Dee Bost

Daha önce de yazmıştım. Bu sene asla geçen seneki gibi oynamıyor. Maçına göre ağırlığını koyuyor. Kaldığına pişman gibi. Bonn takımında oynayan TJ Shorts'u onun yerine alırız umarım gelecek sezon.

Bost'un geçen sezon twitterda verdiği cevaplar ile bu sezon verdiği cevaplar arasında dağlar kadar fark var.Kendisine iyi oynamıyorsun diyenlere bile sert cevaplar veriyor.Savunulacak bir yanı yok.

Bizim insanımız yabancı bir sporcuya neden sosyal medyada uzaylıymış gibi aşırı ilgi gösteriyor onuda anlamıyorum.

Ben sporcu olsam,kufur edenleri tiye almam. Yanit verince ne oluyor, hani sozle denen her soz her kelime etkisiz , bos laf kalabaligi. Varsa bilek gucu olan er meydadina gelsin derim. Zaten parasini Dee Bost aliyor,klube hizmet ediyor, taraftara cevap vermesi bos zaman kaybi. Villa,araba,yat,katlarda yasayan sporcular neden ser,sefil kendini bilmez taraftarlara laf yetistirmesinide anlamam.

Dün bir basketbol programında Basketbol Süper Ligi maçlarının sonuçları değerlendirilirken Bost için ''Yurt dışıyla mümkün olduğunca telefon görüşmesi yapmamasını tavsiye ederiz,sadece Galatasaray'a konsantre olması gerektiğinide buradan yöneticilerine iletiriz'' dendi.

Dün bir basketbol programında Basketbol Süper Ligi maçlarının sonuçları değerlendirilirken Bost için ''Yurt dışıyla mümkün olduğunca telefon görüşmesi yapmamasını tavsiye ederiz,sadece Galatasaray'a konsantre olması gerektiğinide buradan yöneticilerine iletiriz'' dendi.
Ben de izledim. Bunu söylemeden önce de ligimizde form düşüklüğü yaşayan bir guard oyuncusuna ASVEL’in teklif yaptığı ve bunun kulüp tarafından reddedildiği söylendi. Bunu söyledikten sonra Dee Bost’un yurtdışı ile telefon görüşmesi yapmaması gerektiği söylendi.
Acaba ASVEL‘in Dee Bost’a ilgisi mi var?

Ben de izledim. Bunu söylemeden önce de ligimizde form düşüklüğü yaşayan bir guard oyuncusuna ASVEL’in teklif yaptığı ve bunun kulüp tarafından reddedildiği söylendi. Bunu söyledikten sonra Dee Bost’un yurtdışı ile telefon görüşmesi yapmaması gerektiği söylendi.
Acaba ASVEL‘in Dee Bost’a ilgisi mi var?

Aynen o da aklıma geldi.Uzun uzadıya yazarsam sanki komplo teorisi üretiyor gibi gözükmek istemedim :)

Bencede durum aynen dediğin gibi.

Bu seneki çoğu maçta el yüz ve mimik hareketleriyle takımdan memnun olmadığı dile getiriyor zaten adam deniyor birşeyler ama takım kötü yok yani opsiyon yok hareket yok çok kısıtlı bir takım.
Mesela Hummer hamlesi neden alındı ne planla alındı hiç ama hiç anlamış değilim ne beklenildi acaba alınırken

Asvel’den teklif geldiği konuşuluyor, konsantrasyon bitmiş, kafaca burada değil. Sebebine gelince bu kötü kadro her şeyin sorumlusu, bu kadroyu kabul eden koç ise baş sorumlu…

Bost ve Sadık haklılar iyi bir buy out alacaksak gidebilirler. Burda ortalama hedefleri kovalamak yerine daha iyi takimlarda oynarlar. Turgay Beye 3m dolar çok. Overpaid ödetti çoğu oyuncuya 2m benzer kalitede takım kurar mücadele ederiz.

Bost gibi liderin yerini bu zamanda nasıl doldurabiliriz ki ? yanlış bir hamle ile ligde ilk 3 ve şampiyonlar liginde f4 şansımız azalır bayağı. konuşulup sezon sonuna kadar ikna etmek daha doğru olacaktır.

Bost-Asvel mevzusu bu kadar ortalığa döküldüğüne göre: GS geçen hafta Asvel’in “komik” teklifini reddetmiş ve mevzu kapanmış. Bu dönemde Bost kalitesinde bir oyun kurucu bulmak mümkün olmazdı zaten. Bost’un gelecek sene de opsiyonu kulüpte olmak üzere 1 yıl daha sözleşmesi var.

Moderatör tarafında düzenlendi: