Eurocup 2. Tur 1. Maç | Galatasaray CC 79 - 85 UNICS Kazan

Re: Eurocup J Grubu | Galatasaray - Unics Kazan

Arkadaşlar biletler biletixde bu arada bende üstteki arkadaş gibi kadıköyden geleceğim acaba yardım eder misiniz?

Söğütlüçeşme'den binin metrobüse.Topkapı'da inip minibüsle geçebilirsiniz salona.

Sezai Saçak' Alıntı:
Kadıköyden gelirimde nasıl döneceğim akşam 9dan sonra minibüs geçmiyor başka türlü metrobüse gideceğimi bilen varsa bilgi verebilirmi?
Dönüş kolay ya.Maç çıkışı minibüsler oluyor kapıda onlara binersin topkapıda inersin oradan metrobüse geçersin.

Dün Unics Kazan - Zalgris'e 10 sayı fark atarak VTB liginde finale kaldı.Finalde CSKA ile oynuyacaklar.Buda ne kadar zor bir maç olacağının göstergesi.

Tayfun Yurdagül' Alıntı:
Dün Unics Kazan - Zalgris'e 10 sayı fark atarak VTB liginde finale kaldı.Finalde CSKA ile oynuyacaklar.Buda ne kadar zor bir maç olacağının göstergesi.

Kendi sahamızda kaybetmememiz lazım inşallah tribünler dolar

Kesinlikle bu maçta olacağım.Yakın bir arkadaşımla birlikte.Zor maç olacak ama yüksek seyirci desteğiyle alırız bu maçı.

Bu arada hayret!Onur Yavuz abim "Önümüzdeki maç bitmeden bu maçı konuşmayalım." diyip kapatmadı konuyu.Sevdiklerimle vedalaşsam mı acaba? :p

bu maç çok önemli kazanırsak gruptaki diğer takımların gözünü korkutmuş oluruz.tabiki tribünde en az 5000 kişi olmalı.termamo maçında gördük 1500 kişi ne kadar etkili oldu.gelecek 5000-6000 kişi kim bilir ne kadar etkili olacak.

Sezai Saçak' Alıntı:
Abdi ipekçi ulaşım topiğinde bazı arkadaşlar gece 9dan sonra minibüs gelmiyor diyolardı.
10- 10.30 da bile oluyor minibüsler.Ha o güne ait bir durum olursa bilemem %100 demiyim %99 minibüsler olur :p Zaten ben de minibüsle dönüyorum baktık minibüs yok taksiye atlasak cevizlibağa yazacağı 5-6 lira.Ama rahat ol yani minibüs olur.

eger ersin görkem ve yabancı pivot işini çözebilseydik bence kazanmamız için hiçbir neden yoktu...ama zorlu maçlardan çıkıyor takımımız ve dar bir rotasyonla oynuyoruz...buda yorgunluk belirtilerini beraberinde getiriyor..jasa yanılmıyorsam her aç en az 37 dk falan oynuyor...şöyle bir düşünüyorum da salonda o gün 5000 aslan yürekli olursa bu dar rotasyonla KAZANabiliriz...ama o gün yine 1000 kişiye oynarız gibime geliyor...

Bergutay Kızılkaya' Alıntı:
eger ersin görkem ve yabancı pivot işini çözebilseydik bence kazanmamız için hiçbir neden yoktu...ama zorlu maçlardan çıkıyor takımımız ve dar bir rotasyonla oynuyoruz...buda yorgunluk belirtilerini beraberinde getiriyor..jasa yanılmıyorsam her aç en az 37 dk falan oynuyor...şöyle bir düşünüyorum da salonda o gün 5000 aslan yürekli olursa bu dar rotasyonla KAZANabiliriz...ama o gün yine 1000 kişiye oynarız gibime geliyor...
5000 değil 2000 civarı kişi olsa bile bence kesin kazanırız .

başlığa maçın tarihini yazarsanız daha iyi olurdu.kimsenin maçtan haberi olmuyor.ayrıca pamesayı izledim barcelona karşısında.müthiş bir takım.grubun banko favorisi.

türkiye de faaliyet gösteren bir tatar firmasında çalışıyorum :)
akşama organizasyon yapıyorlar,gelmeyin kafanızı yararım dedim tatar arkadaşlarıma :) şaka bir yana centilmence bir maç olsun ve biz kazanalım...

Galatasaray Cafe Crown, UNICS Kazan Karşısında

Galatasaray Cafe Crown, ULEB Eurocup J Grubu ilk maçında Salı akşamı saat 20.00?da, Abdi İpekçi Spor Salonu?nda UNICS Kazan ile karşılaşacak.

ULEB Eurocup ilk turunda iç sahada oynadığı tüm maçları kazanan Galatasaray Cafe Crown, karşılaşma başına ortalama 92 sayı üretmeyi başarmıştı. ULEB Eurocup A Grubu son hafta maçında BancaTercas Teramo?yu 87-80 mağlup ederek son 16?ya kalan takımımızda Simas Jasaitis, 25 sayı ile bu sezon Eurocup?taki en skorer gecesini yaşamıştı.

Dokuz haftası geride kalan Rusya Ligi?nde altı galibiyet ve üç mağlubiyetle CSKA Moskova (9-1) ve Khimky?nin (7-2) arkasında üçüncü basamakta yer alan UNICS Kazan ise, ULEB Eurocup birinci turunda dış sahada oynadığı tüm maçları galibiyetle kapadı.

Rusya Ligi?ndeki son maçında CSKA Moskova?yı deplasmanda 94-88 mağlup eden rakibimiz, ULEB Eurocup ilk turunda Beşiktaş Cola Turka ile aynı grupta mücadele etmiş ve evindeki karşılaşmada rakibine 101-76 üstünlük kurarken; deplasmanda da 98-70 kazanmıştı.

ULEB Eurocup D Grubu?nu 5 galibiyet ve 1 mağlubiyetle zirvede tamamlayan UNICS Kazan?ın en skorer oyuncusu maç başına 20,0 sayı üreten Marko Popovic. Hırvat oyun kurucu, 4,7?lik asist ortalaması ile bu kategoride de takımın lideri konumunda. Bir diğer Hırvat Kresimir Loncar ise, pota altındaki etkinliğini maç başına 6,5 ribaunt ortalaması ile kanıtlıyor.

Galatasaray Cafe Crown?ın ULEB Eurocup J Grubu?ndaki ilk maçı, Salı akşamı saat 20.00?dan itibaren Galatasaray TV?den naklen yayınlanacak.

Yarın o salonda maçın gidişatına göre ne tepki vereceğini bilen 500 kişilik kitle bile uçurur.

Gönül binlerle ifade edilen rakamları telaffuz etmek ister ama salon sporlarında yüzlerle ifade edilen kitlelerde gayet iticidir.

Güzel bir atmosfer olsun geçen seneki asvel maçındaki gibi bir destek olsa yeter ama abdi ipekçiye göre tabi güvenim sonsuz oyuncularımıza inanıyorum ki kazanan taraf biz olacağız