Dursun Özbek

Büyük ihtimal ibra edilecek gibi duruyor..Aysal da canlı yayında "aday olmayacağım" dedi..Başka da kimsenin ben adayım dediğini duymadım!! Bu yüzden ibra olmasının veya olmamasının bir anlamı kalmıyor ki ibra edilmeyip aday da çıkmazsa yeniden başkanlığa seçilir ve 3 yıl daha bu yönetim kalabilir..

Bu açıdan baktığımda bu önümüzdeki seneyi de bu yönetimle geçersek pek bir şey kaybetmeyiz ki zaten batmış durumdayız!! Ayrıca hem Avrupa'dan gelecek veya gelmeyecek ceza belli olur hem de Mayıs 2018 için tam anlamıyla bir başkanlık ekibi kurulur ve ona göre hazırlık yapılmış olur..

Bu 1 senelik süreç içinde Aysal veya herhangi biri ekibini toplar ve çalışmalarını yapar..İşi bilen bir ekiple 2 sene içinde doğru çalışarak iyi yerlere gelebiliriz..Şunu da belirtmek isterim ki bu kulüp tüzüğünü ve kulübe üye sistemini(kulübü taraftara açmak) değiştirmezsek bizden ne köy olur ne de kasaba..

Son düzenleme:
Vallahi yazık biz Galatasaray taraftarına,biz bu kadar kötü yönetilmeyi hak etmiyoruz.Galatasaray camiasında liseliler hariç geri kalanları özellikle biz taraftarları avam olarak,zenci olarak görüyorlar.Liseliler ne dersi o oluyor ve bu düzen bir türlü değişmiyor.

Gençlerin yanlışları gördüğü, düzeni eleştirdiği ve başkanın yüzüne karşı bile istifa edin sizi ibra etmeyeceğim dediği ihtiyar heyetinin ise çay keyifleri bozulmasın diye oy verdiği bir kongre yaşadık . Tabii ki de çoğunluk ihtiyar olunca da tarihimizin en kötü ve en beceriksiz yönetim maalesef ibra edildi...!

Bu da sabır sınırlarımızı en az 1 sene daha zorlayacağız anlamına geliyor....

Hakan Şükür ve Arif Erdem'i ihraç etmemek de ne demek !?
Hepinize yazıklar olsun ey genel kurul !!
Siz bugün bu Aziz Millete ve 15 temmuz da şehit olan o 248 şehidimize ihanet ettiniz !
Yazıklar olsun !!!

Ben ibra edilmeme kararı beklemiyordum. Adnan Polat'ın ibra edilmemesi camia içinde sorunlara neden olmuştu. Bugün de kürsüden dile getirildi. Genel kurulda konuşan bir üye (ismini hatırlamıyorum) Mayıs vurgusu yaptı. Şimdi ibra edin, seçim konusuna Mayıs ayında bakarız manasında bir şeyler söyledi. Burada kastedilen önümüzdeki Mayıs mı, 2018'deki mi?

Hakan Şükür ve Arif Erdem'i ihraç etmemek de ne demek !?
Hepinize yazıklar olsun ey genel kurul !!
Siz bugün bu Aziz Millete ve 15 temmuz da şehit olan o 248 şehidimize ihanet ettiniz !
Yazıklar olsun !!!

Hakan Şükür'ün siyasi görüşünü zerre sevmem, futbolcuyken de cemaatçi olduğunu, kamplarda namaz kılıp oruç tuttuğunu bilirdim. Ama kulüpten ihraç etsek, attığı golleri kazandırdığı kupaları, Dünya Kupası tarihinde atılan en erken golünü sildirecek mi? Türk futbol tarihinin en iyi forvetlerinden hatta futbolcu tarzı olarak "Hakan Şükür tipi forvet" tabirini futbol literatürüne geçmiş birisini iktidar istedi diye kulüpten silip atamayız. İktidar önce kendi pisliklerini temizlesin, sonra bizle uğraşsın.

Okyanus otesine selam gonderenleri de ulkeden ihrac etsek toplu temizlik yapmis oluruz. Galatasariyimiz tam bagimsiz bir spor klubudur. hic kimseden icazet alacak degil!!!

Hakan Şükür'ün siyasi görüşünü zerre sevmem, futbolcuyken de cemaatçi olduğunu, kamplarda namaz kılıp oruç tuttuğunu bilirdim. Ama kulüpten ihraç etsek, attığı golleri kazandırdığı kupaları, Dünya Kupası tarihinde atılan en erken golünü sildirecek mi? Türk futbol tarihinin en iyi forvetlerinden hatta futbolcu tarzı olarak "Hakan Şükür tipi forvet" tabirini futbol literatürüne geçmiş birisini iktidar istedi diye kulüpten silip atamayız. İktidar önce kendi pisliklerini temizlesin, sonra bizle uğraşsın.

İktidar istedi diye değil 15 Temmuz'da başta Ömer Halisdemir olmak üzere 248 şehidimizin hatırına silip atılmalıdır.

Hakan Şükür eğer 15 Temmuz dan sonra Uğur Tütüneker gibi adam gibi gelip ifade verseydi işte o zaman bu halkın kahramanı olurdu.

Hakan Şükür ‘omurgasız bir vatan haini’dir ve Galatasaray’dan atılacaktır.

Galatasaray kendini satmış, aklını oynatmış, ironi ile ihanetin tefrikini yitirmiş şarlatanların değil,

Asil ve Onurlu Anti-Emperyalist Türk Milleti'nin bir kulübüdür ve ilelebed payidar kalacaktır!

Nokta.

