ENGELSİZ ASLANLAR - Yalova Engelliler

güzel bir pazar günüydü.

şamil kardeşim yazacak bir şey bırakmamış sağolsun ;)

tribünde tanıdık simalar ,samimi insanlar olunca sayının yüzler binler olmasının hiçbir önemi yok.

maçı yine aynı güzel 50 insanla bitirdik.

özgür galatasaraylıdır vekendince haklı olduğu konular vardır.

ve yine aynı piskopat özgür bu sene takımı şampiyon olmasında en öenmli oyuncuların başında olacaktır.

dilara hanımında salonun yolunu unutmaması dileğiyle ;)

sadece dilara hanımın değil sizlerinde ...

Sabah yaptığım yanlış zaman ayarlamasından dolayı malesef bu maçı kaçırdım. Bi sonraki maçta görüsürüz diyelim.

Engelsiz aslanlara tabi ki tebrikler kaldıkları yerden devam ediyorlar.

Bu güzel galibiyeti bize yaşatan Engelsiz Aslanlarımıza sonsuz teşekkürler. Bugün salonda az ama öz kalabalık vardı. Takımın hak ettiği elbette her maç dolu tribünler ancak zamanla daha da artacaktır umarım sayımız.

Özgür'ün takıma geri dönmesi takıma müthiş yaramış. Attığı sayılarla takımı rahatlattı. Matt Scott ve Petr Tucek alıştığımız performanslarına devam etti. Mazzi'nin de takıma kattığı değer uzun vadede daha da anlaşılacaktır.

Yalova ekibine başarılar diliyorum. İlk yarı gerçekten iyi bir mücadele sergilediler.

her sene sensin şampiyon..

Engelsiz Aslanlar'ın maçına gidip de zevk almamak mümkün değil zaten :)

3 saat olsun maçlar, 3 saat alkışlayalım, 3 saat bağıralım..

Bu maçların diğer bir yönü de o salondaki insanların hepsinin saf Galatasaray sevgisi olan insanlar olması. İlk ve son maçlar istisna oluyor tabi.

Merve'nin de dediği gibi, çok fazla sayıda eskilerde kalmış, unutulmaya yüz tutmuş besteler de söyleniyor bu maçta.

İlk defa maça gelen bir kişi besteleri ezberlemeye çalışmaktan birşey anlamaz maçtan, o derece. İlk maçımda bende de olmuştu bu durum :)

iş yüzünden gelemedim, oradaki sayılı kişileri nasıl özlediğimi anlatamam (aldığım bi karar yüzünden hiçbir branşı takip etmiyorum).. gideceğim tek branş açıldığı günden beri yalnız bırakmadığımız bu şube olacak diye teselli ediyordum üstelik kendimi, ee sakınan göze çöp batarmış zaten..

o salondaki insanlarla olan samimiyeti seviyorum, sahadaki, tribündeki herkes içten, herkes olduğu gibi.. bu arada o besteler yarısıdır belki de, daha neler neler vardır..

gazanfer'in dediği gibi, ilk ve son maçlarda istisnalar oluyor.. şahsen son maçları sevmiyorum, çok kalabalık oluyor :)

neyse artık, içerideki ilk maça kısmet..

(yalova deplasmanı kaçmaz, zarfımızı atalım ortaya) :)

volkan zarfı atmaya gerek sen kareyi tamamla kardeşim ;) abin her zaman hazır beni bu sitede herhalde tek sen iyi tanırsın ;) .

aslında ben karabük diye pimi çekecektim sen önce davrandın..

bu takım için heryerde olurum..

Pınar Filiz' Alıntı:
[quote="Şamil Turançiftçi":2rp8u1ly]Beyler beni tanımıyomuş gibi konuşuyosunuz, bilmiyosunuz sanki Şamil'e gaz vermek ne kadar tehlikeli :) .
ertelenen bjk maçı ne zaman oynacak bilginiz var mi?[/quote:2rp8u1ly]

pazar günü maçta sorduğumda ya oyuncularımızdan biriydi ya da teknik heyetten yanlış olmasın 3 şubat diye biliyorum.

ama bu cevabım yüzde yüz sağlıklı değildir ama tarih bu diye biliyorum.

yalava konusun da allah izn verirse kadro şuan 3 kişi olarak netleşti diyebiliriz ;) 3 üde arızalı çakmak gazıyla bile türkiye turuna çıkacak kadar üçarlar 8)

5 kişiye kadar benim ufak emaktar pejo ;) pazar olsunda gece vapurla kırmızı bir şarapla yol alırız dimi volkan .

filmlerde ki gibi ---eskisi gibi ;)

Ahmet Önder' Alıntı:
yalova konusun da allah izn verirse kadro şuan 3 kişi olarak netleşti diyebiliriz ;) 3 üde arızalı çakmak gazıyla bile türkiye turuna çıkacak kadar üçarlar 8)

5 kişiye kadar benim ufak emaktar pejo ;) pazar olsunda gece vapurla kırmızı bir şarapla yol alırız dimi volkan .

filmlerde ki gibi ---eskisi gibi ;)

3 kişi olduk demektir daha şimdiden.. şamil, sen ben abi.. :) (bu arada pazar olacak her deplasmana varım ;)) arızalı çakmağa gerek yok, kibrit olsun gariban zipposuyla yakarız geçtiğimiz yolları sağlı sollu :)

(harun diyeceğim, asker'e gidiyor sabah.. bakalım bi yaklaşsın tarih daha ayrıntılı konuşuruz abi)