Eurocup 2. Tur 1. Maç | Galatasaray CC 79 - 85 UNICS Kazan

Re: Eurocup J Grubu | Galatasaray - Unics Kazan

Yeni geldik.Tribünde de iyiydik.Oyuncularda ellerinden geleni yaptılar.Ufak tefek hatalarla mağlup olduk canları sağolsun
Yenilsende Yensende!

Lampe daha yeni transfer oldu Kazan'a 17 sayılık katkı yaptı bizde harzamanki gibi sadece yabancılar yani sadece 4 kişi sayı yükünü çekti Rıfat kaya ve Evrende katkı yapmayınca yenilgi kaçınılmaz oldu yoksa yenilmiycek takım değil evimizde ilk defa maç kaybettik Euro Cup ta....

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Canberk Işcan":26jiju65]Takım bas bas bağırıyor.'' 5 numara lazım '' diye..!

Ya ben mi yanlış maçları izliyorum anlamadım ki.
Bu takım guard diye bağırıyor.[/quote:26jiju65]
Son çeyrekte yapılan top kayıplarına bakınca bunu görmemek zor malesef.

Malesef maça gelemedim, gidenlere teşekkürler, aslanlarımızada helal olsun diyorum son ana kadar maçı bırakmadılar.. Gerçekten Popovic gibi bir guardımız olsaydı bu maçı biz alırdık diye düşünüyorum, tecrübeye yenildik..Artık İsrail'de mutlaka kazanmalıyız..Gerçi onlarda İspanya'da büyük bir süprize imza atmak üzereler..bakalım nasıl bitecek gece..

cok iyi mucadele ettik seyirci destegiyle ama kritik hatalar belirleyici oldu olsun HELAL ASLANLARİMİZA... telekom macini izliyorum ard arda ribound alinca rakip yorumcumuz soze girdi: Bence el ele tutussun oyuncular ve tum riboundlari toplasnlar :) espri degildi bu ciddiydi gayet ya yerlere yattim gulerken

4 ve 6 numaralarını durduramadık..seyirci iyiydi. gerçekten arma peşinde olan insanalr vardı. maçın sonunda rnacik ve muratın kritik top kayıpları oldu. maçın çözülme noktaları idi. rancik ve simas svunmada özellikle çok gayrettliydiler ama darıus gene az süre aldı

Salonda taraftar olunca sayı kaç olursa olsun en güzel desteğini veriyor.

ve verdi, takımda maçın genelinde ıyı savaştı,maçı alabilirdikte ama biraz panık ve tecrübesizlikle kaybettık.

Ben kendi adıma verilen mücadeleden memnunun ve Aslanlarımızı tebrik ediyorum.

Yönetımden tek ricamız var Jasa+Rancık+Wılkınson seneyede bizimle kalsın!

Böyle içten oynayan yabancıları çok ama çok ararız ,en kısa zamanda anlaşmalıyız..

bende maçtaydım 1 kişide fazla olalım diye kız kardeşimide getirdim maça hayran kaldı taraftara. ben uzun zamandır gidip geliyorum maça ilk defa hafta içi oynanan bi avrupa kupası maçında bu kadar taraftar gördüm(gittiğim maçlarda). taraftar iyiydi maça giderken tahmini olarak hesapladığım saının üstündeydi. en çok hoşuma gidende aile olarak gelenler ve bayan seyircilerin fazlalığıydı. bence organize olunsaydı daha fazla duyurulsaydı bu maça okulun olmadığı şu günlerde 5.000 kişiyi bulacağımıza inanıyorum. özellikle fatih zeytinburnu bakırköy ilçelerinden ulaşım rahat abdi ipekçiye burda oturan insanların daha fazla gelmesi lazım. forumda okudum bazı arkadaşlar kadıköyden gelmeyi planlıyolardı. teşekkür ederim onlara gelmeseler bile. artık bu takıma hak edilen destek verilmeli 10 milyonluk yunanistanda panathinaikos haftada 2 kere 20.000 kişilik salonu doldururken bizler 15 milyonluk istanbulda 10.000 kişilik abdi ipekçiyi dolduramıyoruz. artık ne diyim 10.000 değil 6.000-7.000 olsun gene iyi. sadece derbilere kritik maçlara değil her maça gitmemiz salonu doldurmamız lazım en azından rakip taraftarı görmeli ve ürkmeli. cumartesi günü kepez bel. ile maçımız var bu maç çok önemli kepez maçına bakalım kaç kişi öenm vercek adamlar 1 basamak üstümüzde mutlak galibiyet lazım. ligde kalmak istiyorsak kazanmalıyız. tahminim 2.000-3.000 kişi gelir oda en fazla heralde.inşallah yanılırım ve salonu doluya yakın görmek nasip olur. okul yok cumartesi günü diğer gün iş var diyende olamaz bakalım bu maça kaç kişi gelir? tahmininiz nedir?

