Engelsiz Aslanlar Marmara UNI'de

Galatasaray'ımızın gururu Engelsiz Aslanlar, 10 Haziran Çarşamba günü Marmara Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu'nda öğrencilerle söyleşiye katılacaklardır.

Marmara ultrAslan Kulübü'nün düzenlediği bu söyleşiye bütün Galatasaraylıları bekliyoruz.

Söyleşi 13:00-16:00 saatleri arasında olacaktır.

Kerem Abi nasıl geçti bizi bilgilendirir misin biraz fotograf falanda varsa cok süper olur merak ediyorum.İlginin sevginin en büyügünü hakeden onlar inşallah biraz daha herkes ilgi gösterir cünkü Galatasaray futbol klübü değil Galatasaray Spor Klübü

Galatasaray TV tamamını çekti, gösterir muhtemelen. Ayrıntıları da yazarım birazdan. Yalnız çok önemli bir haftaya denk geldiği için (sınavdan bir hafta önce herkes fotokopicilerde, hocaların ofisinde not ve tüyo peşinde) çok büyük bir kalabalık olamadı malesef.

Gecikmeden dolayı özür dilerim.

Güzel bir söyleşi gerçekleştirdik okulumuzda. 100 kişi falan takip etti ama çok daha fazla olabilirdi tabiki. Gerçi okulumuzun konferans salonlarının 150-200 kişilik olduğunu düşününce göze batmadı pek azlık.

Takımımızdan koçumuz Sedat İncesu, menejerimiz Abdurrahman Güven, mekanisyenimiz Akın Göl, masörümüz ve fizyoterapistimiz Barış Güven, oyuncularımız Selim Sayak, İsmail Ar ve Fikri Gündoğdu ve de son Şampiyonlar Ligi Kupası söyleşiye iştirak etti.

Söyleşi kulübümüzün etkinliklerinden oluşan klip ve kulüp yöneticilerinin kısa konuşmaları ile başladı. Oyuncularımız ve hocalarımız daha sonra görüşlerini bildirerek devam ettiler. Öğrencilerden birçok soru geldi hepsini hatırlamayamıyorum ama genelde esprili ve eğlenceli cevaplar geldi.

Hocamız Ekim'de Kıtalararası Kupa'yı aldıktan sonra tekrar geleceklerinin sözünü verdi.

Konuşulanlardan bazılarına gelirsek;

- Hocamız ilk kurulduklarında insanların oyunculardan engelleri nedeniyle çekindiğini ama şu sıralarda herkesin tanıdığını ve fotoğraf çektirdiğini söyledi.

- Oyuncularımız hocamızın saha içinde ne kadar sert olduğundan bahsetti. Cüssesinden korkuyorlarmış :)

- Final maçlarından önce de menejerimiz hariç kimse uyuyamıyormuş. İsmail ise akşam erken yatıp maç sırasında uyukluyormuş :)

- Avrupa'daki taraftarlarımızın turnuvalardaki fedakarlıklarından da bahsedildi. Teşekkürü bir borç bildik biz de.

- Hocamız 10 kişi bile olsa taraftarımızın desteklemesinden memnun olduğunu söyledi. Sayı değil oraya gelen yüreklerin önemli olduğunu belirtti.

- Akın Göl'ün takımın en önemli parçası olduğundan da bahsedildi. Burada hep geri planda kalıyor ama birçok işte en önemli pay ondaymış.

- Hocamız antrenörlük konusunda Aydan Siyavuş, Aydın Örs, Murat Didin ve Halil Üner'in kendisine çok şey kattığından bahsetti. Onların izinden gidiyormuş. Halil Üner konusunda hocayı bozmak isterdim ama yapmadım :)

Diğer detayları GSTV'den izleyebilirsiniz.

Kerem SEÇER' Alıntı:
- Oyuncularımız hocamızın saha içinde ne kadar sert olduğundan bahsetti. Cüssesinden korkuyorlarmış :)

- Hocamız antrenörlük konusunda Aydan Siyavuş, Aydın Örs, Murat Didin ve Halil Üner'in kendisine çok şey kattığından bahsetti. Onların izinden gidiyormuş. Halil Üner konusunda hocayı bozmak isterdim ama yapmadım :)

Hocamızın maşallahı var ya. Bitlikte çekilmiş bir fotoğrafımız var her gördüğümde gülme krizine giriyorum : ) Halbuki o kadar da rica etmiştim ne olur hocam şu banka oturun diye :p

Hocamızın Halil Üner'i örnek almasına çok şaşırdım :p

Keşke Şuaip'te katılsaymış ama neye yarar ben olmadıktan sonra :p
Ayrıca paylaşım için teşekkürler...

