Erkekler Türkiye Kupası

Beşiktaş takımı dökülüyor. Sanırım dün bizi yenmek için son güçlerine kadar oynadılar.

Kerem Seçer' Alıntı:
Oyak maçlarını sil. Diğer maçlardaki averajları hesapla Tugay.

O zaman Bjk-Telekom maçının Telekom lehine farklı bitmesi işimizi zorlaştırır. Gerçi Bjk oyunu dengeledi. Onlar da maç kazanıp olası Renault kazası ile turnuvaya veda etmek istemiyorlar elbette. Şu da var; biz Telekomu yendiğimiz takdirde ne kadar averajımız artıyorsa Telekomdan bir o kadar düşecek. Bjk-Telekom maçının dengede devam etmesi tek dileğimiz an itibariyle...

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Kerem Seçer":29hljwn7]Oyak maçlarını sil. Diğer maçlardaki averajları hesapla Tugay.

O zaman Bjk-Telekom maçının Telekom lehine farklı bitmesi işimizi zorlaştırır. Gerçi Bjk oyunu dengeledi. Onlar da maç kazanıp olası Renault kazası ile turnuvaya veda etmek istemiyorlar elbette. Şu da var; biz Telekomu yendiğimiz takdirde ne kadar averajımız artıyorsa Telekomdan bir o kadar düşecek. Bjk-Telekom maçının dengede devam etmesi tek dileğimiz an itibariyle...[/quote:29hljwn7]

Farklıdan kastın ne olduğuna bağlı 10 sayı civarı olursa fark zorlaşır ama 20 civarı olursa 1 sayı ile bile kazansak çıkarız ama en temizi BJK'nin kazanması

Bu maçı telekom kazanırsa,Bence telekomun farklı kazanması daha iyi.
He beşiktaş kazanırsa,direk final macı olur telekomla.Ama telekom 1 2 sayı ile kazanırsa daha kötü olacak..

Elenirsek dunyanın sonu değil ya. Benim için önem sırasına gore play-off, Eurocup, lig klasmanından sonra gelir T.Kupası. Tabiki çıksak iyi olur.

Timur Saglam' Alıntı:
Elenirsek dunyanın sonu değil ya. Benim için önem sırasına gore play-off, Eurocup, lig klasmanından sonra gelir T.Kupası. Tabiki çıksak iyi olur.

Abi bu kupayı sürekli kazanan veya final oynayan bir takım değiliz ki sıkılalım, önemsemeyelim. Adı üstünde Türkiye Kupası işte, gazoz kupası falan değil ki...

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Timur Saglam":izkf5a70]Elenirsek dunyanın sonu değil ya. Benim için önem sırasına gore play-off, Eurocup, lig klasmanından sonra gelir T.Kupası. Tabiki çıksak iyi olur.

Abi bu kupayı sürekli kazanan veya final oynayan bir takım değiliz ki sıkılalım, önemsemeyelim. Adı üstünde Türkiye Kupası işte, gazoz kupası falan değil ki...[/quote:izkf5a70]
Tabi onemli manevi açıdan belki maddi getiri de vardır ama önem sırasını, kazandırdıklarına göre yapmaya çalıştım. Play-off'un sonunda lig şampiyonlugu ve hangi kupaya gideceginin belli olması var. Eurocup uluslararası tanınırlık ve saygınlık için T.Kupasından daha faydalı; klasman play-off yolunu belirledigi için önemli, Efes'le Fbülker'le finalde karsılaşmakta var, yarı-finalde karşılaşmak var. Bu acıdan yazmıştım.