Dejan Milojevic

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Dejan Milojeviç Galatasaray'da!

Milojevic'i açıkçası çok az izledim.Resimlerini görünce sadece biraz anımsadım diyebilirim onun için fazla bir bilgim yok.İstatistikleri iyi bir ribaundçu olduğunu göstersede boyu kafamda biraz soru işareti yarattı.Neyse oyuncuyu tanıyan arkadaşlardan bir ricam olacak.Milojevic'in savunması hakkında biraz bilgi verebilirlermi acaba ?Çünkü ben bu sene pota altı savunmasında oldukça endişeliyim onun dışında skor yönünden pek sıkıntı çekmeyiz gibi görünüyor.

Bu siteye üye olduğumdan beri en güzel günümü yaşıyorum .

Mustafa Marangoz' Alıntı:
Milojevic'i açıkçası çok az izledim.Resimlerini görünce sadece biraz anımsadım diyebilirim onun için fazla bir bilgim yok.İstatistikleri iyi bir ribaundçu olduğunu göstersede boyu kafamda biraz soru işareti yarattı.Neyse oyuncuyu tanıyan arkadaşlardan bir ricam olacak.Milojevic'in savunması hakkında biraz bilgi verebilirlermi acaba ?Çünkü ben bu sene pota altı savunmasında oldukça endişeliyim onun dışında skor yönünden pek sıkıntı çekmeyiz gibi görünüyor.
gereken bilgiyi yukarda verdim kimsenin sıkıntısı olmasın iki transferde çok önemli oyuncular

kadromuzdaki 5 yabancıdan 3 ü yıldız
1 i bence çok yetenekli (antonio graves)
1 i de yetenekli olduğundan şüphe yok ama gerçek 1 pg değil(marshall strickland)

Olan oldu ve birgünde iki bomba birlikte patlattık. Gerçekten ikisi de bizim için çok büyük hamleler. Takıma kademe atlatacak oyuncular. Bunun yanında Avrupa tecrübeleri ve oyun bilgileri cabası. Milojevic gerçekten çok önemli bir oyuncu. O da bize çok büyük katkılar sağlayacaktır.
Daha önce de yazdığım yerli transferinde düştüğümüz durumu yabancılarla kurtarmaya çalıştık. Zira Gurovic, Zizic ve Milojevic igib üç ''büyük'' isimle bunu başardık gibi. Üçü de bize büyük katkı sağlayacak. Eğer Graves ve Strickland da tutarsa gerçekten çok can yakan bir takım oluruz. Ayrıca daha tecrübeli bir takım olarak zor anlarda iyi işler yapabiliriz. Baktığımızda uzun rotasyonumuz tamam. Ben Murat Hoca'nın Zizic'i zaman zaman pivot mevkinde oynatacağını düşünüyorum...
Gerçekten bu kadar beklediğimize değidi. Umarım bundan sonra takım kimyasını oluşturur ve hedefe doğru yürürüz... Ayrıca skor konusunda pek sıkıntı yaşamayacğımız kanaatindeyim. Eğer doğru sistem ve basketbolu oynarsak çok can yakarız. Skor konusunda da tavan yaparız.
NOT: Resmi sitemizin haberi giriş sayfasına koyması gerçekten çok güzel...

Durduk durduk turnayı gözünden vurduk :) :)

Süper tercihler Guroviç ve Milojeviç bize sınıf atlatacak oyuncular.

Yönetimi tebrik ediyorum :claps

Ahhh! Şu 1 numaraya da daha iyi birisini getirselerdi daha umutlu olabilirdik ama bakalım oda tutar umarım.

HAYIRLI OLSUN...

zizic in yanına ancak böyle 2 kaliteli oyuncular yakışırdı.ahh bide strickland ın yerine bu kalitede bi oyuncu alsaydık.

Sarı Kırmızı Şampiyon Cimbombom
Sarı Kırmızı Şampiyon Cimbombom

Bu sene baskette tarih yazalım
Kupaları şirketlere bırakmayalım
Ne efes ne ülker ne de telekom
Haydi bastır Cimbombom sensin şampiyon

Artık inşallah şampiyonluk geliyor.