Yabancı oyuncularımız milli takım kamplarındaymış. Tüm yerlileri bilmiyorum ama Şuayip'in de sınavları varmış.

Böyle bir organizasyonda emeği geçen herkesin yüreğine sağlık.

Mekanisyenimiz Akın, Sedat Hoca´nın kantar macerasını gönül rahatlığı ile anlatabiliyorsa, bu ekibin sırtının kolay kolay yere geleceğini sanmıyorum. Yeter ki bir gün birileri çıkıp, şubeyi biz daha iyi yönetiriz demesin!

Özledik yahu, Sedat Hoca ve Engelsiz Aslanları Ankara´da ziyaret etmeyi. Söz hocam, bu sezon salondaki taraftar sayısı, oteldeki taraftar sayısından fazla olacak. : )

Onur Yavuz' Alıntı:
Böyle bir organizasyonda emeği geçen herkesin yüreğine sağlık.

Mekanisyenimiz Akın, Sedat Hoca´nın kantar macerasını gönül rahatlığı ile anlatabiliyorsa, bu ekibin sırtının kolay kolay yere geleceğini sanmıyorum. Yeter ki bir gün birileri çıkıp, şubeyi biz daha iyi yönetiriz demesin!

Özledik yahu, Sedat Hoca ve Engelsiz Aslanları Ankara´da ziyaret etmeyi. Söz hocam, bu sezon salondaki taraftar sayısı, oteldeki taraftar sayısından fazla olacak. : )

İnşallah fazla olur Onur inşallah.

Organizasyonu yapan herkese sonsuz teşekkürler. Bu takımı ön plana çıkartacak, onlara gereken değeri verecek organizasyonların sayısı zamanla artacak inşallah.

Yanılıyor da olabilirim ama sanırım yine Engelsiz Aslanlar Marmara UNI'de bir söyleşiye katılmışlar. Facebook'taki fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla menajerimiz Apo Abi, Selim Sayak, Fikri, Petr, Seyran, İsmail hazır bulunmuşlar. Oldukça da eğlenceli geçmişe benziyor.

Evet katıldılar Can. Bu sefer daha kalabalık bir öğrenci grubu önünde geçen seneye göre. Söyleşiye katılamadığım için bilgi veremedim malesef.

Geçen yıla oranla oldukça yüksek bir katılımla onur duyduğumuz takımımızı görkemli bir şekilde ağırladık..Katılımcıların arasında Aydın Üniversitesi'nden misafirlerimizde salonumuzda yer aldığı için kendilerine bizzat teşekkür ediyorum.

Marmara ultrAslan Kulübü tanıtım videosu misafirlere gösterildikten sonra oyuncularla birebir soru-cevap şeklinde seminer devam etti.Kendilerine yöneltilen "fenerbahçe için ne düşünüyorsunuz, fener ismini duyuduğunuz da hissettikleriniz nelerdir?" sorusuna cevap olarak İsmail Ar "Biz ancak Kadıköy'den Marmara Üniversitesi'ne gelmek için geçiyoruz, kendilerini bu branştada görmek isteriz" cevabı seminere damga vuran cevap oldu..Salonda sık sık tezahuratlar yapılmasının yanı sıra çok samimi bir ortam söz konusuydu.

Ayrıca kendilerini salonda destekleyen tek büyük grubun Marmara Üniversitesi; Marmara ultrAslan Kulübü olduğunu altına çizen Fikri Gündoğdu, kulüp yöneticilerine teşekkürlerini sundu.Bunun üzerine ise bizde bu Pazar günü oynanacak olan Kardemir Karabük maçına uA Marmara olarak pankartımızla birlikte en az 70 kişi gideceğimizin sözünü verdik.

Seminer sonunda; Hocamız Sedat İncesu'nun toplantısının olması sebebiyle seminere katılamaması nedeniyle menejerimize plaket verilirken, takımın tek bayan oyuncusu Seyran'a ise ayakta alkışlarla çiçek verildi. Seminer çıkışında, konferans salonu önünde takımımız kulüp arabasına doğru yol alırken yaklaşık 30 adet sarı-kırmızı meşaleler ve sisler eşliğiyle tezahurat yapılarak takımımız görkemli bir şekilde uğurlandı.

Marmara ultrAslan Kulübü Başkanı Buğra Balıkesir bir yazı gönderdi bana seminerle ilgili. Haliyle geçen sene ile benzer konular konuşulduğu için daha çok ortam hakkında bilgiler verilmiş. E sorunsuz bir şube olduğu için (bazı sorunları saymıyorum) sadece işin eğlence kısmının olması normal değil mi? ;)