Eurochallenge 2. Tur 4. Maç | Virtus Bologna 93 - 77 Galatasaray CC

Re: Virtus Bologna-Galatasaray(25.02.2009)

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1gg6q4t6]Bu maçın istatistiklerini takip edebileceğimiz bir site yokmu?

Fiba europe'dan bu kupa ilgili bölüme tıklarsan orada oluyordu Eyüp .[/quote:1gg6q4t6]Bulamıyorum o bölümde Kutay!

Ferhat Yeşiltaş' Alıntı:
Maç başladıktan sonra Fiba'nın sitesinden canlı anlatım olur arkadaşlar..
Transfer sonunda oldu Ferhat!

Linçten kurtuldum :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Ferhat Yeşiltaş":1fi7e6x0]Maç başladıktan sonra Fiba'nın sitesinden canlı anlatım olur arkadaşlar..
Transfer sonunda oldu Ferhat!

Linçten kurtuldum :)[/quote:1fi7e6x0]

:) eyüp abi walla pops'u cok istiyordum ama olmadı galiba hayırlısı ne diyelim:) :)

Herkes bu maçı bıraktı transferin derdine düştü zaten abi, eğer olmasaydı büyük çaplı bir ayaklanma bekleniyordu Fransız İhtilali gibi :) Bu arada başarılar bu maçta, zor ama imkansız değil..

Ah ah laflar havada kalıyor. Batılımıdır nedir...

Eser Atalay' Alıntı:
Galatasaray ın bu formu,rotasyonu ve kondüsyonuyla Bologna yı İtalya da yeneceğine inana varsa özel mesaj atsın 5 lirasına 50 lira veririm birdahaki içsaha maçında para transferi yapılır:=)

Murat İNAL' Alıntı:
Ah ah laflar havada kalıyor. Batılımıdır nedir...

[quote="Eser Atalay":1slf1z17]Galatasaray ın bu formu,rotasyonu ve kondüsyonuyla Bologna yı İtalya da yeneceğine inana varsa özel mesaj atsın 5 lirasına 50 lira veririm birdahaki içsaha maçında para transferi yapılır:=)
[/quote:1slf1z17]

Murat çok mu paran var olm git işine almak istemiyorum senin paranı:=) tahrik etme adamı

Bu arada Milo kadroda yok . Efes maçında oynayacak deniliyordu bir değişiklik yok umarım bu hususta.