Efes Pilsen - Galatasaray (Canlı Yayın )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ilk yarı umutun basketiyle 36-23 efes lehine sonuclandı.

2.periyottaki savunmamızı macın geri kalanında da yapabilrsek şansımız olabilir. Keşke hic alan savunması yapmasaydık.Ama hücümda cok kötüyüz. Tabi bunda Efesin bildigimiz savunması da rol oynuyor.

23 sayı atıyoruz bir devrede bu skorla mac kazanmamız mucize olur,23 sayıyı ilk yarıda malikten bekliyordum şöyle kora kor müthiş bir skor mücadelesi efes iyi savunma yapabilir ama biz ne diye alan savunması yaparız o kadar 3lükcü takıma karşı akıl almaz bunu doğrusu...

İnşaallah geriden gelip kazanma alışkanlığımızı

bu maçtada gösteririz.

arkadaşalar benim anlamadığım bu kadar üç yediğimiz bir maçta halil üner nasıl alan savunması yapar ya üçüncü periyot birz fark 7-8 inerse maçtan umutluyum görürsünüz alıcaz maçı

Anlaşılan yine klasik bir Efes maçı.Sadece 23 atabilmişiz.Bir de anlaşıldığı kadarıyla aşırı şekilde faul kaçırıyoruz.Acaba Abdi İpekçi'nin potalarına çok mu yabancıyız? :?
Umarım ikinci yarıda en azından Efesi zorlarız.

hadi dış şutlara engel olamıyoruz, 23 sayıyla ilk yarıyı
bitirmemizde işin başka tuhaf tarafı

halil hoca da aman beah efes'in çok iyi üçlükçüleri var bilmiyor mu sanki alan savunması yapıyor ayrıca şu efes'in alan savunmasını da yüksek posta adam koyarak geçebiliriz.. öf öff!

bence birz iyi savunma yaparsak ve hücumda malik ve diğer oyuncuları devreye sokarsa halil üner maçı alırız almamız gibi bir neden yok

ya yenemesek bile en azından adam gibi mücadele edip kaybedelim . gerçi maçı izleyemiyoruz bi yorum yapmak gerçekten çok yersiz olur ama istatistiklere ve maçla ilgili anlatınlanlara bakılırsa biraz aciz ve ruhsuz oynuyomuşuz gibi geldi bana .

Sanki son 2 maçı geriden gelip kazanmamışız gibi herkes umutsuz. Kapanmiyacak fark değil , efesin yorgun olduğunu da düşünürsek 3. ve 4. periyotta sıkı savunmayla farkı indirebiliriz.. Olmazsa da canları sağolsun , 3 aylık takımdan efesi yenmelerini beklemek fazla olur zaten...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...