Değerli Forum Yöneticilerine Saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel ülkemin neresinde eşitlik,adalet var ki bu forumda olsun,bunu bi kez daha gördüm.Bundan yaklaşık 35 gün önce Can Akın hakkında şu sözleri sarfetmiştim:Can'dan beklentilerim daha yüksekti,daha iyi olması lazım sadece bunları dile getirmiştim ama bu forumda hazır kıta bekleyen bazı şahsiyetler var,birisi bi şey yazsada aleyhte hemen karalama kampanyası yazsak.Vay efendim bii oyuncuyu silmek bu kadar kolaymıymış ,yok efendim herkese göndermek ne kadar basitmiş.Ama ben böyle bir şey dememiştim ki sadece Can'dan beklentilerim daha yüksekti bunu söylemiştim hiç yoktan bi tartışma ortamı doğd ve ben boşu boşuna 35 gün panodan uzaklaştırıldım pekii beni bu tartışmaya sokan ve fitili ateşleyenler ne kadar ceza aldı,acı olanda bu 5 dakika bile ceza almadılar ben 35 gün ceza alırken.Son olarak adminlerden daha adil ve eşit davranmalarını rica ediyorum burda olmamızın tek nedeni karşılıksız GALATASARAY sevgisidir.....

Sercan Bey,

Tarafınıza yapılmış 6 tane uyarı var. 4'ü Türkçe'yi düzgün kullanmaya özen göstermemekten, birisi oyuncuları küçük düşürücü, alay eder itarzda ifadeler kullanmaktan, biri de başka bir kullanıcıya kötü söz kullanmaktan. Israrla bu uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı ban aldığınızı biliyor olmalısınız. Zaten, bu konulara çoğu üyemiz dikkat ettiğinden sizin de zaman içerisinde daha duyarlı olacağınıza inanıyorum.

Saygılar.

Sercan Bey, 2009´un Kasım´ında üye olmuşunuz, aradan 2,5 aylık süre içerisinde aldığınız uyarıları Emre Sarp sıralamış.

Bence fazla söze gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...