Dee Bost

Iyi oynamaya devam etsin bakariz kalir mi gider mi? Yoksa kotu oynayip kalsa nolur.
Seneye ve sonrasi icin bir larkin bile etmeyen kadro ile surdurulebilir bir basari cok zor olur, hatta sansa kalir. Bu sezonki yapi ileriye gitmeli.

"It's a lot that goes into play. I'm 32, I want a two-year deal, and everything has to be correct. It's not all about the money to a certain extent."

Recently, the club's GM, Turgay Zeytingoz, said that Bost has "a very serious sense of belonging both within the team and within the community. There is a strong desire on both sides to stay together. I think he will be with us next year."

Bost shares Zeytingoz's optimism and reveals that the deal between the two sides is almost done.

"I can say that right now, chances are 90-10 that I'll stay. That's how I feel."

"But anything can happen," he notes, adding a slight touch of doubt.

Adam kalma ihtimalim %90 demiş daha ne kadar açık olabilir ki? Sen doğru düzgün teklif yap kalsın bu kadar basit bi mesele.
Abi Bost’a birsey demedim zaten sakin.Senin dediginle benim dedigim ayni yere cikiyor zaten.Bende bu zamana kadar duzgun teklif yapilsa kalirdi demisim zaten yukarida.Bunu halledecek olan yonetim.Ama yuzde 10’da bu tip meseleler icin dusuk bir yuzde degil bana gore.Gecmiste gorduk.

Abi Bost’a birsey demedim zaten sakin.Senin dediginle benim dedigim ayni yere cikiyor zaten.Bende bu zamana kadar duzgun teklif yapilsa kalirdi demisim zaten yukarida.Bunu halledecek olan yonetim.Ama yuzde 10’da bu tip meseleler icin dusuk bir yuzde degil bana gore.Gecmiste gorduk.

Yani amerika doğumlu bir oyuncunun, el'de guard pazarının bu kadar boş olduğu bir dönemde %90 kalırım demesi bile büyük cesaret bence :)

Yani amerika doğumlu bir oyuncunun, el'de guard pazarının bu kadar boş olduğu bir dönemde %90 kalırım demesi bile büyük cesaret bence :)
Ama zaten Bost’un soylediginde sikinti yok bana gore de.Adam kalmak icin daha ne desin diyorum bende.Eger Bost burada yuzde 10luk bir aciklik birakiyorsa burada suc yonetimindir.Sende eminim boyle dusunuyorsundur da ilk anda yanlis anlamis olabilirsin ya da ben anlatamamisimdir.

Ama zaten Bost’un soylediginde sikinti yok bana gore de.Adam kalmak icin daha ne desin diyorum bende.Eger Bost burada yuzde 10luk bir aciklik birakiyorsa burada suc yonetimindir.Sende eminim boyle dusunuyorsundur da ilk anda yanlis anlamis olabilirsin ya da ben anlatamamisimdir.

Bence bi problem yok aynı şeyi düşünüyoruz ama ben bu tip işlerde oyunculara bırakmam fiyat da artırıyor olabilir bunlar profesyonel şeyler ve oyuncuları eleştirirken de genelde bi çerçeveden alırım. Burdan sonra milyon dolarlık bi kontrat olmazsa Bost'u kaybetmek tamamen yönetimin suçu olur

Bence bi problem yok aynı şeyi düşünüyoruz ama ben bu tip işlerde oyunculara bırakmam fiyat da artırıyor olabilir bunlar profesyonel şeyler ve oyuncuları eleştirirken de genelde bi çerçeveden alırım. Burdan sonra milyon dolarlık bi kontrat olmazsa Bost'u kaybetmek tamamen yönetimin suçu olur
Abi bence her turlu yonetimin sucu olur.Yani Euroleague’de sacma sapan kisalarin sacma sapan kontratlar aldigi bir donemde bizde bu kadar kalmak isteyen bir Bost’u 10 bin dolar icin bile kacirirlarsa cok soylenirim.Tai Webster falan kontrat buldu bu sene Euroleague’de yani.

Webster'in Zalgiris yaptığı, hoş onlarda bıraktı şimdi, sezonda pg bulamazken transferi bugüne uzatmak aleyhimize olur gün geçtikçe fiyati yukselir. Erken tarihte iyi bir zamla uzatmalıydık. Mazeret çok ama öngörü olsa böyle hareket etmezdik. Karşıyaka Bost'u alır inşallah

Webster'in Zalgiris yaptığı, hoş onlarda bıraktı şimdi, sezonda pg bulamazken transferi bugüne uzatmak aleyhimize olur gün geçtikçe fiyati yukselir. Erken tarihte iyi bir zamla uzatmalıydık. Mazeret çok ama öngörü olsa böyle hareket etmezdik. Karşıyaka Bost'u alır inşallah

Sonuncuyu silelim abi vallahi kalbim dayanmaz :) Bost işinde sıkıntı yok gözüküyor duyduklarıma göre..

Biraz niyet okumacılık yapalım. Dün %90 kalıyorum diyen bi insan ya sözleşmeyi artık imzalayalım diye haber yaptırıyordur ya da diğer takımlara "bakın ben imzalıyorum" haberiniz olsun diyordur. Webster'in falan EL yaptığı yerde Bost'un EL'den bi opsiyon beklemesi anormal değil ama kimse de 2 yıl kontrat vermez kolay kolay. Bildiğim tek şey 2 yıllık bi kontrat istediği. Bence imzalarız yakın zamanda.