ENGELSİZ ASLANLAR - Yalova Engelliler

Geçen sene kendime verdiğim bir söz vardı çok önemli işlerim olmadığı sürece ben bu maçlara gideceğim.

Hatta aynı saatlere denk gelen maçlar için ilk tercihim Tekerlekli Sandalye takımımızın maçlarıdır.

Ufak bir bilgi:

Rakibimiz ligde oynadigi iki karsilasmada birer galibiyet ve maglubiyet aldi.

1. Hafta: K. Karabuk: 41-59 (D)
2. Hafta: Izmir BSB: 49-35

Uzak kaldık bu ara...

Izmir'i yenmişler, önemli bir iş başarmışlar. Dikkat etmek lazım. İsmail'in eski takımı ;)

Rakibimiz ile ilgili bilgilere devam edelim.

Yalova Ortopedikler Spor Kulubu bu sene Super Lig'de ilk sezonunu yasamakta. Kadrolarina yakindan tanidigimiz Suayip Kablan, Ahmet Mengic ve Ahmet Ikizoglu'nu kattilar. Koclari da bu sene A milli takim yardimci antrenorlugu yapacak olan Celal Demirtas.

Yalova Engelliler bunun disinda gecen seneki kadrosundaki isimlerle yola devam ediyor.

Ilk 5: Engin Ekinci - Ilhan (Kaptan) - Ahmet Mencik - Ahmet Ikizoglu - Suayip Kablan

Detayli bilgilere ulastikca buraya aktaririm.

taraftar hangi maça gitsin? 13.00'de Engelsiz aslanlar, 14.00'te Erkek voleybol, 15.00'te erkek basketbol...
ertesi gün 15.00'te kadın basketbol, 17.30'da kadın voleybol...
hepsi farklı salonlarda...

Kurtuluş Yazıcı' Alıntı:
taraftar hangi maça gitsin? 13.00'de Engelsiz aslanlar, 14.00'te Erkek voleybol, 15.00'te erkek basketbol...

Engelsiz Aslanlar'ın maçı Pazar günü.

Yine de haklısınız tabi, örneğin Erkek Basketbol ile Erkek Voleybol çakışıyor.

Mert Göker' Alıntı:
Gitmek gerek. Engelsiz Aslanlar´ımızı yalnız bırakmayalım.

Onlar ne olursa olsun yalnız kalmazlar.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
[quote="Kurtuluş Yazıcı":209rgc5q]taraftar hangi maça gitsin? 13.00'de Engelsiz aslanlar, 14.00'te Erkek voleybol, 15.00'te erkek basketbol...

Engelsiz Aslanlar'ın maçı Pazar günü.

Yine de haklısınız tabi, örneğin Erkek Basketbol ile Erkek Voleybol çakışıyor.

Mert Göker' Alıntı:
Gitmek gerek. Engelsiz Aslanlar´ımızı yalnız bırakmayalım.

Onlar ne olursa olsun yalnız kalmazlar.[/quote:209rgc5q]

evet yanlış yazmışım ama yine de İstanbul'da bir maçın bitiminde ötekine yetişilemez diye düşünüyorum

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Türkiye TSB Süper Ligi'nde bu sezonki ikinci maçına Yalova Engelliler karşısında çıktı. Takımımız, Ahmet Cömert Spor Salonu'ndaki mücadeleden 98-49'luk skorla üstün ayrılarak ikinci galibiyetini almayı başardı.

1. ÇEYREK: 22-20
2. ÇEYREK: 19-10 (41-30)
3. ÇEYREK: 28-7 (69-37)
4. ÇEYREK: 29-12 (98-49)

Engelsiz Aslanlar adına 25 sayı atan Matt Scott, takımımızın en skorer ismi oldu. Özgür Gürbulak ve Jaime Mazzi 21'er sayı üretti. Petr Tucek ise 15 sayıyla oynadı.

Tebrikler...

2. Periyotun ortalarına kadar başa baş gitmiş daha sonra kopmuş maç.

Tebrikler Engelsiz Aslanlar,ama bir tebrikte Yalova Engellilere.Yeni çıktılar 1.lige,bizim liseden bir engelli arkadaşta oynuyor.

Bu arada Yalova'da ki maça herkesi beklerim.Küçük şehirdir Yalova gidip gelmesi zor olmaz İstanbul'da yaşayanlar için

Hem uzunlarımızdan hem de kısalarımızdan iyi performans almamız çok iyi olmuş. Filipski oynamadı mı?

Tebrikler Engelsiz Aslanlar!

Bizi kurulduğu günden beri gururlandıran Engelsiz Aslanlar´dan klasik bir sonuç daha.

Sedat Hocamızı, oyuncuları ve şubede emeği geçenlere ne kadar teşekkür etsek az.

Uzun zaman sonra ( deplasmandaki Saran maçını saymazsak ) bu kadar uzun süre başa baş giden maç izlememiştim farkı ikinci periyodun ortalarına doğru açtık.

Hakemlerin biraz sanki art niyetli kararları vardı ama hiç bir hakem bu tarz takımlara yenilmemizi sağlayamaz gel gelelim Bjk maçında da bu tarz yönetimle karşı karşıya kalırsak zorlanırız.

Hepsini gözlerinden öpüyorum.

Bir sözüm de Özgür kardeşime maçtan sonra kendisine Saran maçında bize neden o şekilde davrandın dediğimizde ben Galatasaraylıyım çok kötü şeyler yazıldı GSbasket sitesinde gibi bir şey söyledi. Ben de kimse sana orada yapmadığın, kötü bir şeyi yazamaz biz buna izin vermeyiz dedim. Çok kısa bir şekilde uzatmak istemedim. Ki haklı da sayılır aslında burada bazen kantarın topuzu kaçırılıyor.

Özgür sen "ben çok iyi Galatasaray'lıyım içiniz rahat olun göreceksiniz" dedikten sonra o şanlı armayı göğsünde layıkı ile taşıdıktan sonra bizim için kardeşten ötesin, cansın her zaman arkandayız destekçiniziz bunu böyle bilesin.