Eurochallenge 4. Maç | KK Zagreb 78 - 82 Galatasaray CC

Re: Eurochallenge | KK Zagreb: 78 - Galatasaray:82

Anlaşılan 2. periyottaki oyunumuzla maçı koparmışız.

Avrupa macerası bu sene içimi çok burktu. Onun için sonucu öğrendiğimde duygusal bir değişim yaşamadım.

Hayırlı olsun...

Isteee Antonioo Graves!!!!

Bosuna demiyorumm..Avrupanın yeni kobesi diye...Az kaldı1-2 seneye kadar CSKA'da,Panada izleriz..Bu oyuncuyla 3 senelik hatta 5 senelik anlasma yapılmalı.Sayet Avrupa yapacaksa 5 milyon dolar bonservis bedeli bicilmeli..

Bu galibiyet çok iyi oldu . Bu kadar eksikle galibiyet beklemiyordum ama bizim için en süpriz galibiyetlerden biri oldu .

Bora Yuksel' Alıntı:
Isteee Antonioo Graves!!!!

Bosuna demiyorumm..Avrupanın yeni kobesi diye...Az kaldı1-2 seneye kadar CSKA'da,Panada izleriz..Bu oyuncuyla 3 senelik hatta 5 senelik anlasma yapılmalı.Sayet Avrupa yapacaksa 5 milyon dolar bonservis bedeli bicilmeli..
Graves'in bizde kalmak isteyeceğini sanmıyorum açıkçası, bu yüzden de bu kadar uzun süreli sözleşme imzalamaya da yaklaşmaz muhtemelen. Zaten elimizde tutmamızı da beklemiyorum Graves'i; ileride çok iyi yerlerde görünce aynı bir babanın oğlundan duyduğu gururu duyacağız biz de taraftarlar olarak. Evet, Graves'i biz bulmadık netekim, onun gelişiminde de herhangi bir payımız yok ama var böyle bir şey sporda. Mutlu olursunuz sizin elinizdeyken sadece sizin tanıdığınız oyuncu 10 yıl sonra bütün Avrupa tarafından tanınınca. Kasıla kasıla bizim takım adam etti dersiniz sağda solda. Öyle işte...

bu kupayı aldığımız gün hiç kimse üst üste aldığımız mağlubiyetlerden bahsetmeyecek...

Tugay konuları kaçırma bak kardeşim, 2-3 hafta sonrasını takip et, maçlardan önce aç konuları :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Tugay konuları kaçırma bak kardeşim, 2-3 hafta sonrasını takip et, maçlardan önce aç konuları :)

Valla abi ben takip etmeye çalışıyorum da mesela bugün öğlende Oyak Renault maçının konusunu açacaktım,kilitlenir diye Avrupa maçının devre arasına bıraktım. =)

Zaten artık kimse maç konusu açmaya yeltenmiyor, herkes beni bekliyor. :p

Aynen Tugay senden başka konu açanın başı vurala... Garanti maçlar dışında tabi.Zorlu maçlar senin artık...

Batıl inançlarım yoktur ama konu maçlarımız olunca akan sular duruyor. Erken açılan başlık kilitlense de, kilidi açmayı tercih ederiz zamanı gelince.

Maça dair bir şeyler daha yazayım ki iletim silinmesin : ) Hüseyin Beşok´un formu geçen sezonu aratmamaya başladı. Zaten kısıtlı yerli rotasyonunda O´na çok ihtiyacımız var.

Dar kadroyla ve iddiamızın azaldıgı bir donemde bir Avrupa galibiyeti iyi oldu. Oyak'ı da gecersek, bu zor donemden kayıpsız cıkmış olacagız, inşallah.

Tugay'dan önce maç topiği açan fenerli olsun :)

Belçika'daki maçı kabul edilebilir bir farkla kaybetse idik gruptan lider çıkmak içten bile değildi .

Bu galibiyet takım açısından iyi olacağını düşünüyorum.Zaten bu galibiyette olmasaydı kim bilir neler olacaktı.

Takımımızın galibiyet ile dönmesi, bunca sakata rağmen sevindirici. Atkins'ın takım üzerinde yavaş yavaş etkileri görülüyor. Ama artık atı alan üsküdarı geçti...

Bu yanlış tercihlerin(sezonbaşı yapılan) faturasını ödemeye devam edeceğiz. M.ÖZYER gibi istikrarsız bir koç'un takımında böyle sonuçlar normal!

Umarız oyuncular kendi yeterliliklerininde üzerine çıkarda hem koçlarının açığını kapatırlar hemde diğer arkadaşlarının.

Onur Yavuz' Alıntı:
Batıl inançlarım yoktur ama konu maçlarımız olunca akan sular duruyor. Erken açılan başlık kilitlense de, kilidi açmayı tercih ederiz zamanı gelince.

Maça dair bir şeyler daha yazayım ki iletim silinmesin : ) Hüseyin Beşok´un formu geçen sezonu aratmamaya başladı. Zaten kısıtlı yerli rotasyonunda O´na çok ihtiyacımız var.
Evet Onur a bu konuda yüzde yüz katılıyorum zaten az oynadığı maçlardan sonra hüseyin beşok un daha fazla oynaması gerektiğinin onun bu takımdaki en önemli yerli oyuncu olduğunun altını çizmiştim.