Dedikodu

halil üner sade ve sadece manager 2008 oyunun da galatasaray ın başına geçer:))

Ünsal Y.' Alıntı:
[quote="Levent ÖKTENER":3024l5hy]kişilik,Galatasaraylılık bilmemne olarak bilmem,anlamam tanımam da ikisinide..basketbol coaching olarak Üner, Özyer'den kat ve kat üstündür..çok net,tartışılmaz bi gerçektir bu..ligdeki en kötü hoca bizim başımızda bu da bi o kadar net..

Hayır; düşünceniz kendinizie tabi de niye tartışılmıyomuş onu anlamadım?BAsketbolu siz mi buldunuz ; bu ne kendine güven ne biçim bir değerlendirme? Siz gerçektir; tartışılmaz yazınca; gerçekten de tartışılmaz olmuyor; onu bilin de...[/quote:3024l5hy]

olur olur sıkma canını sen..

he bu konuda tartışmak istiyorsan , tartışalım tabi sabaha kadar..

konuşacak bişeyin yoksa o zaman niye dalıyosun muhabbete bişeyden fırlar gibi..menajer bozması olup buralarda hava basmakla olmuyo bu işler..

Ünsal Y.' Alıntı:
Halil Üner Murat Özyerden iyidir; bu da tartışılmaz bir gerçektir diyen adamla neyi tartışıcam yahu. Sen düşüncelerini herhangi bir yerel veya uluslararası basketbol ortamında anlat; ondan sonra gel ; sana nereleriyle güldüler onu tartışalım.

Valla fikirlere saygı duymak gerekir tabi ama öyle ya da böyle Halil ÜNER senelerdir Turk Basketbolu' nda yer alan ve çalıştırmadıgı takım kalmayan bir isim. Begeniriz ya da begenmeyiz ama Halil ÜNER Türk Basketbolu' nda fenomen haline gelmiş bir teknik adamdır.

Murat ÖZYER; Halil ÜNER' e göre daha genç ve kariyer olarak daha yolun başında diyebileceğimiz biridir. Galatasaray' ın gecen sezonki ULEB Cup Final Four' unu saymazsak, zaten hazır takım olan Ülker' in başında Play-Off maçlarına çıkıp şampiyon takımın coach ı sıfatını kazanmasından baska başarısı da bulunmamaktadır.

Burada kimsenin tarafını tutmak icin yazmıyorum; benim için ne Murat ÖZYER ne de Halil ÜNER Galatasaray' ı düzlüğe çıkaracak teknik adamlar değildir ama Halil Hoca' nın da basketbol geçmişini hesaba almak gerekir. Adam sonucta senelerin antrenörü, birşey var ki hemen her sezon TBL de çalıştıracak takım bulabiliyor.

okudum ben uzun yazınıda,masal anlatmışsın 3 paragraf..Yok Amerika ya gitsen Üner'i sorsan who is derlermiş..Özyer'i sorsan 2 satır bişi derlermiş..eee bize ne bundan şimdi..bu göstergeler Özyer'i daha mı iyi gösteriyor..güzel mantık hep öyle yapalım bundan sonra..2 isim tartışmasın da gidip Amerika ya soralım hangisini tanıyorsunuz diye..onlar da hangi ismi söylerse onun daha iyi olduğuna kanaat getirelim..bu fikre gülmezler de biyerleriyle..güzel , çok güzel fikir..

ayrıca
sen ligde çok takım çalıştırmayla bi şey olmaz diyosun, onla olmuyomuş ama dışardaki adamın tanımasıyla iyi hoca oluyomuş demek ki, iyi öğrendik bunu da..

allah akıl fikir versin..

halil ünerin gelirse eğer yönetimin öncelikle oyuncuları ve halil üneri ve ünerin özellikle kol ve bacaklarını sigortalatması gerekiyo:)) ayrıca ayhan şahenke kırılmaz cam taktırmaları gerekir hertürden masraf yani...:)

murat özyer gönderilecekse bu takımın şu şartlarda 2 coachdan biri olması gerekir bunlar ya orhun ene yada ekrem memnundur...orhun enenin sezon bitmeden antalyadan ayrılacağını pek sanmıyorum ama ekrem memnun şu andaki sorunun çözümü olabilir

Bence bu seneyi bitirmeliyiz murat hocayla seneye ise Orhun Ene ve sağlam bir yardımcı ile büyük hedeflerle yola çıkılmalı artık... EL istiyoruz artık. Tabi şimdi getirirlerse de çok iyi olur. HEM ORHUN ENE HEMDE ERSİNİ... EN AZINDAN ÖZE BÖLE DÖNERİZ HALİL ÜNERLE DEĞİL...

valla halil üner murat özyere göre daha tecrübeli bir coach ama galatasaray'ın başına gelecek en son isimlerden biri.adamın gitmediği takım yok ya futboldaki yılmaz vural,güvenç kurtar,erdoğan sarıca gibi :D

ne zaman hangi takımda olduğu belli olmayan bir hoca ile şampiyonluk yalan olur.

Halil Hoca, T.E.Dağcılık kulubünde yani 2.ligde çalışmaya başlamış... Yırttık galiba...

2. ligde Tenis Eskrim Dağcılık takımına antreman yaptırıyor diye duydum.. TBL nin sayfasından takımın durumuna baktım 6'da 0. Herhalde Bugs Bunny fantazisini burda deneyecek....

Ahmet BARAN' Alıntı:
Halil Hoca, T.E.Dağcılık kulubünde yani 2.ligde çalışmaya başlamış... Yırttık galiba...
pazar günü kendisi skyturkte basketbol panorama programındaydı.Basketbol camiasındakş vefasızlıktan yakındı bir iki şey kötü gittiği zaman antenör değiştiriliyor antrenörlere değer verilmiyor bu yüzden şu an işsizim dedi

GS takımının durumunu beğenmiyorum dedi böyle oyuncuların varsa ligde casa yı erdemiri yenmek önemli değildir avrupa da başarı gelmelidir dedi ve nitekim gelmedi ilk ciddi sınavlarında kupadan elendiler dedi