Ekim ayının oyuncusu Charles Gaines !

Ekim Ayının Yıldızı Hangi oyuncumuz ?

• a)Erdem Türetken

Oy: 0 0.0%
  • b)Tufan Ersöz

• f)Fatih Solak

• g)HüseyiN Beşok

• ı)Dee Brown

• Kullanılan toplam oy
    104
Re: Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Memetcan Demiray":f748d]dee brown sadece ayın değil son yılların oyuncusu olmaya aday. asist'lerini salonda izlemek başka bir keyif. transferinde emeği geçenlere ayrıca teşekkürler.

not: alpella karşısındaki asistlerini görmeyenler çok şey kaçırıyor. oyuna bu kadar mı güzel yön verilir :)
Memet bey sizede tribün yakışıyor :) :)[/quote:f748d]

teşekkür ederim:) salonumuz güzel, yerimiz güzel, desteğimiz güzel..... e takım da bugünkü gibi güzel olunca, karşıyaka maçını beklemek düşüyor bize!

Re: Ekim Ayının En İyi Oyuncusu.

Bende Owens ve Dee arasında kaldım ama oyumu owens tan yana kullandım. Atletik, şutu iyi, ribauntçu kendini buldu. Dee ise bu takımın şefi. Takıma çok iyi yönetiyor... İlerleyerek devam ederler umarım...

Ben oyumu Charles Gaines'e verdim ama 1 oy daha hakkım olsa kesinlikle Hüseyin Beşok derim..

Hüseyin gibi bir oyuncumuz olduğu için ne kadar sevinsek ve gurur duysak azdır..Bunun aksini düşünen zaten yoktur sanırım :)

ilk üç haftayı gözz önünde bulundurursak tartışmasız Charles Gaines. ama maç maç ayırırsak bu 3 maçın yıldızıda tek başına Charles Gaines deildir. Dee, Hüseyin, Owens...
İşte bu adamı bu yüzden seviyorum takımı için her maç aynı düzeyde savaşıorr ve hiç yıkılmıyor.

Tek maç bi özet izleyen biri olarak Hüseyine verdim.Zor zamanlarda el yakan zamanlarda güvenilecek yegane insan olduğu için.

Bu arada Ahmet Arif abinin şutor olarak istediği uzun oyuncu 3 hafta performansıyla Hüseyin Beşok gibi göründü bana .