Erkekler Türkiye Kupası

Hakan Demir her maçta herşeye itiraz ediyor.Tavırları cidden rahatsız edici.

Jovo çok çok yavaş savunmada ciddi zaaf yaratıyor.

Furkanın ribaundlardaki allah vergisi yeteneği çok güzel ama hücum ribaundu alıp boş poziyonda sayı bulmak ve potaya yakın ve yüzü dönükken (ki çoğu zamanda boşken) pas alıp sayı atmak dışında hücumunda hala bir gelişme yok gibi ne alçak post oyunu ne orta mesafe şut tamam bir anda büyük bir gelişim beklenmiyor ama yavaş yavaş birşeyler olmalı.

Karşıyaka'yı takım olarak seviyorum ama taraftarının basketbolu ben yarattım tavrından dolayı Efes'in almasını istiyorum.

Bu Wisnievski ne iş yapar anlamadım.Efes için sıradan bir oyuncu bence.Neden almışlar acaba bu oyuncuyu çok merak ediyorum.

Rako da asist olarak iki maçtır takımın en iyisi.Dün 7 bugün 5 asist yaptı.

Furkan da 11 sayı 19 Ribaund yaptı.Keşke verseydi ksk Furkanı bize.

Simmons ve Graves'in dönüşü Banvit'e çok güç katmış anlaşılan. Savunmada, hücumda çok iyi başladılar.

Timur Saglam' Alıntı:
Daha erken ama F.Bahçe, Efes'in onunde gozukuyor. Takımın uyumu, kalitesi acısından.

timur bey yazdığınıza katılıyorum ve eğer efes kısa bir süre içinde uzun oyuncu sorununa bir çözüm bulamazsa cumhurbaşkanlığı kupasında fenere yenilir.

bir yanda lavrinovic, oğuz, kaya , mirsad

diğer yanda roberts, ersin dağlı ve biraz da nachbar

Telekom'da Ümit Türkoğlu ve Rasim Başak kadroda görünmüyor. Ümit sanırım gidecek. Rasim'in sakatlığı falan mı var?