Darüssafaka : 74 - Galatasaray : 61

H.üner in maçtan önceki röportajinda sunlari söylemisti eksik amerikaliyla
dewam ediyoruz insallah play off a kalirsak bunlari tamamlayacagiz
benim anladigim kadariyla bu play offa kalirsak transfer yapacagimiz anlamina geliyor
sizce ne anlama geliyor

ve maalesef 74 61
yenildik
bana göre malik 3. çeyrekte çeyrekteki oyunu kaybetmemizdeki en önemli etkendi

Maçın molasında Halil Ünerin takıma söylediği söz:
Malik arka arkaya şut kaçırınca "vermeyin kardeşim ona, oynayın kendi aranızda " :D .
Son 3 dk kalıncada kenara aldın ztn bravo sana pes
3. periyod 7 sayı attık 4 kişiyle Gökhan denen satıcı herif niye sahada 10 dk boyunca bi bok yapmasına rağmen sahada kaldıki. Allah kahretsin seni Üner gibi takım tam coşmuşken mola alıp alıp durdurdun rezil ettin takımı. Valentin gibi adamı maç gitmiş son 3 dk oyuna alıyosun , play off'ada kalamadn bu takımla , ne yüssüz bi adamsın sen ya ver istifanıda sene sonunda çek git.

ayni sözleri duydum ama malik çikarsa takimda sayi umudu kalmaz ama her seye ragmen malik bir sayi umududur oyunda kalmasi sarttir
Bir anda malikin böyle bencil oynamasinin sebebi arastirilmali
dewam ederse takimda huzur bozulur

ya inanmıyorum bi an aglayasım geldi tv karsında
bole bi basketbol yok. genc takımla cıksak ikinci yarı daha iyi oynardık.
bu adam nasıl hala fatihi az oynatıyo anlamıyorum.
semso bitmiş artık serhat tas gibi oynarken onuda oynatmıyo.

mac bitmiş artık fark 14 sayı hic oynamamış serhat valentin mehmet yeni girio. orda koptum.
efes macında cok iyi oynayan serhat valentin yok adam oynatmıyo.

yeter artık halil uner İSTİFA İSTİFA İSTİFA İSTİFA

Ilk defa cok agir elestiride bulunmak istiyorum:

ama nerden baslasam onu bilemiyorum...

Macin ilk 5 i bana gore iyidi...Cok da kolay 12 puan fark yakaladik...Fatih Solak hem iyi defans yapiyordu, hemde rakip pota altinda etkili olup 4 sayi atti..derken muhtesem Halil Uner onu cikardi...Ve bir kac saniye icinde iki tane "ucluk" ve iki tane "ikilik" gorduk .....

3. periyotta, 9,30 dakikalik surede 4 sayi attik....Play off degil, birinci lige yakismaz bu skor...Tribundeki dackali coluk cocuk bile gulmustur halimize...

Malik Dixon ise isabetli sut bulamayinca, adama boyle fark atar gonderirler.....

Adamlara acimam da, Armamiza formamiza yakismaz.....

Bence takim super, ama bir yerde bir eksik var...Bu eksik yuzunden ilk 5 e girebilcek takim plaf off a bile kalamicak...

Acaba nedir bu eksik yahuuu !!!!

Bu adam nezaman istifa edecek!!

konustukca konusasım gelio.
biraz da desaan a kızmak lazım hic bişey yapmıyo az birazsavunma o kadar.
olsun halil hedefine ulaşmış oldu kume duşmedik.adamın biraz
vizyonu geniş olsa bu takım ilk 5 teydi.
daha once yardımcılıgını yapmış adam genc soner le caner i oynatırken bizdekiler yedek bekliyi
yeteeerrrrrrrrrrrrrrrrr artık halil istifa

I want this! I want this! :D :) Basketbolu mu bilmiyor, İngilizceyi mi bilmiyor hala anlayamadım. Aslında Portekizce I want this demeyi öğrenebilse Brezilyalı pivotun geldği sene şampiyonduk. O arada ne istifası yahu, kaçtı o tren. Adamı gerektiğinde kovmadın, şimdi sezon bitmiş istifa etse ne olur , çıkar " Galatasarayın hedefler bana ufak kaldı , istifa ettim" der :)

Benim tek umudum dixon'a para vermesinin bir grup kongre üyesini sinirlendirmiş olması. Canaydın Halil üner için 1615 e dahil kardelşerini küstürmez. İnşallah!

