Dünyanın En İyi Frikik Atan Futbolcusu???

bence
1.jimmy bullard(fulham)

2.david beckham(LA Galaxy)

3.frank lampard(chelsea)

4.ryan giggs(man.utd)

5.steven gerrard(liverpool)

TOPUN BAŞINA GEÇEN FAKAT İYİ ATAMAYANLAR

1.c.ronaldo(man.utd)

2.ronaldinho(barcelona

3.didier drogba(chalsea)

4.zlatan ibrahimovic(inter)

5.r.carlos(eskisi gibi atamıyo)

topun başına geçipte iyi frikik atamayanlara alvesi de ekle adam 50 metreden vurmaya kalkıyo tamam sert vuruyo ama o golü de bi volkan yer yani :p

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Ronaldo ve Ronaldinho'ya iyi atamıyor diyeni allah çarpar. Juninho gerçektende bu işin ustlarındandır...
bir şampiyonlar ligi maçında 6 tane frikik kullanıp sadece 1 inde kaleyi bulan adama iyi atıyo demem(ronaldinho)
takımda daha iyi frikikçiler (örneğin giggs)varken topu hep kendisi alıyo kendisi kullanıyo ben ronaldo dan daha henüz 1tane frikik golü gördüm(c.ronaldo)

Juninho açık ara öndedir kesinlikle.En iyisini istemiyoruzda şöyle vasat atan bir adamda bizde olsada artık frikik kullanırken heycanlansak .

juninho varken bu konu gereksizdir...üçlükte bird veya reggie ne ise frikikte de juninho odur

katılıyorum.. kimse juninho gibi kullanamaz.. dün gece mi, önceki gece mi ne yine 35 metreden attı bir tane.. ayağının üstü ile topa çok değişik falsolar veriyor.. onun gibisi yok..

Topun başına geçip iyi atamayanlar listesine Emre Belozoglu ve Arif Erdem'i ekleyelim. Lincoln de bu konuda adaylardan...(atamayanlar kategorisine)

Juninho'yu tek geçerim. Bir zamanlar Paraguaylı kaleci Chilavert vardı ne frikik atardı be adam. Ben ufaktım onun zamanlarında ama sonradan hep izledim bütün frikik gollerini.

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Ona bakarsanız Sao Paulo'lu da bir kaleci vardı adı dilimin ucunda ama neyse oda çok iyi frikik atardı :).Ama Juninho çok iyi bir frikikçi.
Evet onu da yazacaktım ama yazmadım Chilavert dururken. Rogerio Ceni kalecinin ismi.