Dedikodu

Can Akan' Alıntı:
[quote="Ahmet BARAN":17qap9rk]Halil Hoca, T.E.Dağcılık kulubünde yani 2.ligde çalışmaya başlamış... Yırttık galiba...
pazar günü kendisi skyturkte basketbol panorama programındaydı.Basketbol camiasındakş vefasızlıktan yakındı bir iki şey kötü gittiği zaman antenör değiştiriliyor antrenörlere değer verilmiyor bu yüzden şu an işsizim dedi

GS takımının durumunu beğenmiyorum dedi böyle oyuncuların varsa ligde casa yı erdemiri yenmek önemli değildir avrupa da başarı gelmelidir dedi ve nitekim gelmedi ilk ciddi sınavlarında kupadan elendiler dedi[/quote:17qap9rk]
Valla Halil Hoca çok doğru konuşmuş.

Halil Üner bu takımın gördüğü en kötü coach'tu bence. Yolu açık olsun, bizden uzak olsun.

Halil Üner doğru söylemiş.Hali Üner M.Özyer'in imkanlarına sahip olamadı parasızlıktan yabancı oyuncular kaçtı Arda'yıo bile Ülker'e parasızlıktan vermiştik. Halil Üner'le playofflarda ilk turda elendik kısıtlı imkanlarla M.Özyer'lede imkanlarımız olduğu halde ilk turda elendik.

Arda EZER' Alıntı:
[quote="Ünsal Y.":157qllcc]Halil Üner Murat Özyerden iyidir; bu da tartışılmaz bir gerçektir diyen adamla neyi tartışıcam yahu. Sen düşüncelerini herhangi bir yerel veya uluslararası basketbol ortamında anlat; ondan sonra gel ; sana nereleriyle güldüler onu tartışalım.

Valla fikirlere saygı duymak gerekir tabi ama öyle ya da böyle Halil ÜNER senelerdir Turk Basketbolu' nda yer alan ve çalıştırmadıgı takım kalmayan bir isim. Begeniriz ya da begenmeyiz ama Halil ÜNER Türk Basketbolu' nda fenomen haline gelmiş bir teknik adamdır.

Murat ÖZYER; Halil ÜNER' e göre daha genç ve kariyer olarak daha yolun başında diyebileceğimiz biridir. Galatasaray' ın gecen sezonki ULEB Cup Final Four' unu saymazsak, zaten hazır takım olan Ülker' in başında Play-Off maçlarına çıkıp şampiyon takımın coach ı sıfatını kazanmasından baska başarısı da bulunmamaktadır.

Burada kimsenin tarafını tutmak icin yazmıyorum; benim için ne Murat ÖZYER ne de Halil ÜNER Galatasaray' ı düzlüğe çıkaracak teknik adamlar değildir ama Halil Hoca' nın da basketbol geçmişini hesaba almak gerekir. Adam sonucta senelerin antrenörü, birşey var ki hemen her sezon TBL de çalıştıracak takım bulabiliyor.[/quote:157qllcc]

Sevgili Arda bu futbolda Erdogan Arica'nin her sene takim calistirabilmesi gibi birsey.Karanlik baglantilar, mafya ile yakinlik, surekli kulis, v.s... ile Halil Uner bunca yil is bulmustur. Tek basarisi Galatsaray ile final oynamasidir, devraldigi Galatasaray ise zaten son 2 sezonun sampiyonuydu.
Her yil is bulmasi Erdogan Arica'yi iyi hoca yapar mi? HAYIR
Saygin bir hoca yapar mi? ASLA

Halil Üner gerçekten TED'in başına geldi ise 6 haftada galibiyet alamayan takıma ilk maçında (ne zaman geldi bilmiyorum belki ikinci maçıdır) Trabzon karşısında galibiyet aldırmayı başarmış 74-70

Kutay Çamcı' Alıntı:
Halil Üner gerçekten TED'in başına geldi ise 6 haftada galibiyet alamayan takıma ilk maçında (ne zaman geldi bilmiyorum belki ikinci maçıdır) Trabzon karşısında galibiyet aldırmayı başarmış 74-70

İlk maçı abi.Halil Üner'de ilginç bir şey var.Basketbolun Yılmaz Vural'ı gibi :)
Trabzon'un küçümsemesi büyük dert olmuş.Ayrıca Ted'de bir oyuncu 32 sayı atarak mahvetmiş tek kelimeyle Trabzon Alpella'yı.