EL | Tarbes GB 70?57 Galatasaray MP

Re: Tarbes GB ? Galatasaray Medical Park | EuroLeague 01.12.

Tam da maç var mı yok mu diye düşünüyordum. Resmi sitemizde de yer almıyor, burada da konusu açılmamış.

İlgisiz olmamak gerekiyor sanırım.

Abdi İpekçide izlediğim kadarıyla bir kez daha yenebileceğimiz bir takım. Bu sefer kazasız belasız dönelim deplasmandan.

Yeneriz, diğer üç deplasmana benzemiyor. Yenmemiz gerekiyor.

Çok net konuştum sanırım :)

İlk iki hesapları yapıyorsak bu maçı kazanmalıyız belki ilk maç kadar kolay olmayacak ama iyi motive olmuş bir Galatasaray karşısında Tarbes in tutunacagını sanmıyorum dışarda aldıgımız 3 yenilgide farklı oldu belki ama hep zor maçlar oynadık ve o takımlarla kendi sahamızdada oynayacagız umarım grubu bitirebilecegimiz en iyi yerde bitiririz ve ilk 16 da en azından kendimizle denk bir takımla eşleşiriz

FB maçı ile mücadele azimli bir takım ruhuna tekrar kavuştuğumuzu düşünüyorum. bu maçıda alalım artık GS nin önlenemez bir yükselişi başlasın

ultrAslan Avrupa, bayan basket takimina gereken destegi verecek...

Cimbom çağır yeter...

Yenmeden dönmeyin :)

Şaka tabiki..

Güveniyorum bu sefer takıma son maçtan sonra...

Kazanalım, yetmesin fark olsun.

Takım 12 saatlik bir yolculuk sonrası gidebilmiş. Şehirde kimse yokmuş zaten :)

Sakatlıksız, güzel bir galibiyet gelir umarım.

Bu maçı kazanmalıyız. Bundan sonraki maçlarda kayıp beklemiyorum takımdan.

deplasmanda kazanılabılecek maclardan bırı yanı zaten bunuda kaybedersek birsey demiyorum artık.....

Gruptan çıkmayı garantiledik bir nevi 13 sayı fark yiyerek. Ama son 16 da bu gidişle 1. ile oynayacağız. Ocaktan sonra takım düzelir elbette ama bizim sinir sistemi kalmadı. İyi yanalrını görmeye çalışıyorum. Takımın ribaunt sorunu olmadı bu maç. Rakip hemen hemen attığını soktuğundan ribauntlarda daha az almış gözükebiliriz. Ama hücum ribaundu vermediğimiz gibi çok ca da hücum ribbaundu topladık. Şutörümüz yok. Seimone iyi günündeyse götürüyoruz ama kötü günündeyse işimiz zorlaşıyor. İşte bu yüzden içeri garantiye oynamalıyız her zaman. Currie oynayamayacaksa Tamika gelsin yoksa Sophia gelsinm içeriden içeriden oynamaya devam ederiz.