Eurochallenge 3. Maç | Khimik 87 - 75 Galatasaray CC

EUROCHALLENGE
F GRUBU 3. MAÇI

KHIMIK YUZHNY
GALATASARAY CAFE CROWN
Hakem
Tarih 10.12.2008 18:00
Yer SC Olympus

Baktım kimse açmamış ben açtım.İlk maç topicim inşallah uğurlu gelirim.

Re: EUROCHALLENGE:Khımık YUZHNY-GALATASARAY

kafamızı kaldırıp devam etmemiz gereken bir dönem içindeyiz...

Saldır Cimbom
OK. Let's Go...

Spormax şifreli mi veriyor maçı ?

Uydudan maçı veren kanal bilen varsa yazsın lütfen.

izleyemeyeceğimiz bi maç.inşallah kzanırız.artık bunuda kazanamzsak eğer diyecek söz bile bulamam.!

Sefa Kadakal' Alıntı:
39.90lık pakette ben izledim bu maçta da açarlar sanırım.

39.90'lık paketi bilmiyorum ama giriş paketine kapadılar hatta benim 1 aylık tüm kanalları izlemem sürem maç sırasında bitti ve maç şifreli oldu.

Bu maçta sorun olmayacak gerçi şimdi aklma geldi bayramda herkese tüm kanalları açtılar zaten .

Artık başka bir yenilgi daha alma lüksümüz yok.Önümüzdeki büütn maçları yenip yolumuza devam etmeliyiz.Bir yenilgi daha alırsak (ki aklıma bile getirmek istemiyorum) Murat Özyer'in bileti artık kesilir.Kesilmezsede artık orasınıda düşünmek istemiyorum :)

Atkins in son maçdaki oyundan sonra biraz daha şansımız artıyor fakat Zizic olmaması bizi çok derinden etkiliyecektir.

Bu arada Ziziç oynamayacaksa işimiz zor polatta sakat uzun rotasyonu üç kişiye kalıyor mecburen Guroviçi veya Erdemi 4'e çekmek gerekiyor Kepez karşıında idare ederler de bu maçta ederler mi bilemiyorum. Sezon başında takım da tutulan genç oyuncular içinde bir tane de Genç uzun olsaymış fena olmazmış.

Re: Eurochallenge | Khimik-Galatasaray

arkadaşlar 9.90lık paket kullanıyorum bu hafta bayram hediyesi 1hafta bedava bütün kanallar o yüzden açık olacaktır.

Re: Eurochallenge | Khimik-Galatasaray

Khimky normal şartlarda bize rakip olamaz ama bizim oyuncularımız bu kupayı ne önemsiyor nede anladığım kadarıyla burda oynamak istiyor...