Domenec Torrent

Sanırım Guardiola da kendisini çaycı olarak tutuyordu.60 yaşına yaklaşınca yerine baska bir çaycı aldı her halde,araştırmak gerek.

Çaycı derken Antrenör olmadığından bahsediyoruz.

Helal Parasını kazanılan hiç bir mesleğin küçük görülmesi olmaz.

Ben Çaycılardan özür dilerim.

Hırsız bir ekibin getirdiği Vasıfsız bir adamı Çaycılarla bir tuttuğum için!!!

Bu seneki 500 küsür bin dolar kime nasıl Toka edildi, İlkay Gündoğanın amcasına niye 200 küsür bin euro söz verildi

Bu Şahsı Muhterem kimdir necidir ne başarısı vardır bu paralar harcanmıştır.

Başaksehiri maçındaki hangi Futbol ümit vermiş..

Ben Çaycılardan özür dilerim sizin gibi zihniyeti kötü insanların diline düşürdüğüm için Fatih Terim Düşmanlığı ile Vasıfsız bir adamı savunanlar varken bu Klüp bir adım öteye gidemez.

Birazdan çıkıp karnından konuşucaklar Fatih Terimi Eleştirenler.

FATİH HOCA ELEŞTİRENLER Aynı argümanlarla Ekrem Memnun gitsin dedigimizde Ekrem Memnun u savundular..

Tablo Ortada Basketbolda Elhamdülillah 😉😉😉

Hayırdır bu forumun senin söylediklerine ya da görüşlerine uyma zorunluluğu mu var? Kimse de Ekrem Hoca’yı senin inadına savunmadı. Gitmesi gerektiğini düşündüğüm yerde gitsin dedim. Birine körü körüne bağlı yaşayacak bir insan değilim. 3 ay önce başkanım dediğiniz adama bugün hırsız diyorsanız gidin kendinizi sorgulayın başkasını sorgulamadan önce.

Karnımızdan, bacağımızdan, kolumuzdan konuştuğumuz yok, ağzımla konuşurum.

Son düzenleme:
Ben bir insana ve ayni zamanda gs hocasi olan bir kisiye israrla asagilama amacli lakap takilmasini yakistiramadim.
Kotu hoca, yetersiz, katkisi olmadi ve daha bir cok yakistirma yerine cayci da cayci hos degil diyorum. Neyse zorunluk degil tabi, icimden gecen beni baglar. En fazla okumam.

Çaycı (ben de kullandım Bir arkadaşın Fatih Terim hakkındaki üslubuna kızıp) diyenleri uyaralım tabii ki. Ancak ayak tenisi, pozlar muhabbetler, top kapma çalışması diyenleri, taktik teknik bilmiyo gaz veriyo diyenleri de uyaralım bir zahmet. Kişisel nefret için 8 şampiyonluk + UEFA kupası kazanan efsanemize bu lafları edenler için de aynı duyarı gösterelim ki samimi olalım... Çaycı uyarıları görüyorum ancak ayak tenisi uyarıları göremiyorum entrylerin büyük çoğunluğunda.

Bize böyle bir hoca lazım.

Sevinci böyle yaşayan, oyuncularına güven veren bir hoca...
2 ay once falan yazmistim burada Nuri Sahin’i istedigimi.Yerli Nagelsmann..Taktik bilgisinden suphem yok futbolun hamurundan geliyor adam.Bunun yaninda ozellikle icerideki ve disaridaki oyuncularla,teknik direktorlerle iletisimi essiz ulke icinde.Ulkemizdeki su an hocalik yapan genc teknik adamlar arasinda Avrupa’da ust duzey hocalik yapabilecek tek isim Nuri Sahin.

Babel ve Feghouli'ye taraftar önünde son bir şans ver ama sıra bu camianın çocuğuna gelince Fatih Terim ile arası iyi diye bir elveda fırsatı verme. Neymiş kondisyonu yokmuş bla bla bla. Seninde son maçın oldu rahat ol...

Çaycı (ben de kullandım Bir arkadaşın Fatih Terim hakkındaki üslubuna kızıp) diyenleri uyaralım tabii ki. Ancak ayak tenisi, pozlar muhabbetler, top kapma çalışması diyenleri, taktik teknik bilmiyo gaz veriyo diyenleri de uyaralım bir zahmet. Kişisel nefret için 8 şampiyonluk + UEFA kupası kazanan efsanemize bu lafları edenler için de aynı duyarı gösterelim ki samimi olalım... Çaycı uyarıları görüyorum ancak ayak tenisi uyarıları göremiyorum entrylerin büyük çoğunluğunda.
Ayak tenisi,yetersiz antremanlar,roportaj ustune roportaj ve gerekli olan kondisyoner ve yardimci antrenorler demek baska, cayci demek baska. Farkli anlam tasiyan 2 soylem. Biri yapilan ise karsi elestri digeri yapilan meslege. Ayak tenisi oynamasinlar bir zahmet cumlesini uyarmanin mantigi yok.

