Derbide En İyi Oynayan Oyuncumuz Kimdi?

Derbinin MVP'si

• Radoslav Rancik

Oy: 0 0.0%
  • Mike Wilkinson

• Darius Washington

• Can Akın

• Kullanılan toplam oy
    82
Beni Cemal'in oyunu,hırsı çok etkiledi zaten istatistik olarak'ta iyiydi bu maçta.Fenerbahçe'nin uzunlarıyla Tek Başına savaştı,bizim için çok ama çok değerli bir oyuncu henüz çok genç,fizik olarak çok güçlü,Basketbolunu geliştirirse çok önemli bir pivot kazanmış oluruz hem takım için hem milli takım için.

ASLAN PARÇASI

cemal-nalga.PNG

Ben geldiği günden beri eleştirilen attığı 3 tane kritik üçlük ve son saniyede attığı serbest atışla maçın bize gelmesinde önemli katkı sağlayan Rıfat Murat Kaya diyorum.

çok zor soru diyordum ki hepsi şıkkını gördüm ve işaretledim
Bazen gerçekten adamı çıldırtsa da cemal bu maçta harikaydı ve foul konusunda da süper sakındı kendini
Hep boyle oynasa süper olur seneye furkan da gelirse 10 seneyi kurtarırız pivot konusunda

semih ömer ve ikisindende ii olduunu düşündüüm oğuz üçlüsüne karşı mükemmel mücadele veren cemal ve hem oyunuyla hem profesyonelliiyle rado

D-Wash e verdim oyumu.Sebebi bana göre D-Wash çok kaçırdı hele o smaçda hepimiz delirdik belki ama adamların savunmasına tek başına delirtti aşırı yordu , oyunu bence bizim lehimize çeviren oyuncular içinde başta geldi bugun.Ama herkes çok iyi mücadele etti hepsi kocaman bi alkışı hak ettiler bence bunun tadını çıkarsınlar bu gece :)

Hepsi gerçekten canla başla oynadı, ama Cemal'in Fenerbahçe'nin ve milli takımın üç uzununa karşı verdiği aslan yürekli mücade sanırım onu bir adım öne çıkartıyor,

İyi savunması ve gözünün içindeki ateş ile Cemal Nalga oyumu aldı. Rancic ikinci tercihim, bazan çok acemice hatalar yapsa da Murat Kaya ilk üçe girdi.

tabiki rancik....

ama oyuncularımız dönem dönem çok iyi oynadı her oyuncu farklı dakikalarda...

mesela jasa ve mike ilk 10dk çok iyiydiler...rancik uzatmalarda coştu...murat ve evren hücum sürelerinin sonlarına zor atışları başarı ile attılar...can sebest atışları ile maçı getirdi...cemal yüzdesi çok kötü olmasına rağmen savunması ve rib ile katkı yaptı....