Okyanus otesine selam gonderenleri de ulkeden ihrac etsek toplu temizlik yapmis oluruz. Galatasariyimiz tam bagimsiz bir spor klubudur. hic kimseden icazet alacak degil!!!

Galatasaray Genel Kurulu Galatasaray'li çoğu taraftarı dün kahretmiştir.
O 2 ismin ihraç edilmesini isteyen 15 Temmuz da 248 şehit vermiş ve meydanlara koşmuş bu Necib Millet istemektedir.
15 Temmuz'dan sonra hocasının eteğine yapışan Hakan Şükür'ü bu Aziz Millet asla affetmeyecektir.
Hakan Şükür'ü affetmediği gibi dün onun ihraç edilmesini istemeyen, 15 Temmuz Şehitlerinin Aziz Ruhlarını inciten, Haçlı Uşağı Feto'ye uşaklik yapıp ardından da İzmir Marşı'ni okuyacak kadar akıl tutulmasi yaşayan o insanları asla affetmeyecektir !!
Galatasaray Çanakkale Savaşı'nda hiç mezun vermeyen bu millete sımsıkı bağlı olan milletin kulübüdür.
Galatasaray'ı Haçlı Uşağı Feto'ye kendini beğendirmek isteyen şarlatanların değil !!!

Dünkü Genel Kurul´da verilen tek doğru karardı kanımca, ihraç istemlerinin reddedilmesi. Dolayısıyla hiç utanç duymadım, aksine gurur duydum o karar için.

İhraç edilecek isimler, kulüp özdenetimi ile verilen öneriler doğrultusunda olmalıdır. İhraç kararı çıkmamasının hemen ardından iktidarın yaptığı açıklamalar, talebin kimden geldiğini gayet iyi belli ediyor.

Mesele terör örgütü mensuplarının kulüpten temizlenmesi ise alasını yaparız ama önce talep edenler kendi evinin önünü temizleyecek.

Bana göre Galatasaray´ı temsil yeteneğini kaybetmiş bir Yönetim Kurulu´nun verdiği karardır bu.

Temsil yeteneği olsaydı kendisini seçen ve ibra eden Genel Kurul kararına saygı duyardı.

Daha ilk aday olduğunda söylemiştim Galatasaray tarihinin en kötü yönetimine hazır olun diye. Maalesef doğru çıktı ve git gide bataklığa doğru sürükleniyor Galatasaray. Allah sonumuzu hayır etsin.

Bu ihraç meselesi, TT Arena'nın açılışında yaşananları hatırlattı. Umarım devamı da benzer olur.

dünkü genel kurul´da verilen tek doğru karardı kanımca, ihraç istemlerinin reddedilmesi. Dolayısıyla hiç utanç duymadım, aksine gurur duydum o karar için.

ihraç edilecek isimler, kulüp özdenetimi ile verilen öneriler doğrultusunda olmalıdır. Ihraç kararı çıkmamasının hemen ardından iktidarın yaptığı açıklamalar, talebin kimden geldiğini gayet iyi belli

mesele terör örgütü mensuplarının kulüpten temizlenmesi ise alasını yaparız ama önce talep edenler kendi evinin önünü temizleyecek.

iktidar millet istedi diye açiklama yapti.galatasaray da ne işi var fetö cülerin.terörist destekcileriylemi gurur duyuyorsun.

Unutma bu millet 15 temmuzda tanklarin önüne yatti.yüzlerce şehit gazi verdi.yönetici olacaksin bu form da birde.millete saygi duymayi bilin.bu nasil bir yazi.

Bence kendine 1 hafta forumdan atilma cezasi ver.

Millete karşi saygisizlik yapamazsin tamammi.herşeyin bir adabi var.burasi fetö cülerin savunulacaği yer değildir.

Fetö cüleri savunmanın fikir özgürlüğü olduğunu söylecek biri varsa sakın söylemesin.Ağır konuşurum.Devlete isyan eden kim varsa gereken cezayı çeker.Devlet kimsenin oyuncağı değildir.Bunuda herkes bilsin.

Ahmet Bey, keske iletimi butunuyle okuyup degerlendirseydiniz.

Kimse burada teror orgutunu savunamaz, bu hem forum kurallarina hem ceza hukukuna gore suctur. Benim cenaatci yapilanmayi ve bu cercevede Hakan Sukur'u savundugumu iddia etmeden once eski iletilerime goz gezdirmenizi oneririm. Cemaat hakkinda 20 yil once ne dusunuyorsam yine ayni seyi dusunuyorum.

Galatasaray'a icinizdeki Fetoculari temizleyin tavsiyesinde bulunanlar, kendi bunyesi icinde de ayni temizligi yapsaydi emin olun ihrac karari cikardi.

Genel kuruldan neler bekliyorduk neler bulduk ...

- Yönetimi ibra etmeyin dedik bambaşka bir konuyla zaten dağ gibi derdi olan kulübün başına bir sorun daha çıktı,gerçekten Galatasaray'a fayda değil zarar veriliyor,kaos olur diye yönetimi ibra ettiler ama 2 ismi ihraç etmeyerek bambaşka bir kaos meydana geldi,bir taraftar olarak beni yoruyor artık bu yaşananlar,genel kurulun ne faydası oldu şimdi ? Ben bıktım gerçekten,bu şekilde hiç aydınlık gözükmüyor istikbâl

1 yıl önce fetö için ölüp bitenler şimdi en büyük fetö düşmanı oldular ya neremle gülsem bilemiyorum. Önce meclisteki bütün fetöcüleri temizleyin kimseyi ayırmadan kayırmadan sonra Galatasaray'a akıl verin!