Derbiler Abdi İpekçide Oynansın!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
En son Beşiktaş maçı da gösterdi ki Ahmet Cömert bize yakışmıyor.
Bir lise takımının bile salonu olamayacak kadar kötü bir salon.

1- Otoparkı yetersiz arabasıyla gelen rezil oluyor.

2- Pota arkası tribün tam bir rezalet nitekim çöktü diğer pota arkası zaten yok.

3- Karşı tribün hapisane gibi ve acaip iğrenç bir görüntüsü var.

4- En önemlisi de o salonda poliS bize çoluk çocuk muamelesi yapıyor; maçta polis tuvalete gitmeme izin vermedi tabi bu ortada adam gibi bir yönetim olmamasıyla da ilgili ama daha çok salonun küçük olmasıyla alakalı bence...........

Şimdi bazı renkdaşlar önerin varmı diyebilirler önerim Abdi İpekçi' de oynamak en azından derbi maçları dünkü 2000 kişi İpekçi' yi de inletirdi.

Belki de İpekçi' de olması daha fazla insanı da çekebilirdi maça..........
Asıl çözüm yönetimin yeni bir salon bulması ve burayı sahiplenmesiyle olacaktır; bir de merkezi bir yerde olursa her maç 5000 kişiye oynarız.

Hayal gibi değil mi.........

NOT ( ARdaQue ) : Mesajını büyük ölçüde düzelttim. Öncelikle paragraflarda ve rakamlarla ayırma yaptıgın sorunların bulundugu bolumlerde boşluk bırakmalısın ki insanlar rahatca mesajını okuyabilsin ve okuduklarını da kolayca anlayabilsinler.

Ben şahsen içiçe geçmiş uzun yazıları okumak bile istemiyorum. Benim gibi kullanıcılar elbette vardır.

Ayrıca pek tabi ki Türkçemizi doğru kullanalım; noktalama ve bağlaçları düzgün yapalım. Lütfen biraz dikkat. Teşekkürler.

bende aynen katılıyorum

maclar salonu dolsursakta doldurmasakta abdı ıpekcıde oynanmalı .

bır ara tarabya metın oktay spor kompleksı adı gecıyordu.

valla bızım oynadıgımız zıncırlıkuyu meslek lısesı ıcındekı salon daha ıyı konumda ahmet comertten
salonmu yok memlekette bızım oynayacagımız.

super okullar var artık ıtu mesela adamlar kendı unıversıtelerırrın salonunda oynuyor zaten sıf cuma oynuyorlar anlasalım onların salonunda oynayalım
ayhan sahenkte oynayalım

eskı besıktasın salonunda oynayalım dıkılıtastakı ne bılım salon aklıma gelmıyor ama ahmet comertte oyanamaylım.
bılenınız varmı bılmıyorum alt yapılarla yakından alakası olan ama kartaldaki spor salonuyla aynı ahmety comert tek farkı ahmet comertte bız oynuyoruz kartalda alt yapı macları

Yapmayın beyler.Ahmet Cömert için neler yaptık.
Ahmet Cömert sayesinde birşeyler yapıyoruz.
ipekçi demeyin helede aman.

Alpgs adlı arkadaşım behsi geçen salonların hiçbiri ahmet cömert kadar bile işe yaramaz allahım ya taam ahmet cömert te 1 çok şey eksik laıyor ancak bu takımı izlemek için abdi ipekçiye en fazla 1000 kişi geliyor yani şu şartlar altında mevcut salonda güzel 1 organizasyon lazım ama bu yönetimin buna ayıracak zamanı , ve bilgi beceresi olduğuna ihtimal bile vermiyorum:(

Re: Ahmet Cömert Bize Yakışmıyor!

ARdaQue' Alıntı:
NOT ( ARdaQue ) : Mesajını büyük ölçüde düzelttim. Öncelikle paragraflarda ve rakamlarla ayırma yaptıgın sorunların bulundugu bolumlerde boşluk bırakmalısın ki insanlar rahatca mesajını okuyabilsin ve okuduklarını da kolayca anlayabilsinler.

Ben şahsen içiçe geçmiş uzun yazıları okumak bile istemiyorum. Benim gibi kullanıcılar elbette vardır.

Ayrıca pek tabi ki Türkçemizi doğru kullanalım; noktalama ve bağlaçları düzgün yapalım. Lütfen biraz dikkat. Teşekkürler.

Benim yorumum salon hakkında değil, bağışlayın. Türkçeyle ilgili ARdaQue tarafından yazılan yazı hoşuma gitti. Çaba sarfettiğim konuda yazıların yazılması hoşuma gidiyor. :)

biraz aceleyle açtım bu topiği imla hataları yapmış olabilirim ama anlatımım düzgündü sanırım.
ardaque gibi yazmayı bilmediğim cümleleri ayıramadığım için noktalarla ayırmıştım
birde konuyla ilgili bir ilave yapayım bjk maçına cuma günü olduğu halde ve yabancılarımızın geleceği bile son anda belli olduğu yönetimin çok propagandasını yapmadığı bir maça 2000 kişi geldiyse pazar oynayacağımız bir febe maçında en az 5000 kişi oluruz buda ipekçide gerekli ambiansı yaratır.
kesinlikle derbi maçları özellikle febe maçlarını ipekçide oynamalıyız.......

redsong' Alıntı:
ardaque gibi yazmayı bilmediğim cümleleri ayıramadığım için noktalarla ayırmıştım

Kızmana, sinirlenmene gerek yok; forumda bu şekilde mesaj yazan kullanıcı çok var ama sana denk geldi işte.

