Eurochallenge 4. Maç | KK Zagreb 78 - 82 Galatasaray CC

Re: Eurochallenge | KK Zagreb - Galatasaray

Volkan Çoban' Alıntı:
bu maç yayımlanmaz ise büyük ihtimalle fb ülker badalona maçının ilk 10 15 dakikası ile çakışacağından dolayı olacaktır. bu da ayrı bir ayıp olur.

ya böyle saçma şey olur mu. digitürkü aradım ingiltere ligi maç tekrarı var o saatte. Tbl de deplasman maçlarımız verilmiyor. Saçmalamaya başladı bu digirürk.

Beğenilmeyen kupada gidişat da kötü olduğu için pek kimsenin umurunda değil galiba bu maç.

Galatasaray Cafe Crown kafilesinde sakat olan Dejan Milojevic'in yanı sıra Milan Gurovic de, geçmişte Hırvatistan'da maruz kaldığı bir takım sporla bağdaşmayan provokasyonların tekrar edilmesi ihtimaline karşı yer almıyor.

Kaynak: galatasaray.org

Ne kadar eksik olursa olsun galibiyetten başka bir şey düşünmek istemiyorum ! Eğer aksi olursak söylencek bir şey kalmaz artık.

Emre Akbacak' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":36hi7evh]Maç linki varmı arkadaşlar netten takip edebileceğimiz

fibaeurope'nın sitesinden takip edebilirsin maç başlamadığı için link'i kopyalayamadım[/quote:36hi7evh]

Yok Emre ondan bahsetmedim.Justin tv diye bir siteden izlemiştik geçen ki maçı yine onun gibi bir link sordum ben.Yine de teşekkürler.

Fuat Eraslan' Alıntı:
http://www.justin.tv/vip_sport

burda yayınlayacağız diyolarda. maç saat 18 dedeğilmi bu arkadaşlar saat 19 diyor

Justin'i izleyebilmem için DNS ayarlarını ne yapmam gerekiyor ? unuttum da :)
4.2.2.1 miydi ?

Recep Sarımeşe' Alıntı:
[quote="Fuat Eraslan":34tmc5mz]http://www.justin.tv/vip_sport

burda yayınlayacağız diyolarda. maç saat 18 dedeğilmi bu arkadaşlar saat 19 diyor

Justin'i izleyebilmem için DNS ayarlarını ne yapmam gerekiyor ? unuttum da :)
4.2.2.1 miydi ?[/quote:34tmc5mz]

4.2.2.1
4.2.2.2

Ali Erdem Güntepe' Alıntı:
[quote="Umut Gokgoz":1k75eezu]19 da maç spormax den canlı yayınlanacak sanırım...

Süper olur Umut abi :)[/quote:1k75eezu]
şuan aston villa-bolton maçının 88. dakikası maç bitince kesin birşey söylerim..