Denham Brown

Re: Dee Brown hakkında görüşler

solomon'un 14 sayılık istatistiği yazımış bunların ne kadarı can alıcı bölümlerde atılmıştır solomon'un rakip guardlara yaptığı baskıda cabası kısaca solomon>dee

Birbirinizin fikirlerine saygı duymayı ve eleştirmek ile hakaret etmek arasındaki farkı bilmiyorsanız forumu okumakla yetinin...

Dee Brown Kirgin ayrildi.... Basarilar Dee

Dee Brown kırgın ayrıldı

Beko Basketbol Ligi?nde Play-Off?ta Türk Telekom?a elenen takımımız Galatasaray Cafe Crown?ın Amerikalı yıldız guardı Dee Brown, 1 yıllık kiralık sözleşmesi sona erince ülkesine döndü. Ancak Brown, çok sevdiği Türkiye?den çok buruk ayrıldığını söyledi. Genç oyuncu, ?Anlayamadığım tek bir şey var. Giderken bir görüşme bile yapılmadı benimle. Ne Başkan, ne yöneticiler ne de hoca... Kimse tek bir kelime bile söylemedi bana. Tamam, müthiş bir sezon geçirmiş olmayabiliriz, ama elimizden geleni yaptık. Geride kalan 1 yıl sonunda, bu ?iş? hakkında hiç olmadığı kadar çok şey öğrendim aslında? dedi.

Kaynak: Fanatik

http://www.webaslan.com/haberler/27858.php

Re: Dee Brown Kirgin ayrildi.... Basarilar Dee

kendi blogundada böyle söylemleri olmuştu gerçekten kötü oldu dee bu formayı teretmiş günahıyla sevabıyla herkesi heyecanlandırmış bir oyuncuydu yavaş yavaş tanınan bir takımız abd den gelecek vadeden oyuncular getirmek istiyorsa bu ince nüanslara dikkat edilmeli saygılar

oldu bide belediye bandosu ve resmi toren yapip , gittigi gunude resmi tatil ilan edelim. ayrilmis gidiyor her yerde bu boyle cok duygusal bir oyuncu , avrupada bu boyle ilk deneyimi oldugundan bu islerde yeni !!!

seni bu forumda eleştirdiklerinden 1000 kat daha cok seviyorum . bir daha bu formayı terletmeni diliyorum . sen bu formaya yakışıyorsun ve hakediyorsun , hoşcakal bizi unutma

Bu konuyu ikinci sayfada buldum Murat Özyer geri geldi Dee gelir mi başımıza yeniden Allah Korusun :?

Burak Barut' Alıntı:
Bu konuyu ikinci sayfada buldum Murat Özyer geri geldi Dee gelir mi başımıza yeniden Allah Korusun :?

Aman Burak..

Öyle sözler söyleme lütfen.Bize uzak Allah'a yakın olsun kendisi.

Yaz ligine gitsin, başarılı olsun, oynasın NBA'de..

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Burak Barut":2roig4pr]Bu konuyu ikinci sayfada buldum Murat Özyer geri geldi Dee gelir mi başımıza yeniden Allah Korusun :?

Aman Burak..

Öyle sözler söyleme lütfen.Bize uzak Allah'a yakın olsun kendisi.

Yaz ligine gitsin, başarılı olsun, oynasın NBA'de..[/quote:2roig4pr]
evet bize uzak allaha yakın olsun.bir yıl daha kalacağını düşünmek bile istemiyorum.

İçimden bir ses diyorki Dee bu sene gitmeyecek ve oynayacağı oyunla benim yüzümü güldürecek ;)

Galatasaray'dan ayrılan Dee Brown golf turnuvasına katıldı, ilgi odağı oldu

Galatasaray Cafe Crown'da oynadığı basketbolla zaman zaman eleştirilen Dee Brown ABD'de gününü gün ediyor. Ilinois'te bir yardım kuruluşunun gof turnuvasına katılan 'tek kişilik fast-break' ilgiyi üzerine çekti. Bayan hayranlarına imza veren Dee başarılı vuruşlarıyla golfte de yetenekli olduğunu gösterdi. Bu yıl Dream Team'le olimpiyat mücadelesi verecek olan Deron Williams da Dee Brown'a katıldı.

Dee Brown'un golf görüntüleri için aşağıdaki linki tıklamanız yeterli...

http://link.brightcove.com/services/lin ... 1640166811

dee1.jpg

Dee'nin keyfi yerinde ne işi var buralarda .

Burak sen Basketdergisini eleştiriyorsun buradan kaynak alıp yayınlıyor diye ama kendine gelince araştırmacı kişiliğin dimi :)

MustafaKaya sende bu Dee sempatizanlığına ya bir son ver ya da onun durumunu nasıl değerlendireceğine :)

Bir öyle diyorsun bir böyle savunmakta menajerini bile geçtin :)

Birde artık bu oyuncuyu tartışmayı bırakalım,giden gitti kalan sağlar bizimdir.

Boşverin kafa yormaya,klavyede sallamaya bile değmez.

İyi de Ali abi ben günler öncesinden duyurduğum haber şeklinde birşey demiyorum ki :) Buradan duyuyor sonra diyor ki Bahar Çağlar transferini ilk biz duyurduk :)

Ben araştırdım buldum gibi kaygılarım yok Allah'a çok Şükür ;)

Dee, başarısız sonuçlardan sonra kesintiler olduğundan parasını tam alamadığını iddia etmiş. Bu yüzden gelmesi imkansız olacağı için buraya öyle mesajlar yazmaya gerek yok. Geldi, öyle yada böyle heyecan verdi ve gitti. Sevdim kendisini çoğu zaman. İnşallah başarılı olur.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Dee, başarısız sonuçlardan sonra kesintilerden olduğundan parasını tam alamadığını iddia etmiş. Bu yüzden gelmesi imkansız olacağı için buraya öyle mesajlar yazmaya gerek yok. Geldi, öyle yada böyle heyecan verdi ve gitti. Sevdim kendisini çoğu zaman. İnşallah başarılı olur.
Burası Galatasaray, kuralları öğrenmesi lazımdı. :p

Dee bomba etkisi ile geldi, sezon başı etkiliydi ama sakatlıktan sonra verimi çok düştü.

Daha tecrübeli olabilirdi seneye ama o kumar oynanmıcak gibi.

Abi ne Dee miş bee bunca sayfadır tartıştığımız konuya bakın . Dee NBA yıldızı sıfatıyla (!) büyük beklentiler karşılığında transfer oldu bize.Doğal olarak beklentiler yüksekti ama Dee amcamızın bize verdiği katkı sene başından beri ortada bence aramızda da çok tartıştığımız solomonun kendi takımIna verdiği katkıyı biz NBA yıldızımızdan(!) hiç bi maçta alamadık. Ben şahsen böle bi Dee ye bi sene daha dayanamazdım. Boşverin arkadaşlar nede olsa
HERKES GİDER BİZ KALIRIZ , ÇÜNKÜ BİZ GALATASARAYLIYIZ

Bunu kabul etmek gerekirse DEE BROWN gs ye faydalı olamadı.NBA dan geldi ama bir NBA ci gibi oynuyamıyor.DEE BROWN yerine daha iyi bir oyun kurucumuz olsaydı daha başarılı olurduk