Bu transferleri yapan yönetime helal olsun.Bizi biraz çıldırttılar ama en sonda bombayı patlattılar.Hele de guroviç i ruslardan kaptık ya süper oldu.
Milojeviç ise gerçekten Murat Hoca'nın tam aradığı kan.Pasör 4 numara sf oynuyor.Hem skorer hem ribauntçu hemde savunmacı bir oyuncu.Şutu da var ama serbest atışları biraz kötü sanki o kadar da olsun.
Can kardeşin dediği gibi nba için kısa olduğu için gitmedi yoksa çok kaliteli bir oyuncudur.

Gerçektende üzerimizdeki kara bulutları, umutsuzlukları dağıtan 2 çok önemli transfer. Biraz fazla bekledik ama tahmin ediyorum herkez değdi diyebiliyordur.

Eyüp Abi

"2008-2009 sezonu Şampiyonu Galatasaray" konusunu açmanı bekliyoruz artık :)

Hayır o değil de ben bu gidişle işten kovulucam galiba.Bguün hiçbişey yapamadım forum takip etmekten

bu 2 oyuncuda takımımıza vizyon katan oyuncular oldukları gibi Galatasarayımıza Avrupa'da prestij getiren oyunculardır.artık kulüp olarakta taraftar olarakta yerimizi biliyoruz ve daha iyisi için el ele bir çalışmanın içine girilmesi gerekir.Dejan Milojevic'i ilk kez 2006 yılında ülkerspor'la oynadıkları Euroleague maçında izledim.o maçı Partiza 85-69 kazanmıştı, Milojevic'in istatistikleriyse: 20 sayı, 13 ribaunt, 2 asist, 5 top çalmadır.Dejan özellikle boyunun kısa olmasına rağmen müthiş inatçılığı, müthiş ribaunt ve oyun okuma bilgisine sahiptir.geçen sene oynayan gaines'ten hırs ve istikrar anlamında eşittir, yetenek anlamında onu ezer geçer.

bu transferlerle ligin 3 favorisinden biri olduk.özellikle feneri geçeceğimizi düşünüyorum.şuan fenerin kadrosuna bakarsak maçı kaybetmeyi kabullenmeyen ve inanılmqaz savunmacısı solomon ve kinseyi kaybettiler.winner oyuncuları şuan için yok gibi geçen sene bizim eksiğimizdi winner oyuncu.son topları cücü kullandı ve birçok maçı son topta kaybettik ama bu sene bence şuan ligin en iyi winnerini aldık.yabancılar süper türklerde fazla kaybımız yok bu sene şampiyona yakınız.sakatlık olmazsa tabi

ne kadar da güzel oldu bu transfer haberleri özellikle futbol takımına yapılcak forvet transferinin ertelenmesinden sonra ilaç gibi geldi ilaç

Arkadaşlar bence Dejan Gaines ten daha iyi bir oyuncu ondan daha skorer,daha ribauntçu,daha hırslı ve Gaines te olmayan artı olarak şutu var.Onu 3 4 kez izledim ve Dejan hakkındaki görüşlerim böyle.Birde pek fazla rastlamadım ama acaba bilen varsa Gaines kadar güzel smaçlar vuruyomu?Bilen varsa paylaşırsa sevinirim.Çok güzel bir gün oldu.

eyüp abi senin kulağın kesiktir acaba bu transferlerdfe türk telekomla yapılan sponsorluk anlaşmasının etkisi nedir

ama şunuda demeliyimki avrupa basketbolunu bilen iki önemli isim galatasarayımızda yok avrupa basketboluna uyum sağlasın yok amerikadan gelmiş falan filan zırvalarını duymuyacaz avrupa basketbolununiçinden oyuncular MS yi saymazsak sadece graves amerikadan oda pau da baya uyumlu olduğunu gösterdi her açıdan bu sene beklediğimize değdi