Eurochallenge 4. Maç | KK Zagreb 78 - 82 Galatasaray CC

Re: Eurochallenge | KK Zagreb - Galatasaray

Gurovicin neden oynamıdığı resmi sitede belirtilmiş.
Hırvatlarla arası iyi değil malum.

maçı 82-78 kazandık eksik kadromuza rağmen önemli bir galibiyet alan takımımızı canı gönülden kutluyorum

Sahada mücadele eden aslan parçalarını yürekten kutluyorum.

Biz onlardan kazanmalarını değil aslanlar gibi mücadele etmelerini istiyoruz.

8)

Tebrikleri kabul edebilirim. :p

Takımımıza bu kadar dar rotasyonda aldıkları önemli galibiyet için teşekkür ederim kendi adıma... İnşallah devamı gelir.

Maçtan önce rakip farklı mağlup oluruz diye korkuyordu ancak korktukları başına gelmedi.Afiye bal şeker olsun onlara da...

Zorlu viraj öncesi 2 yıldızımızdan yoksun çıktığımız Zagreb deplasmanından galibiyetle dönmemiz güzel oldu.
Mersin ve Zagreb'ten sonra ligde Oyak maçında iyi bir performans sergiliyeceğimize inancım tam.

Maçı kazandık. Kutlarım takımı, özellikle Hüseyin ve gravesi

Şimdi en önemli maç Khimik ile Ayhan şahenkte oynayacağımız maç.

Hoş galibiyet oldu, afiyet olsun.
Şampiyon, İmparator Özyer'in ellerinden öpüyorum.
Skorlar falan iyiydi kazandık mutluyuz.Aferin lan Tugay bundan sonra tüm topicleri senin açman için dilek ve istek bölümüne yazı yazacam :p

Dexia ve Khimik maçlarını kazandığımız takdirde hiçbir sonuca bağlı kalmadan gruptan çıkıyoruz. Dexia'yı yenip, Khimik'e yenilirsek büyük ihtimal çıkamıyoruz. (Khimik'in Zagreb'i mağlup edeceğini varsayıyorum) Dexia'ya mağlup olup, Khimik'i 13 sayı farkla mağlup edersek hiç arkamıza bakmadan çıkıyoruz yine. Bir de 2 maçı da kaybetme gibi bir olasılığımız var tabii. Bu 4 olasılıktan 2'si çıkarır bizi. Khimik Zagreb'i yener maalesef..

Burak Barut' Alıntı:
Hoş galibiyet oldu, afiyet olsun.
Şampiyon, İmparator Özyer'in ellerinden öpüyorum.
Skorlar falan iyiydi kazandık mutluyuz.Aferin lan Tugay bundan sonra tüm topicleri senin açman için dilek ve istek bölümüne yazı yazacam :p

Sağol birader. Ben sana demiştim zamanında keramet benim klavyede diye.. :ehue

Eksiklere rağmen kazanmak çok güzel tüm oyuncularımıza tebrikler ve tabi ki Murat hocaya :)

Önümüzdeki maç iki hafta sonra Khimik maçı 3 hafta sonra. O maça kadar yeni uzun gelir umarım. Milo'da toparlanırsa daha da iyi olur.

15-20 sayı fark bekliyordum ama Yanıldığım için çok ama çok mutluyum...
Bravo Aslanlar...

İzlemediğim için maç ile ilgili yorum yapmayacağım. Takımı tebrik ederim. Umarım galibiyetler devam ederiz.

Re: Eurochallenge | KK Zagreb: 78 - Galatasaray:82

Takımımızı tebrik ederim.kalan iki maçımızı kendi sahamızda oynayacağız.Gruptan sürpriz olmazsa çıkarız.

Re: Eurochallenge | KK Zagreb: 78 - Galatasaray:82

KK ZAGREB (78): Ante Tomic 16 (14 ribaund- 2 asist), Petar Babic 9 (2 ribaund- 2 asist), Ivan Papac (1 ribaund), Andrej Stimac 8 (7 ribaund- 4 asist), Toni Dijan 15 (3 ribaund- 1 asist), Filip Basljan 24 (3 ribaund- 2 asist), Luka Zoric 2 (6 ribaund)
GALATASARAY CAFE CROWN (82): Erdem Türetken 11 (5 ribaund- 1 asist), Polat Kocaoğlu 6 (4 ribaund- 1 asist), Cüneyt Erden 14 (3 ribaund- 1 asist), Hüseyin Beşok 17 (9 ribaund- 2 asist), Rashid Atkins 10 (3 ribaund- 2 asist), Antonio Graves 20 (4 ribaund- 4 asist), Cemal Nalga 4 (3 ribaund- 1 asist)
1.PERİYOT: 27-21
2.PERİYOT: 8-24
3.PERİYOT: 23-15
4.PERİYOT: 20-22