu çünkü..

Şimdi elimizde çok daha sağlam veriler var..Biz bu sezonun en iyi TAKIMINA(oyuncu kadrosuna demiyorum) ve en iyi TARAFTARINA sahibiz..bu çok net..

O yüzden gelecek adına ümitvar olunuz..

Seri hakkındaki görüşüm..Serinin buradan dönmesi çok zor..ama olur da dönerse EFSANE olurlar..

Önemli olan nasıl direnç gösterecek bizim oyuncularımız dün akşamdan sonra.Biz daha rahat olacağız kuşkusuz ve dediğiniz gibi kaybedecek birşey yok bu saatten sonra...

Bu takım yapabileceğinin en iyisini yaptı ve finale kadar çıktı.Finalde de FÜlker'e kolay lokma olmadığını gösterdi.Oyuncuların dışında koçumuz Oktay Mahmuti ve ekibi,yarı final ve final serilerinde muhteşem bir atmosfer yaşatan taraftarımız,bunun dışında basketbol şubelerimizin bugün bu yerlerde olmasında büyük emeği olan Hakan Üstünberk'e teşekkür ederim.Bu takım en azından saygıyı hak ediyor.Seri 5.maçta bitse de bitmese de.

Dün maçtaydım ve son 30 saniye kaldığında mağlubiyetimiz kesinleşmesine rağmen tutku ve ship'in yaptığı baskıyı canlı gördüm bu azim oldukça imkansız denilen hiç birşey olamaz. Kaybetselerde hepsine helal olsun dev yürekli 12 aslan.

Yine son topa kadar oynayacağız.Düdük çaldığı anda mücadelemizi sonuna kadar vereceğiz.Ne olursa olsun kazanalım kaybedelim.