ENGELSİZ ASLANLAR - Kardemir Karabük

Karabuk gecen hafta Besiktas'a farkli yenildi. (89-39)

Muhtemelen ucuncu olacaklar ve maglubiyetlerini sadece bize ve Besiktas'a karsi alacaklar. Tabii yine de kadrolarini incelemek lazim. Benimkisi sadece Karabuk'un gelisimine dayanarak yapilan bir tahmin.

Normalde biraz daha fazla aktif olmam lazim ama is/guc yuzunden yeterli vakti bulamiyorum. Onumuzdeki haftadan itibaren daha genis bilgilerle sizlerle birlikte olurum.

Ernoyan Çavdar' Alıntı:
Karabuk gecen hafta Besiktas'a farkli yenildi. (89-39)

Muhtemelen ucuncu olacaklar ve maglubiyetlerini sadece bize ve Besiktas'a karsi alacaklar. Tabii yine de kadrolarini incelemek lazim. Benimkisi sadece Karabuk'un gelisimine dayanarak yapilan bir tahmin.

.

üçüncüleri olmaları mucize olur tahminimce candy yıldızlar beşiktaşa son periyota kadar kafa kafaya gitti yalova da bize 2 periyot direndi ;) daha diğer takımları da tam göremedik.

işimde var gücümde ama pazar günü ataköydeyim allah izn verirse.

volkan çok meyve suyu borçlandın çok ;) .
pazar günü ne doğru özel den paslaşalım .

kaç kişiyiz 30?40?50?

zaferler senin ruhunda var denen deli bestenin bana tarihini yapımını anlatacak varmı ;) ?

sözlerini de buraya bilen bir dost yazsın salona ilk gelen bestelerden dolayı anca 3.periyotta alışabiliyorda ;)

Ahmet Önder Abi besteyi sanıyorum Yiğit Abi yaptı.

Bestenin tamamı şöyle.

Yüreğimizde büyük aşkınla,
Koştuk senin için salonlara(statlara),
Haykırıyoruz sevdamızı,
Her nefeste daha da fazla,

Zaferler senin ruhunda var,
Haydi bastır Galatasaray !

Ahmet Önder' Alıntı:
[quote="Ernoyan Çavdar":3m6nxdcq]Karabuk gecen hafta Besiktas'a farkli yenildi. (89-39)

.

üçüncüleri olmaları mucize olur tahminimce candy yıldızlar beşiktaşa son periyota kadar kafa kafaya gitti yalova da bize 2 periyot direndi ;) daha diğer takımları da tam göremedik.

işimde var gücümde ama pazar günü ataköydeyim allah izn verirse.

volkan çok meyve suyu borçlandın çok ;) .
pazar günü ne doğru özel den paslaşalım .

kaç kişiyiz 30?40?50?

zaferler senin ruhunda var denen deli bestenin bana tarihini yapımını anlatacak varmı ;) ?

sözlerini de buraya bilen bir dost yazsın salona ilk gelen bestelerden dolayı anca 3.periyotta alışabiliyorda ;)[/quote:3m6nxdcq]

Her ne kadar tekerlekli sandalye basketbolu pek suprize acik bir spor olmasa da yine de skor bazinda degerlendirmek cok dogru degil.

Gecen sene Saran Anadolu'yu 101-57 yendigimizi ve bazi takimlara karsi bu farki yakalamadigimizi hatirlatmak isterim. :)

Olay biraz da hedef maclari ciddiye almaktan geciyor.

Karabuk'un bizi zorlayan Yalova'yi 18 sayi farkla yendigini hatirlatmak isterim.

Aslinda vaktim olsa biraz daha detayli konusabiliriz bu konulari zira ligi cok onemsemedigimizden ya da sadece kendi maclarimizda gordugumuz kadariyla yorum yapmamizdan oturu rakiplerimiz ile ilgili detayli bilgiye sahip olamiyoruz.

Bir ara daha uzun yazmaya calisirim.

Sevgiler,
Ernoyan

Bu hafta bizde yardımcı antrenör olarak göreve başlayan Tacettin Çıpa, Kardemir Karabük'ün antrenörü değil miydi?

Düzeltme: Engelli Yıldızlar'ın antrenörüymüş. Aynı zamanda Milli Takım'da da Sedat Hoca ile birlikte çalışmışlar. İlk maçı olacak Tacettin Hoca'nın, şimdiden başarılar dileyelim.

Uzun zamandır tek tabanca çalışan Sedat Hoca'ya yardımcı antrenör almak şimdi mi aklına geldi yönetimin? İlginç olmuş.

sabah sabah açma bira yaptırmaya teşvikli dostum volkanım ;)

10 çeyrek gibi oralarda olurum kısmetse köşe olur yan olur pejoya yakın ol ;)

-tamam kardeşim geliceğizde bu saatte maç mı olur.bu sene takım üzerine oynanmaya erken başlandı herhalde.sedat hocaya yazıldılar olmadı oyuncuları aldılar yine olmadı senelerce şampiyonluğumuz bazılarına batmaya başladı herhalde ;)

isterseniz gece 3 e veya sabahın altısına alın bu 50 manyakla başa çıkamazsınız ayıktırayayım.

varsın alem çeksin gitsin biz hep seninle..