Derya Taşdelenler'in Açıklamaları

maçtan sonra derya taşdelenlerle-turgay kıran açıklama yapmış derya taşdelenler acayip konuşmuş diyoki: işte 20 gündür federasyon başkanıyla görüşmek istiyorum randevu istiyorum kimse ilgilenmiyo seçim zamanı peşimizden koşanlar şimdi görüşmeye bile yanaşmıyo fln gibi bi sürü süper laf söylemiş

Helal...

Gorusememesi gercekten ilginc. Demirel randevu talebine yanıt vermemisse rezillik. Bir federasyon baskanı ne is yapar? Ama gorusme olsaydı o zamanda basının yazacaklarını dusunun "Galatasaray ligde kalabilmek icin kulis yapıyor"...

işte 20 gündür federasyon başkanıyla görüşmek istiyorum randevu istiyorum kimse ilgilenmiyo seçim zamanı peşimizden koşanlar şimdi görüşmeye bile yanaşmıyo

Talihsiz beyanlar.. Kulübümüzün acz içinde olduğunu belgeliyor bu beyanlar.. GS kulüp başkanı ne işe yarar? Bir telefon açıp fırçayı kayamıyor mu Turgay efendiye? Ama bizim başkan tüm mesaisini seyrantepeye ayırmıştı değil mi? Amatör şubelerle uğraşacak vakti yoktur.

Maç sonrası Ahmet Cömert Spor Salonu'nda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan kulüp başkan yardımcısı Turgay Kıran, Galatasaray'ın önünün kesilmeye çalışıldığını savunarak, şöyle konuştu:
''Bu sezon birçok maçta sahaya su şişeleri atıldı ama bizim maçımızda seyirci boşaltılıyor. Bazılarına güçleri yetmiyor sanırım. Galatasaray üzerine oynanan oyunlar devam ediyor. Bu tip olaylar sürerse biz de çok sert yanıt veririz. Biz çok büyük bir camiayız ve 100 yılı geride bıraktık. Galatasaray Kulübü'nü ve taraftarını kimse rencide edemez.''

Galatasaray Kulübü Basketbol Şubesi Sorumlusu Derya Taşdelenler de açıklamasında, ''Burada büyük bir derbi oynanıyor ama Basketbol Federasyonu'ndan kimse yok. Hakemler istedikleri gibi karar veriyorlar. 20 günden beri görüşme talep ediyorum ama Basketbol Federasyonu Başkanı'ndan randevu alamıyorum. Bütün kapıları bize kapatmışlar. Ama bu işin peşini bırakmayız'' diye konuştu.

Sadece BIDI BIDI yapın ! Ulan sizin ilgisizliginiz yüzünden bayan takımı düstü be ! Aynı sey erkek takımının da basına gelebilir. Hala daha yok federasyondu,hakemlerdi falan filan...

ÖNCE KENDİN SAHİP CIK TAKIMLARINA SONRA KONUSMAYA HAKKIN OLSUN !

Gerçekten ya.Bu adamlar yöneticilikten bu kadar mı uzak?Mahmut Uslu filan Galatasaray asbaşkanı olsaydı bu seyirci döve döve çıkartılabilir miydi?Ayrıca her salonda oluyor demeleri de çok saçma.