Lanet olsun dixon sana da seni sewenlere de . Bu sezonu da3. sınıf oyuncuları yıldız zannetmekle bitirdik cümlemize geçmiş olsun Halil Üner artık ne olur bizi bırak biz bu kadar acı çekmeyi hak etmedik

şunu sormak istiyorum. Acaba hangi antrenör takımı üst üste sayı alıp farkı açtığında mola alıp takımını soğutur?Ve aynı antrenör takımı kilitlendiği anda hiç birşey yapamayıp kenarda maçı seyirci gibi izleyebilirmi?

Bu sorularının cevabının evet olmasının Halil Üner ile mümkün olduğunu gördük.

Başka söyleyecek hiç birşey bulamıyorum.

Güzel başlamamız filan aklımda kalmadı.Ya bu kadar basit hataları kolej takımları yapmaz.

Burak boş,bomboş bir turnike(dikkat edin smaç değil) kaçırdı yaa.Sol adım sağ adım diye bu adam turnike mi çalıştıracağız?

Şemsettin zaten hep fiyasko..Kenardan oyuna soktuğu öyle bir hatayla kaptırdı ki dişlerimi kıracaktım.Yiğiter Uluğ dalga geçti :( Tecrübesi batsın,O'nun tercübesiyle ancak iyi balık alırsın herhalde.

D.şafaka hocası ikinci yarıda taktiksel başarı ile maçı kazandırdı.Bizim kurt hoca da oyun mantelitesini değiştiriceğine 3 oyuncuyu aynı anda deiştirdi.Takımı komik duruma düşürdü.

Özet : Şaka gibi maçtı :?

Boşuna maçtan uzak durmamışım.
Ne bekliyordunuzki.
Ben yıllar sonra maç izlemedim maça gitmedim.Ki en önemli maçımızdı.
Benim aklım almıyor alan varsa açıklasın bu maçları.

valla herkesin yazdığından ortaya çıkan sonuç kibarca şu bnce

HOCA MAÇI SATTI...

Başkada birşey aklıma gelmiyor benim , zaten molada söylediği oyunculara yeterde artar bu düşünceye.

Ya her yenilgide nie dixona yukleniyorsunuz yanına yardımci adamları bulamayanlara yuklenin 3. sinif adammıs ha tabiii ole ne diosunuz ya bi macta zorlandı die 3. sınıf oldu adam ya garip cok garip

ne diyorsun sen lanet olsun seni sevenlere falan?
adabınla konus da hasta etme insanı aksam aksam

Gökmen' Alıntı:
Lanet olsun dixon sana da seni sewenlere de . Bu sezonu da3. sınıf oyuncuları yıldız zannetmekle bitirdik cümlemize geçmiş olsun Halil Üner artık ne olur bizi bırak biz bu kadar acı çekmeyi hak etmedik

Son 4 maçta 1 galibiyet alabildik o da Efes Pilsen. Son 4 maçtan hangilerini kazanırsınız deselerdi Efes maçı hariç 3 maçı sayardım. Böyle de bir takımız işte.

Playoff için şansımız mucizelere kaldı. 3 maç kala Darüşşafaka'dan 2 maç fazla kazanmak zorundayız. Olmayacak şey değil aslında Daçka'ya oranla çok kolay maçlarımız var ama takım bu haldeyken ??

Maç hakkında yazacak birşey yok maalesef.

İsim sponsoru alan Galatasaray playoffun dışında kalmak üzere; bunu da kayıtlara geçmesi için yazayım.

dixona suç bulmak ahmaklıktır!!!!
suç hocada dixondan başka kimse olmadığı için!!!!