Ayak tenisi,yetersiz antremanlar,roportaj ustune roportaj ve gerekli olan kondisyoner ve yardimci antrenorler demek baska, cayci demek baska. Farkli anlam tasiyan 2 soylem. Biri yapilan ise karsi elestri digeri yapilan meslege. Ayak tenisi oynamasinlar bir zahmet cumlesini uyarmanin mantigi yok.
Gayet de kulübün efsanesini aşağılayan bir söylem sizin ki de. Sizin Fatih Terim'in antrenman metodlarına laf söyleyebilmeniz için teknik ekipte olmanız (verileri elde etme yorumlama açısından) hem de bütün antrenmanları yerinde takip etmeniz lazım. Bu arada sezon başı kampında ayak tenisi oynayarak sadece 2 arka adale sakatlığı yaşayan oyuncularımızı ( Marcao ve Boey sakatlık yaşayanlar ) tebrik ediyorum. Bütün sezon iyi korumuşlar kendilerini 👏

Son düzenleme:
Seneye kalırsa iyi bir takım izletecek bize ben buna inanıyorum.En azından ülkedeki futbolun ne olduğunu iki günde çözdü, kötü niyeti olsa nabza göre şerbet dağıtırdı.Iyi bir sezon başı kampı gecirirsek başarılı olabiliriz.Bu parasizlikta çok transfer yapmamalıyız zaten.Hoca ile geri giden oyuncu da yok ,kiradan dönenlere lig için yeterli bir takım kurabiliriz.

Su gunlerde bize en lazim olan hocalik meziyeti kriz yonetimi olmali. Krizden cikarsak diger kiymetli meziyetlerin bir anlami olacak. Ne yazik ki torrent bu konuda zayif, hersey yolundaymis gibi medyaya laf sokma pesinde.

Bugünün teknik direktörlüğü kişileri yönetmek. Hem oyuncuları yönetemeyip hem de sahada da bir şey sunamıyorsan şansın yok.
Ben bu sezon oyuncularında maç seçtiklerini belli bir noktadan sonra ligdeki belli başlı maçlar hariç ligi tamamen saldıklarını düşünüyorum. Oyuncu karakterlerinde de sorun var.
Torrent'i gönderirken kalan sözleşmesi ödenecek ve söylentiler doğruysa herif iş bulmasa bile belli bir kısmı yine ödenmeye devam edecek. Bu herife ekibiyle beraber 6 ay için 750 bin avro teklif etseydik hayır mı diyeceklerdi?

Oyuncu karakterlerinde ciddi sorunlar var. Karaktersiz oyuncu grubuna sahibiz. Karaktersiz herifler kelimesini 3-4 kisi haric geri tum kalanlara soyleyebilirim. Mesela Ismail Kartal fb ye geldi adamlar oyle boyle bir sekilde oynamaya basladilar. Ismail Kartal cok mu super hoca ? Bana gore vasat alti. Ama iste oyuncular kipirdandi bir sekilde oynadilar iyi kotu. Bizim beyler ise yok onunla fotograf cekilmeler, fotograflar uzerinden mesajlar. Bu senenin ozeti kume dusmemekti onu basardilar, tebrikler Arda'ya , Feghouli'ye, Omer Bayram'a , Halil'e , Taylan'a...Mac secen kim varsa herkese . Umarim yeni sezonda en az 10-12 oyuncu takimdan sutlanir( veya satilir)

Diyelim dunyanin en kotu futbol adami,en rezili olsun. Bu adam boyle gonderilmemeliydi. Havalimaninda adami 1 kisi bile karsilamamis. Sonra tazminatta indirim istiyor. Domenec yerinde olsam bu yapilan kustahca hareketlere karsi kilciksiz kurusuna kadar alirim tazminatimi. Ama bizim klup vefasizdir.Aynisi Tudor'a , Sneijder, Bulent Korkmaza yapildi zamaninda,Galatasaray klubunde bu yasananlar aslinda Turk zihniyetinde ofislerde,is yerlerinde,sokakta gorulenler. Kendi kurmadığı takımın başına gelmiş yarım sezon geçirmiş, 1 yıl daha sözleşmesi olan bir teknik adama bu yapılmamalıydı. Yönetim önce torrentle görüşmeliydi. Etik olarak plan ve hedefleri sorulmalıydı ondan sonra farklı bir teknik adama yönelinebilirdi. İnşallah Okan buruk başarılı olur ancak olamazsa torrente yapılanın Tanrı katında cezasını cekiyoruz demektir.