Efes Pilsen - Galatasaray (Canlı Yayın )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Maliği cıkarıp desanı sokuyosa ve bu oyun gidişatında bunu yapıyosa bu adamın gsnin başında ne işi var diye bir daha soruyorum...oyunumu okuyamıyor yoksa bizle dalgamı geciyor...son haftaların gsdeki görünmez yıldızı umutsuz maca başlaması cok büyük bir hata ayrıca...

Efes kaç maçtır Prkaçin'in sırtında, Prkaçin de top tekniğiyle üstünlük kuran bir adam. Sanırım bu maç da çok farklı gitmiyor. Valentin'le önden tutmaya çalışmak çok mu ütopik olur dersiniz?

coolidge' Alıntı:
Efes kaç maçtır Prkaçin'in sırtında, Prkaçin de top tekniğiyle üstünlük kuran bir adam. Sanırım bu maç da çok farklı gitmiyor. Valentin'le önden tutmaya çalışmak çok mu ütopik olur dersiniz?
Walla bence gs umut-whisby-valentin-hadley-dixon besi ile ıynamali

Son 3 Efes hücumunda cok iyi savunma yapıp sayı sansı vermedik. Ama hücumda etkili degiliz.

Burak 2 atış tek sayı
20-29

Eğer bir coach olarak sezon başından beri malik üzerinden oynuyosa aslında kendininde oyun planı yok malik kendi kurgusuyla oynuyor,ve bi çok maçı maliğin üst düzey performansıyla bu takım kazandıysa efes gibi müthiş savunma yapan takıma karşı 1 snye bile eğer sakat değilse cikarmiycaksın maliği eğer cıkarıyosanda savunmacı alma bari adama gülerler...Dostum bu oturduğum yerden oyunu okumak değil sadece basit bir kuram...

X' Alıntı:
Valentin dün sakatlandı ne yazıkki.
Bu arada beyler eleştiri için bekleyin.sonra laf söyleme hakkımız olsun.

Valentin'in sakatlanması çok fena olmuş. Eleştiri konusunda hakkın var, maç iki senedir oynadığımız Efes maçları gibi görününce dayanamadım kendi adıma.

Popovic 2 atış
20-31

Hadley cok iyi bu aralar savunmada,araya girip top kaptı ve kendisine faul yapıldı.

2 atış tek sayı

21-31

coolidge' Alıntı:
X' Alıntı:
Valentin dün sakatlandı ne yazıkki.
Bu arada beyler eleştiri için bekleyin.sonra laf söyleme hakkımız olsun.

Valentin'in sakatlanması çok fena olmuş. Eleştiri konusunda hakkın var, maç iki senedir oynadığımız Efes maçları gibi görününce dayanamadım kendi adıma.
:
ankaranin neresinden ?

Bu topicte bir daha yakışıksız yorumlar, alakasız postlar atanlar cezalandıralacaktır.
Canlı yayın topici burası kendinize gelin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...