Eurochallenge 4. Maç | KK Zagreb 78 - 82 Galatasaray CC

Re: Eurochallenge | KK Zagreb - Galatasaray

Darısı 2. yarıya.

Umut Erdem' Alıntı:
Dijanı azda olsa tanıyorum penetresi inanılmaz ötesi güçlü bir oyuncu..
işte onun 2. periyot 1-2 dk oynaması takımı hücum bakımından öldürdü.bir diğer iyi haberse 3lükleriyle 1. periyot çok iyi oynayan Basljan'ın 3. faulüne ulaşması.Zor döner maç

Rotasyon oldukça dar üstüne Cemal 3 faül oldu. Temenni ederim böyle devam eder

Umut Erdem' Alıntı:
[quote="Kutay Çamcı":pwqseyj3]Rotasyon oldukça dar üstüne Cemal 3 faül oldu. Temenni ederim böyle devam eder
Böyle devam eder mi[/quote:pwqseyj3]

(yani) Temenni ederim rotasyonun dar olmasına ve Cemal'in faul sorununa rağmen skor maç sonuna kadar üstünlüğümüzle devam eder.

Maçı kazandık havasına girip Ilgın kardeşim gibi ters köşe olmayalım, hele şu 3. periyotta bitsin, sonra havaya gireriz.

Takımımız 3. periyodları kötü oynuyor bu sene. 3. periyotu atlatırsak bu maçı alırız

Kesinlikle Cemal'in faul problemine girmesi bizi dış şutlara yönlendirmemeli.

Zaten içerden Cemal'e değil Hüseyin'e oynuyoruz.Erdem'de fiziksel avantaj yakaladığı bir adam bulursa orayı maden gibi işler.

Dış şutlar atmamalıyız.İlk opsiyon Hüseyin olmalı olmuyorsa Hüseyin dışarı çıkarır zaten.

ya niye herkes bana atıp tutuyor başta takım kötü gidiyodu önceki maçlar gibi bende fark yeriz dedim

Ilgın Karagoz' Alıntı:
ya niye herkes bana atıp tutuyor başta takım kötü gidiyodu önceki maçlar gibi bende fark yeriz dedim
Atıp tutmuyoruz, sadece biraz aceleci davrandın onu söylemek istiyoruz.

Ilgın Karagoz' Alıntı:

Galatasaraylıysan armana ve takımına güvenmeye öğren.
Biz hala maçı kazanmayı garantilemedik.15 sayı geride olsak bu takıma destek verecez.Sende zamanla bunu öğrenirsin umarım.