Denham Brown

Re: Dee Brown Maccabi'de

En iyi değil de en potansiyelli desek daha doğru olur sanırım..Ha sonuçta 2. yarı kötü bir performans göstermiş olabilir.Ama ilk yarıdaki maçların topiğine bakalım bütün herkes öve öve bitiremiyodu Dee'yi!!Sakatlandıktan sonra toparlayamadı..

Dee Brown bizde geçen sene hangi maçı kurtatdı derrbi maçlarında araziydi.
ULEP CUP'ta Asvel maçlarında sakat olmayıp oynasaydı biz turu geçemezdik. Playoffta Telekom serisinde gördük Fenerbahçe lig maçında
24 sayı geriden geldik son hücümda takımı yaktı. Belçika takımıyala deplasmanda oynadığımız maçta serbest atışları kaçrdı. Turu zora sokmuştu.Dee Brown Maccabi'de de tutunamaz.

Bence Dee Maccabi'ye giderek çok doğru tercih yaptı . Şut konusunda istikrarsız olduğu doğru lakin oyun sistemi açısından Maccabi gibi hızlı basketbolu ekol olarak kabul eden takımlarda sistemin bir parçası olma konusunda oldukça yararı olabilir . Zaten gittiği takımda bizdeki gibi takımı kurtarması beklenmeyecek . Kaldı ki Maccabi'de sayı görevini üstlenecek oyuncu sayısı epey fazla . Dee'yi sayıdan çok,takımı oynatması için aldıklarını düşünüyorum bu yüzden .

Maccabi'de herşey Dee Brown'a bağlı.Oyun yapısı olarak Maccabi kendine göre uygun.Ama şutunda yada kritik noktalardaki oyunu onun Maccabi'de yada Avrupa'da kalıp kalmayacağını belirler.Dee burda ya vezir olacak yada rezil :)

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Maccabi'de herşey Dee Brown'a bağlı.Oyun yapısı olarak Maccabi kendine göre uygun.Ama şutunda yada kritik noktalardaki oyunu onun Maccabi'de yada Avrupa'da kalıp kalmayacağını belirler.Dee burda ya vezir olacak yada rezil :)

Bir oynasın da ondan sonra herşey ona bağlansın... :)
Arroyo ile yanyana çok fazla oynamayacak bence... Arroyo'yu yedekleyecek..

Mustafa Yağız ÖNDER' Alıntı:
Dee Brown bizde geçen sene hangi maçı kurtatdı derrbi maçlarında araziydi.
ULEP CUP'ta Asvel maçlarında sakat olmayıp oynasaydı biz turu geçemezdik. Playoffta Telekom serisinde gördük Fenerbahçe lig maçında
24 sayı geriden geldik son hücümda takımı yaktı. Belçika takımıyala deplasmanda oynadığımız maçta serbest atışları kaçrdı. Turu zora sokmuştu.Dee Brown Maccabi'de de tutunamaz.

Diğer konulara pek dikkat etmedim ama iki fener maçında da kesinlikle Solomon'a ezilmedi.Bu konuda haksızlık yapmasak iyi olur.

ya biz atkins in yerine solomonu niye almadık ki zaaten torontoda fazla forma sansı bulamıyo türkiyedede oynamak istiyomuş

Osman Aydın' Alıntı:
Bizden uzak olsun kardeş,sen ne diyon ya Allah korusun.

Ha kalitesine bişey demiyorum,gelirse takımımızın seviyesini 5 seviye arttırır ama bize karşı yaptıklarını unutamıyorum.

yaptıklarını bende unutamıyom ama bizim takıma en faydalım isim şuan o bence yoksa bende kişilik yönünden onu istemem

Solomon'u almak için hadi diyelim oyuncuyu ikna ettik, Fenerbahçe'ye de bonservis vermek zorundayız. Fenerbahçe kabul etmezse geçen sene aldığı ücret verildiği taktirde kabul etmek zorundadır. Ne kadar para alıyordu biliyor musunuz?

Not: Ben bilmiyorum, tahmin ediyorum :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Solomon'u almak için hadi diyelim oyuncuyu ikna ettik, Fenerbahçe'ye de bonservis vermek zorundayız. Fenerbahçe kabul etmezse geçen sene aldığı ücret verildiği taktirde kabul etmek zorundadır. Ne kadar para alıyordu biliyor musunuz?

Not: Ben bilmiyorum, tahmin ediyorum :)

O bonservis işi sanırım 4 gün sonra iptal olacak abi... :)

Ayrıntıları bilmiyorum ama herkes tarafından söylenen geçen sezon ligde oynayan bir oyuncu başka bir ligde 1 sezonu tamamlamadığı taktirde ligimize gelirse eski kulübüne bonservis verilir şeklinde.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Ayrıntıları bilmiyorum ama herkes tarafından söylenen geçen sezon ligde oynayan bir oyuncu başka bir ligde 1 sezonu tamamlamadığı taktirde ligimize gelirse eski kulübüne bonservis verilir şeklinde.
Benim duyduğum da o bir sezon daha kısa bir süre imiş ve biz 4 gün sonra adeleke yi alsaymışız bonservis vermeyecekmişiz...

Alperen Kaplan' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":lt97h3dg]Ayrıntıları bilmiyorum ama herkes tarafından söylenen geçen sezon ligde oynayan bir oyuncu başka bir ligde 1 sezonu tamamlamadığı taktirde ligimize gelirse eski kulübüne bonservis verilir şeklinde.
Benim duyduğum da o bir sezon daha kısa bir süre imiş ve biz 4 gün sonra adeleke yi alsaymışız bonservis vermeyecekmişiz...[/quote:lt97h3dg]

hakkaten alperen ne oldu bizim adeleke işi adam alba brline gitti niye bize gelmedi bir haberin var mı