EL Women | Final Eight Yarı Final | Ekaterinburg 70 - 77 Galatasaray Odeabank | FİNALDEYİZ!

Bu bourges yari finale nasil cikmis ? Ben bu kadar yeteneksiz , dıs sut atmakdan aciz sıradan bir takım gormedim . Fener cok rahat finale cıkar.

Bourges il yarı çok kötü dış atışla oynadı sanmayın ikinci yarıda böyle oynar.Fener bu kadar kötü yüzdeyle atan rakibine fark yapamadı,ikinci yarı bourges sokmaya başlarsa bizim rakibimiz olur.

Yazacak bir şey bulamıyorum, tek kelime ile Helal Olsun... İnşallah kupayı alıp gelir kızlarımız.

Gs Tv de maç özetini gösterirken Önder abi geldi ekrana, çok şaşıran ve gülümseyen yüz ifadesi ile :) bir de Alba ile Ekrem hocanın sarılışı o kadar çok hoşuma gitti ki

Pazar günü Final derbi olacak bakalım kimin masalı kupa ile sonlanacak tarihi bir maç olacak Türkiye kadın basketbol tarihinde. İnş tarihi biz yazarız

Maç sonunda sevinçte bütün takım Sanchonun yanına gidip sevinmesi de muhteşemdi arkadaşlar hiç konuşmayın maçı belki kazanırız belki kaybederiz ama ayaklar da kollarda derman kalmayana kadar kızlarımız savaşacak bize yetecek olanda bu sanırım .

Maç öncesi bilmesi gereken kişilere maç hakkında fikrimi yazmıştım. Ve hemen hepsine de maçı kazanacağımızı FB'nin ise Bourges'e kaybederse sürpriz olmayacağını söylemiştim. FB de yendi gerçi ama derdimiz o değil. GS'ın maçı kazanacağına inancımı kaybetmedim. Onlar da yanıltmadılar. TV'den gördüğüm kadarı ile Tanju Önder Ceren maçtaydı. Onların da ayaklarına sağlık. Çok imrendim onlara:(

Pazar günü Allahını kitabını seven biri bi organizasyon yapsın nevizadede. Hem takımı , hem de o güzel insanları , bir de o beraber maç izleme atmosferini özledim.

Zaferin sadece maddiyatla değil yürekle de kazanılabileceğini gösterdik Ekrem memnun hocamızı ve oyuncularımızı kutluyorum ...

Özellikle ilk 20 dakikası Galatasaray kadın basketbolunun tepe noktalarındandır oyun olarak.

Yıldönümüymüş bugün. Ekrem hocadan gelsin...

"F4'e de aynı alan savunmasıyla kalmıştım. Biz hep 2-3 gösterip 1-3-1 yaptık. Anlayamadığım şekilde Eka buna çare bulamadı. Valla anlayamadım. Kenarda "oğlum şapşala döndüler" falan diyorum. Bekliyorum bir şey, gelmiyor. En sonunda Candace Parker bana pas attı."