Ulaşımıda problem bunu da unutmayalım...Ben Kocamustafapaşada oturuyorum mesela Abdi İpekçiye yürüyerek 20-25 dk kada gidiyorum.Ahmet Cömerte bikere Bakırkötden yürüyeyim dedim.Ne dere ne tepe kaldı.En son yandaki olimpiyat evinin bekçisi kovalamıştı yaa.. :oops:

o şkilde düşünürsen ben de ahmet cçmerte 25 dakkada gidiyorum ama abdi ipekçi inanılmaz ters kalıyo. ahmet cömert ataköyün göbeğinde her şekilde ulaşım da var..

Vento' Alıntı:
Ulaşımıda problem bunu da unutmayalım...Ben Kocamustafapaşada oturuyorum mesela Abdi İpekçiye yürüyerek 20-25 dk kada gidiyorum.Ahmet Cömerte bikere Bakırkötden yürüyeyim dedim.Ne dere ne tepe kaldı.En son yandaki olimpiyat evinin bekçisi kovalamıştı yaa.. :oops:
Ulan benim suçum günahım ne ben Ümraniye'de oturuyom da sesim çıkıomu her maça geliyorum GERÇEK SEVGİ arkadaşlar(taam maddi durumu işi gücü olana lafımız yok ama LÜTFEN yani...)
kİ bostancılardan gelen arkadaşlarda mewcut :claps
Gönüğl ister Ayhan Şahenki ama (fıstık gibi salon yap ön koltuklara kombine biletide 3ytl den satsan O güzelim salonda neler olur neler ama)
Salondaki güvenliğin bile bi tarafları oynamaya başladı son 1 kaç maçtır hayırlar ola yakında 1 cümbüş olucak beklemedeyizZz...

cuma günü bende çok zorlandım dönerken deniz otobüsü bitmişti bakırköy eminönü kadıköy geçtim eve çok geç ulaşabildim ama abdi ipekçide uzak arkadaşlar şöyle mecidiyeköyde bir salon olsa ne güzel olur...

maltepeden geliyorum.abdi ipekçi nin ulaşımı çok daha rahat.ahmet cömert çok uzak.

salı oynanan daçka ve cuma oynadığımız maçlarda saatlerce trafik çektim.

bundan snr hafta içi maçlarına gelmiycem.

erdemir ve bjk maçlarında arabayı koyacak yer bulamadım.canım çıktı park edene kadar.

bu hafta ilk defa maça gelen 2arkadaşımı zar zor ikna edip getirdim,bana oğlum manyakmısın bu takım için bu kadar yol gelinip,bu kadar eziyet çekilip buralara gelinirmi,bi daha bize ısrar etme dediler.
görün işte durumu.

benim önerim ayhan şahenk.gerek ulaşım açısından(tabii bana göre)gerek salonun kalitesi açısından en uygun salon şu anki.

sevgili arkadaslar,
yer olarak birimize uyan birimize uymaz bunu tartismaya bile gerek yok heralde..

Ahmet Comert'in ne kadar eksigi oldugunu da gormemek imkansiz.
Taraftar uclu cekerken anons olarak "arkadaslar can guvenliginiz icin ziplamayin" deniliyorsa zaten vay o salonun haline.!!

Ama hepimiz sunu anlamaliyiz ki bu salon degistirme olaylari da cocuk oyuncagi degil. Bu sezona Abdi Ipekci'de baslayip Ahmet Comert'e gecildi. Simdi bi de Maslak Ayhan Sahenk'e gecmek gercekten pek mumkun gozukmuyo. He bi de zaten trafik demissiniz ki Maslak trafiginin son bi kac aydir ne halde oldugunu soylemeye gerek bile yok heralde..

Ha gayret Gs taraftari bu da gececek!!!

Salon cidden çok yetersiz.Ancak mevcut şartlarda oynayabileceğimiz en iyi salon da Ahmet Cömert gibi.Abdi İpekçi fiziki olarak daha iyi ama seyirci açısından orada çok az kalıyoruz.
Net çözüm belli aslında.Kendi salonumuz.Beşiktaş'ın Akatları var.Fenerbahçe ise yeni salonunu yaptırıyor.Bizse olduğumuz yerde sayıyoruz.
Gelecek yeni yönetimin bu işe de el atması dileğiyle...

ok bu stat cok yetersiz ama arkadaslar bu mali problemden cıkıp stadımızı yapmaya basladımızda kendi basket stadımızıda yaparsak biz bu sıkıntıdan kurtuluruz 5000 kisilik bi stat bizi costurur.ama buda bayaa bi zaman alır gibi gözüküyor...bu konuda bjk nin stadı bizim icin super bi örnek teskil edebilir?baska turlu bi cagre yok bizim icin?

bence ahmet cömert abdi ipekçiden iyidir

çünkü biz abidi ipekçide oynuyoruz ama kimse maça gidemiyor
o kadar büyük salon boş olunca çok kötü görüntü oluşturuyor

kıymetini bilin bence ahmet cömertin

Ahmet Cömert iyi neden cunku en azından az taraftar bile gitse ses iyi cıkıyor.

X' Alıntı:
Yapmayın beyler.Ahmet Cömert için neler yaptık.
Ahmet Cömert sayesinde birşeyler yapıyoruz.
ipekçi demeyin helede aman.
aynen..
sen bu maçta 2000 kişi gördün(hoş 2000 kişi de yoktu) diye her maça 2000 kişi mi geliyor zannediyorsun_?
100 kişinin bi ahmet cömertte bir de abdi ipekçide olduğunu düşün sonra bir daha yaz...

arkadaşlar fener maçını kesinlikle ipekçide oynamalıyız en az 5000 oluuruz.....