Eurocup 2. Maç | Galatasaray CC 76 - 57 Bennet Cantu

Re: Eurocup | Galatasaray CC - NGC Cantu

Çok önemli bir maç bizim için ama guard ve rebound sorunumuz galibiyete engel olmaz umarım.

Daha grubun ikinci maçı olmasına rağmen alınacak net bir galibiyetin, birincilik yolunu açacağını düşünüyorum. Cantu önemli bir ekip kuşkusuz. Bu sene İtalya liginde gösterdikleri performans dikkat çekici. Özellikle kaybettikleri iki maçta ucu ucuna vermiş olmaları ne kadar formda olduklarını gösteriyor.

Sezon başladığından beri yaptığımız savunma ortada. Ancak savunmamız maçın bazı bölümlerinde düşebiliyor. Bugün savunma disiplinini 40 dakikaya yayacak bir Galatasaray'ın sahada olmasını diliyorum. Mersin maçında savunmamızın etkisiyle hızlı hücumlarla sayılara gittik. Bugün bu ekstra sayılar takımımız için çok önemli.

Son maçta dinlenen Tutku Açık ve yavaş yavaş takıma ısınan Joshua Shipp'in bu maçta kilit isimler olabileceğini düşünüyorum.

Umarım böylesine önemli bir maçta güzel bir kalabalık yakalarız.

Bu sene ilk maçıma gidicem kazanırız inşallah... Gsbasket olarak toplanılan bi yer var mı... ben tek başıma oturunca bağırmak gelmiyo içimden...

Bağdat Kaynak' Alıntı:
Yeni Sahra'dan Abdi İpekçi'ye nasıl gidilir? kaç saatte varılır? biri tarif edebilir mi?
Metrobüsle git abla topkapıda in ordan minübüsle de stadın önünde inersin benim bildiğim bu yol var topkapıdan 5 dk minübüs metrobüsle de bir 30-45 dk arası mesafe var herhalde

Mustafa Akçay' Alıntı:
Bu sene ilk maçıma gidicem kazanırız inşallah... Gsbasket olarak toplanılan bi yer var mı... ben tek başıma oturunca bağırmak gelmiyo içimden...
Mustafa bağırmak istersen bağıran arkadaşların yanında izleyebilirsin... Ama oturmak yerine ayakta desteklersin takımı ki bende ordayım... Biz iki kişiyiz tek gidiyorsan edirnekapı civarında bize katılabilirsin tabi istersen...

Bağdat Kaynak' Alıntı:
Yeni Sahra'dan Abdi İpekçi'ye nasıl gidilir? kaç saatte varılır? biri tarif edebilir mi?
Bağdat hanım size bir özel mesj yolladım olaki bir sorun yaşarsanız yolda diye... İstanbulu bilmediğinizi düşünerek

Maç GSTV dışında Eurosport2 kanalıda verecek arkadaşlar bilginiz olsun. Sanırım Tivibu'da rahatça izleyebileceğim maç'ımızı.. :)

Hakan Eroğlu' Alıntı:
[quote="Bağdat Kaynak":397lsdot]Yeni Sahra'dan Abdi İpekçi'ye nasıl gidilir? kaç saatte varılır? biri tarif edebilir mi?
Bağdat hanım size bir özel mesj yolladım olaki bir sorun yaşarsanız yolda diye... İstanbulu bilmediğinizi düşünerek[/quote:397lsdot]
İstanbul'u biliyorum ama öğrenmek bitmiyor malesef.

Can Gümrü' Alıntı:
Maç GSTV dışında Eurosport2 kanalıda verecek arkadaşlar bilginiz olsun. Sanırım Tivibu'da rahatça izleyebileceğim maç'ımızı.. :)

Ben de tivibudan izlemeyi düşünüyorum inşallah tivibuya kpanma gibi bir durum olmaz maç saatinde. Aslında maça gidecektim ama dün ağır bir hastalığa yakalandım, maça gidemiyorum malesef.

Bunu yazmaktan nefret ediyorum ama link verebilecek olan var mı? Özel mesaj atabilirsiniz.