Eurocup 1. Maç | GasTerra Flames 65 - 66 Galatasaray CC

Re: Gasterra-GALATASARAY (CANLI)

Bu arada yayın yok diye bjk maçını açtım 16 sayı farktan gelip üst üste 7 tane 3lük yediler heralde yenildiler :)

Benim maçtan yana endişem yok. Efes maçında da yavaş başlamıştık 9 sayı geriye düşmemize rağmen fark bile yaptık bir ara ama maçın sonunu getiremedik. Bu kez maçın sonunu getiririz çünkü karşımızdaki takım tecrübeli dğeil..

(Bu arada Beşiktaş yenildi)

Matthew Bauscher ve Hyasz'a bir türlü önlem alamadık. Uzun paslaşmaları çok iyi.

Beşiktaş-Hemofarm.Yakın zamanda görmemiştim böyle maç sonu.5 dk kala yanılmıyorsam 16 sayıydı fark.Hemofarm son 2 dk üçlük yağmuruna tutup kazandı.Iverson maçı uzatacak üçlüğü kaçırdı.

Arkadaşlar burada Beşiktaş maçını mı konuşacaksınız, yoksa takımımızı mı tartışacağız?

Andric, Ermal, Rancik ne ise yararlar anlamiyorum oyun kurucu Tutku 3 ribaund guard Evren 2 ribaund bu adamlar 1'er ribaund olacak is degil.

yine aynı şeyleri bahsetmekten sıkıldım ama ROCHESTIE, T adamın istatistiklerde hiç bir şeyi yok :(

9 farkta bitti ilk yarı. Pivotları 15 rating, 4 numaraları 10 rating. Taylor gene ortalıkta yok. Neden şu adama hala bel bağlıyoruz anlamak mümkün değil. Bizim bekleyecek zamanımız, paramız ve rotasyonumuz yok.