Engelsiz Aslanlar 2022-2023

GELENLER;
Başar KOÇ - Pendik Bel.
Serhat ÖZBUDAK - Yalova OSK
Cem GEZİNCİ - Beşiktaş
Özgür GÜRBULAK - Gazişehir G.Antep


GİDENLER;
Deniz ACAR - Beşiktaş
Zafer GÜLTEKİN - Beşiktaş
Mustafa Muhittinoğlu - Gazişehir G.Antep
 
Galatasaray Tunç Holding yeni sezona hazır! 💪
#EngelsizAslanlar 🦁💛❤ @tuncholding

Galatasaray Tunç Holding, sezon öncesi hazırlıklarını tamamlayarak 1 Ekim Cumartesi günü oynayacağı ligin ilk maçı olan Bağcılar Belediyesi müsabakasını beklemeye başladı. Bahçelievler Engelliler Spor Salonu’nda oynanacak olan karşılaşma saat 12.00’de başlayacak.

Ahmet Cömert Spor Salonu’nda yapılan tadilat bittiğinde takımımız iç saha maçlarını bu salonda oynayacak.

Beş sporcu ile kadrosunu takviye eden Galatasaray Tunç Holding, Cem Gezinci, Özgür Gürbulak, Serhat Özbudak, Başar Koç ve Buğra Ergün’ü sezon öncesi A Takım kadrosuna kattı.

Galatasaray’ın 2013 ve 2014’te Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu kazanan kadrosunun parçası olan Cem Gezinci ve Özgür Gürbulak takıma geri dönerken, genç oyuncumuz Buğra Ergün ve Mücahit Aydın Türkiye U23 Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımı’nda Dünya Şampiyonası’nda final oynayan kadroda yer aldı.

📝 Galatasaray Tunç Holding’in bu sezonki kadrosu şu şekilde:

1.Cem Gezinci
2. Özgür Gürbulak
3. Mücahit Günaydın
4. Enes Bulut
5. Hüseyin Dalman
6. Serhat Özbudak
7. Başar Koç
8. Fikri Gündogdu
9. Buğra Ergün
10. Maşide Çakır
 
Galatasaray Tunç Holding Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımız, HDI Sigorta Tekerlekli Sandalye Basketbol Ligi’nin sekizinci haftasında Şanlıurfa Büyükşehir Belediye ile deplasmanda karşılaştı. Engelsiz Aslanlar, karşılaşmadan 61-72 üstün ayrılarak ligdeki sekizinci galibiyetini elde etti.
 

Üst