Helal size aslanlar, bu taraftar sizinle gurur duyuyor. Ey yönetim bu iskeleti gelecek seneye de tut,bu takım seneye kafaya oynar rahat.

Çok iyi mücadele ettik fakat biraz tecrübesizlik biraz yerli oyunculardan gelmeyen katkı maçı kaybettirdi. Her şeye rağmen takım olarak mücadelemiz üst düzeyde hele 2.çeyrekte attığımız 32 sayı neler yapabileceğimizin en açık göstergesi. Bugün olmadı ama yarın olur. Bugün Radoslav Rancik'e ayrı bir parantez açmak lazım tartışmasız Galatasaray'ımızın yabancı oyuncular tarihine adını altın harflerle yazdırdı. Bugün yine double double'la takıma müthiş bir katkı yaptı. Maçın neredeyse tamamında forma giyiyor hiç mücadeleden yorulmuyor yeri geliyor hücumda destek veriyor yeri geliyor müdafada çok komplike bir oyuncu. Tek kelimeyle süper-star...

Abdi İpekçi'de izlediğim tüm maçlarda pota arkaları bomboştu.Gittiğim maçların hiçbiri 1500 kişiden fazla kişiye oynanmadı ki bizim takım için oldukça üzücü bir durum bu.

Maça gelirsek 2. periyottaki akıcılığımızı maçın geneline yayamadık.Darius'un zaman zaman nükseden oyun kurmama hastalığı,Murat ve Radoslav'ın "İlkoul çocuğu" kıvamında üçlükleri Evren'in ve Can'ı kaçırdığı kolay sayılar bizim için mağlubiyetin sebepleri oldu.Kazanabilirdik ama son periyotta Popovic ve Terrell Lyday'den yediğimiz sayılarla kaybettik maçı.Alsak herşeyin başlangıcı oluyordu.Şimdi ,gruptan elenmedik ama önemli bir şansı kullanamadık.

Çok iyi mücadele ettik maçta öne bile geçtik ama devamını getiremedik. Seyirci gayet iyiydi takıma çok büyük destek verdiler. Biraz tecrübesizlik ve panik yüzünden yenildik. Tabi Kazan'ın bize pota altı ve oyun kurucu bölgesindeki ağırlığı da göz ardı edilmemeli. Darius iyi oynadı maçta ama oyun kurma adına pek bir şey göstermedi. Diğer yerli guardlarımızdan da özellikle Evren'den istediğimiz faydayı alsaydık durumumuz böyle olmayabilirdi. Artık yapılacak bir şey yok diğer maçlarda da böyle mücadele edip maçın tamamına yayarsak bu gurupta iddialı olabiliriz.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Canberk Işcan":1fyfa1og]Takım bas bas bağırıyor.'' 5 numara lazım '' diye..!

Ya ben mi yanlış maçları izliyorum anlamadım ki.
Bu takım guard diye bağırıyor.[/quote:1fyfa1og]

Guard`da lazım ama adamlar içeriden çok rahat sayı buluyorlar.Maçın çoğu bölümünde Allah`tan dışarıdan oynadılar.Yoksa fark bile yiyebilirdik.