Eurochallenge 2. Tur 6. Maç | Galatasaray CC 82 - 89 EWE Baskets

Re: Eurochallenge | Galatasaray-EWE Baskets

Yeni oyuncularımızın uyumu için iyi fırsat...Hoca muhtemelen aklındaki herşeyi deneyecektir...

Saadet Unal' Alıntı:
[quote="Mustafa Kaya":1gm5kwt6]iyi bir antreman olacak .

Abartmayalım istersen. ;) EWE'nin gruptan çıkma şansı hala varmış..[/quote:1gm5kwt6]
Banane EWE nin şansından . Biz setlerimizi ve hücumlarımızı deniyerek bi antreman yapalım ;)

Göker Muhluoglu' Alıntı:
Sayın Kerem Seçer bey bu hafta coach'la bir söyleşi yaptınız Alman lig lideri Ewe Baskets maçıyla ilgili sayın Mincinozlu'nun yorumu nedir?
1-Rakibin çok ihtiyacı olan maçı yine bench oyuncularına tecrübe diyerek fark mı yiyeceğiz?
2-Yoksa olması gerekeni yapıp mücadele sonuna kadar ederek sahada olup maçı önemseyecekmiyiz?

Bu maçı hiç sormadık. Kendi görüşüm ise Hüseyin hariç herkes oynamalı. Guardların sistemi anlaması açısından önemli olacak. Tolliver da 5 oynayarak Hüseyin'in görevini alabilir. O da şut atıyor, pas atıyor, içeriden oynayabiliyor Hüseyin gibi. Sadece boyu kısa.

Mustafa Kaya' Alıntı:
Banane EWE nin şansından . Biz setlerimizi ve hücumlarımızı deniyerek bi antreman yapalım ;)

Ben maç kolay geçecek anlamında öyle dediğini düşündüm. Yanlış anladıysam kusura bakma. Yoksa tabii ki benide ilgilendirmiyor EWE'nin gruptan çıkma şansı. ;)

Avrupanin ucuncu kupasina veda ediyoruz yarin.
Gecen seneyi hatirlirliyorum ve...
[youtube:1jfur9wj]http://www.youtube.com/watch?v=FzctEUVP7Ik&feature=related[/youtube:1jfur9wj]
Duygulandim yahu :(

Not: Murat Murathanoglu ve Yigiter ulug cok iyi bir ikli. Ozledim onlarin bizim macimizi anlatmalarini. ooooo Robert Hite ve muthis bir smac.
Gorunmez merdivene basti adeta :)

Avrupanin ucuncu kupasina veda ediyoruz yarin.
Gecen seneyi hatirlirliyorum ve...

Duygulandim yahu :(

Not: Murat Murathanoglu ve Yigiter ulug cok iyi bir ikli. Ozledim onlarin bizim macimizi anlatmalarini. ooooo Robert Hite ve muthis bir smac.
Gorunmez merdivene basti adeta :)
Cuneyt Erden Ucluk Ve Galatasaray Final Fourda :)

Tamam önemsiz mac ama niye TV de yayini yok anlamadim.Ben bu maci izlemek isterdim ne kadar sansimiz kalmadiysa bile sonuca bir avrupa kupa maci.

Levent Kaya' Alıntı:
Tamam önemsiz mac ama niye TV de yayini yok anlamadim.Ben bu maci izlemek isterdim ne kadar sansimiz kalmadiysa bile sonuca bir avrupa kupa maci.
resmi sitede spormax veriyor diye geçiyor.spormax in sitesindede bugünün programı yok

Valla ben receiver in epg sine baktim orda yazmiyordu.DT ün TV guide sitesinde de mac gözükmüyor.
En sevmedigim sey nasil olsa sansi yok diye maci yayindan aliyolar.Ama Ülker in maci tabiki yayinlanacak onlarin da sansi kalmadi.

Bende bu maçı izlemeyi bekliyordum ancak büyük hayal kırıklığı oldu...Mola proğramı varmış Spormax'de ondan sonrada ülker maçını yayınlayacaklarmış...Tamamen saçmalık...

O kadar üzücü bir durumki canlı yayın olmaması.. En çok üzende resmi sitedede canlı yayın olduğu yazılması ve bunu kimsenin umursamaması. Koray Hoca nın röportajını okuduktan sonra iyice emin oluyorum kurumsallık malesef yok..

Evet gözükmüyor...Bence doğru karar,Yani 87 doğumlu daha doğru dürüst takıma hiçbir katkısı olmamış bir oyuncuya taviz verirsen diğerleri neler yaparlar Allah bilir...Tabiki kadroda olmamısının nedeni o hareketi ise...Biraz peşin konuştum ama o olaydan sonra kadroya alınmadığını düşünüyorum...