Ekrem Memnun

Çok güzel niyetler. Bunun için bir çaba harcamak lazım. alt yapı yok, tesis, salon ve işe bilen insanlar yok. Nasıl olacak peki. Olmaz; olmuyor zaten. Bir bayan takımına bile 2-3 senedir sponsor bulamıyor koskoca Galatasaray kulübü. Çok bir şey istemiyoruz. Hepimiz basketbol birimini iyi yönetecek insanların gelmesini bekliyor. Bu olduğunda zamanla diğer beklentilerimiz olacağını inanıyorum. Salon projesinde bile takmışlar 10.000-12.000 kişiliğe. Ya yer belli; maksimum yapılacaklar belli. Niye zorluyorsun ki projeyi. Kaç sene kaybettik. Yapılsa idi şimdi belli bir gelir gelir di. Bir bina yaparken bile ilk önce temel iyi olması gerekir. Nasıl yöneticilik yapıyorlar bir türlü çözemiyorum.
Para olmayınca hiçbir şey yok.Devlete karşı mecburiyet olmasa salon zaten yapılmaz. Ben yine yakın zamanda bir gelişme olacağını sanmıyorum, yapılsa bile takımların seviyesi böyle olursa kim gider maçlara.Kadin voleybol maçını 50 kişi bile seyretmiyor salonda. Maçlar Anadolu'daki bir şehirde oynansa en azından salon dolar
 
Ekonomi kötü üstüne covid ve Galatasaraylı iş adamları Fenerbahceliler gibi değil hepsi tamam ancak Galatasaray gibi bir camia ve marka gücü 2.5-3 m euro bütçeyi nasıl oluşturamaz hayret ediyorum.
Kurumsallaşma zayıf olduğu için Ekrem Memnun gibi kulübü sahiplenen ve iş ahlakı düzgün profesyonellere daha çok ihtiyaç duyuyoruz.
Umarım başarılı olur.
Bu arada hocanın yardımcıları belli mi değişiklik var mı?
 
Yeni yönetim gelmeden sözleşme uzatılması yanlış karar. 10 gün daha bekleyebilirlerdi.. neyse geçiş dönemindeyiz o yüzden kalması bir şey değiştirmez benim için, zaten 2 sene sonra gerçek imparator geri gelecek diye umut ediyorum :)
 

Üst