Ekim ayının oyuncusu Charles Gaines !

Ekim Ayının Yıldızı Hangi oyuncumuz ?

• a)Erdem Türetken

Oy: 0 0.0%
  • b)Tufan Ersöz

• f)Fatih Solak

• g)HüseyiN Beşok

• ı)Dee Brown

• Kullanılan toplam oy
    104
Ben Hüseyin Beşoğa verdim oyumu ama bu oyu kullanırken sadece Banvit maçını baz aldım
Diğer iki maçın tamamını izlemediğim için başka bir isimde olabilir
Zaten takımda belirli bir yıldız geçen yok senelerdeki fitch ve malik dixon gibi
Hüseyin Boşoğun katkıcı oyununa bakarak oyum Hüseyin Beşoğundur

Re: Ilk 3 Maçın En İyi Oyuncusu.

Takımda geçen sene bu dönemlerde bir oylama yapsaydık Fitch açık ara öne çıkardı. Ama bu sene birçok isim(Dee, Gaines, Owens, Hüseyin, Tufan) öne çıkıyor. Bu da bu sene takım kimyasında daha iyi olduğumuzu gösteriyor. Takımımızın savunması oturup 3 nuamarada gelince daha iyi olacağız...

Owens stili kötü-ancak isabetli şutlarıyla,akılalmaz ribaundlarıyla,oyun içindeki istikrarıyla,düşmeyen temposuyla,taraftar için en önemlisi olan hırsıyla,yırtıcı savunmasıyla benim gözümde ilk 3 maçın en iyisidir...

Charles Gaines,Dee Brown,Hüseyin Beşok sırayla gelir...

...Bu konuda seçim yapmak biraz zor ama 3 maçta da Owens çok istikrarlı ve başarılıydı...Dee nin asistlerini,Gaines in müthiş smaçlarını,Tufan ın güzel üçlüklerini de unutmamak gerekir... Erdem i ,Cüneyt i, Beşok u da saymak istedim ama neyse şimdilik böyle sınırlandıralım...:)

bence hüsayin beşok... çünkü takımda hem skor olarak hemde oyunlu olarak gereken katkıyı yapıyor.. üstelik takımdaki abi görevinide üstlenior...