Deutsche Bank Skyliners: 82 - Galatasaray: 75

olcak olcak uzunsuz olcak okan hoca ben cemale güveniyorum dedi cemal bi türle patlama yapamadı bu sene patlıycakmış tek bi onunla sezon gidermiş okan hocanın sözleri bunlar 5 numara lazım değil asla :)

okan hocanın bi açıklaması daha vardı artık öyle her maç 25,30 sayı atan skorerler kalmamış veya önemini yitirmiş şaka gibi diyorum ya böyle oyunculara her takımın ihtiyacı var okan hoca böyle oyuncular yerini skoru paylaşan bi takım istiyorum demişti al sana skor paylaşıyı alican 0,polat 0,evren 5,eren 3,caner 4 ,cemal 5 sayı heralde paylaşım dediği bu olcak bence skorer bi adama ihtiyacımız var şu 7 kişinin yaptığı işi tek başına yapcak bi adam....

Böyle bir saçmalık olabilir mi ? Alırsın bir skorer her maç 30 sayı atar Okan Hoca'nın mantığına göre evren,tufan,murat,can,caner,cemal 30 sayıyı tamamlar yani bir kişinin 30 sayı atabildiği bir takım olmakken şuan 30 sayıyı 4 kişi atıyor ortalama bunda övünülecek birşey varmı takıntıdan başka birşey değil yok bu sene genç olacaz,dinamik bir takım olacaz,savunma yapacaz,skor dağılımı eşit olacak palavra herkes 4-5 sayı atıyor böyle skor dağılımı hiç olmasın.

Bu sene amaç dinamik bir takım,az sayı yiyen savunma yönü güçlü bir takım ??Görecez bakalım lig başlayınca bu uzunlarla ne kadar sayı yiyeceğiz.Bir kere pota altı sert olmadan savunma'da 1-0 geride başlarsın daha fazla uzatmak istemiyorum ama kimseye palavra anlatmasınlar tepki gösteren tüm taraftarlar haklı.

Re: Deutsche Bank Skyliners - Galatasaray Cafe Crown

Onur Karakuzu' Alıntı:
tufanı yada muratı 4numara oynatıyoruz ? eren ne güne duruyor anlamadım ?

Şu maçın konusunu müsadenizle hortlatıyorum. Tufan pota altında evet :)