Eurochallenge 2. Tur 4. Maç | Virtus Bologna 93 - 77 Galatasaray CC

Re: Virtus Bologna-Galatasaray(25.02.2009)

Ahmet Yenilmez' Alıntı:
gurovic sallıyor 3 lükleri girse bari :oops:

eee sallayacak tabi..Gurovic zaten 3lükleri sallayacak diye alınmadımı..1 tane girmez 2 tane girmez 3. de sokar..ki 2 tane de sokmuş zaten..Amaç üzüm yemek değil bağcıyı dövmek..

İkinci çeyreğe Bologna daha iyi başladı ama yerinde bir mola geldi Koray hocadan. Daha çok gider gelir bu maç. Bu arada Tufan'ın ismi Fiba listesinde yer almıyor, ondan almadılar bu maçın kadrosuna galiba..

Emre Evren İçöz' Alıntı:
[quote="Onur Karakuzu":3ocw2plx]gerçekten iyi başladık ayrıca bir sorum daha geri kaldım biraz transferde imza atılmıştı ama isim belli mi ??
transfer toficinde yazıyo isim açıklanmadı kimse bilmiyo ;)[/quote:3ocw2plx]
ben tolliver hakkında yorum yaptım yanlış anlaşıldı sanırım ben sadece tolliver'ı anlattım ama biz aldık mı almadık mı bilmiyorum

Gurovic yine top kaybi ve yine karsiliginda sayi.
Bu adam zarardan baska hic birsey vermiyor.
Sayilari ise goz boyama.

Eeee Gurovic 3. yüde soktu nolcak şimdi...Adam mücadele etse eleştiriliyo etmese eleştiriliyo..Lütfen beyler abartmayalım ama..

Erdemi oyuna alan bir zihniyet...Koray Hocam biz bıktık sen bıkmadın...Onu alacagına gençlerin önünü açsak zarardan başka hiç bir şey yapmıyor..

Salih GOZMEN' Alıntı:
Gurovic yine top kaybi ve yine karsiliginda sayi.
Bu adam zarardan baska hic birsey vermiyor.
Sayilari ise goz boyama.

Abi bu saatten sonra ne yapsa size yaranamayacak bu belli oldu.Rashid bir maçta 9 top kaybı yapmıştı ama fazla konuşulmadı nedense.Guro 2 top kaybı yapar laubali olur.ilk yarıda 11 sayı atıp an itibariyle maçın en skoreridir bu seferde bu sayılar göz boyamadır.Vay anasını be .

Emre Doğan' Alıntı:
Eeee Gurovic 3. yüde soktu nolcak şimdi...Adam mücadele etse eleştiriliyo etmese eleştiriliyo..Lütfen beyler abartmayalım ama..
soksun uclugu. Simdi ucluk soktu diye mucadele ediyormu olacak.
Abarti falan degil benimki. Istemiyorum bu adami bizim takimda.
Kazandigi parayi hak etmiyor.

Bu arada Polat Kocaoglu ile Gurovic cok top kaybediyor. O yuzden fark aciliyor. her kaybettigimiz top sayi olarak geri donuyor,

emre doğan fark acılmıs kardeşim soksa nolacak ya simdi guroviçi savunma zamanımı mac gidiyo

Gurovic çıktı benchin sonuna oturmuş, fark da orada açılmış. Suç Gurovic'te.

Girdi 3 lük attı. Göz boyuyor. Avrupaya kendini ispat ediyor filan.